Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
Jesteś tu: ALBOOM » INNE »

Foto notesy

#nivo_htmlcaption_3831
W20
W21
W21
W21
W21
W21
W21
Foto zeszyty A6 Foto zeszyty A5
Foto zeszyt 10 x 15 cm Foto zeszyt 14 x 21 cm
 • Rozmiar kartki 10 na 15 cm
 • 126 stron
 • Nawet 61 zdjęć (co 2 strona)
 • Pudełko ozdobne - GOTOWY PREZENT
 • Realizacja w 24 GODZINY;
 • Bardzo prosty edytor;
 • Rozmiar kartki 14 na 21 cm
 • 126 stron
 • Nawet 61 zdjęć (co 2 strona)
 • Pudełko ozdobne - GOTOWY PREZENT
 • Realizacja w 24 GODZINY;
 • Bardzo prosty edytor;
Rozmiar Cena Opcje Akcja
14 na 21 cm 85 zł 126 stron, 61 zdjęć Edytuj
10 na 15 cm 45 zł 126 stron, 61 zdjęć Edytuj

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

27 gru 2010 Kalendarze przepiękne. Bradzo dobra jakość i wykonanie. Szybka wysyłka i świetny kontakt ze Sprzedawcą. POLECAM!
26 gru 2010 WIEEEEELKI POZYTYW! Dobry kontakt, ekspresowa przesyłka, kalendarze jak zwykle śliczne, wszystko zgodne z opisem, jednym słowem - WZOROWA TRANSAKCJA !!! Dziękuję i wszystkim zdecydowanie POLECAM!!!
27 gru 2009 Gwarantowana jakość, wszystko szybko i profesjonalnie bez żadnych dodatkowych i zbędnych pytań! Umożliwienie zrobienia własnego kalendarza poprzez dostęp do strony www jest genialnym pomysłem! Bardzo polecam!
24 gru 2008 Rewelacyjna jakość druku i odwzorowanie kolorów! Ekspresowa realizacja zamówienia. Kalendarze są prześliczne, choć nieduże. GORĄCO POLECAM
Edycja przez internet

5 minutowy edytor

W naszym sklepie możesz korzystać z edytora dostępnego przez internet. Zawsze możemy szybko udzielić Ci pomocy, sprawdzić lub poprawić Twój projekt tak abyś mógł dostać swój zeszyt na czas.

Dowiedz się dlaczego to jest ważne…
Bezwarunkowa gwarancja jakości

Bezwarunkowa gwarancja jakości

Jeśli błąd jest z naszej winy poprawimy go za darmo. Jeśli błąd wynikł z Twojej pomyłki możesz go poprawić za pół ceny.

Dowiedz się więcej…
Realizacja w 24 godziny

Realizacja w 24 godziny

Foto zeszyty są gotowe w 24 godziny. Jeśli dziś złożysz zamówienie Twój zeszyt już jutro będzie gotowy.

Dowiedz się więcej…
Tysiące zadowolonych klientów

Tysiące zadowolonych klientów

Foto produkty sprzedajemy od kilku lat. Mamy olbrzymie doświadczenie na polskim rynku i tysiące zadowolonych klientów.

Zobacz nasze komentarze allegro…
Najlepsza jakość druku

Najlepsza jakość druku

Nasza drukarnia ma największe doświadzenie, najlepszych drukarzy, profesjonalne, produkcyjne maszyny i najlepszą jakość w Polsce.

Dowiedz się więcej...

Co oferujemy

Foto zeszyt to wspaniały prezent. W poręcznej książeczce, na 126 stronach (plus okładka) zmieściliśmy: 1 strony na dedykację oraz 125 stron do pisania w tym 61 stron z możliwością wstawienia własnego zdjęcia. Zdjęcie może zajmować całą stronę lub jej część. Foto zeszyt posiada elegancką i trwałą plastikową okładkę i jest oprawiony w srebrną sprężynkę. Całość zapakowana jest w pudełko ozdobne tak aby foto zeszyt był gotowy do wręczenia na prezent. Foto zeszyty w Alboom.pl

Materiały i wykonanie

Foto zeszyt jest wydrukowany na wysokiej jakości papierze o gramaturze 160g. Oprawiony jest w podwójną okładkę. Wewnętrzna okładka wydrukowana jest na papierze takim jak cały terminarz. Okładka zawiera tytuł, dedykację (opcjonalnie) i ew. 1 wybrane zdjęcie. Zewnętrzna okładka wykonana jest z trwałej i estetycznej, półprzeźroczystej folii o grubości 0.8mm. Foto zeszyt jest wykonany w oprawie sprężynowej.

Gotowy prezent

Wszystkie foto zeszyty są pakowane w pudełka ozdobne. W ten sposób są gotowe do wręczenia na prezent. Foto zeszyt to idealny pomysł na prezent. Można go używać przez wiele lat do robienia podręcznych notatek. Jednocześnie może być jedyny w swoim rodzaju. Poza okładką z własnym tytułem i dedykacją na pierwszej stronie można w nim umieścić własne zdjęcia. Zdjęcia umieszczamy na co drugiej stronie tak aby mogły znaleźć się przy każdej notatce. Zeszyt może być gładki, w linie lub w kropki.

Foto zeszyt ze zdjęciami na całą stronę

W tej wersji zdjęcie zajmuje całą stronę. Zdjęcia nie są kadrowane. Jeśli zdjęcie ma inny rozmiar niż strona (np. jest poziome) to jest ustawiane na górze o pod spodem jest wolne miejsce do pisania. Strony do notatek mogą być w linie, w kropki lub gładkie. Linie i kropki są oddalone od siebie o 8mm. Foto zeszyty ze zdjęciem na całą stronę

Foto zeszyt ze zdjęciami ułożonymi na górze

W tej wersji zdjęcie jest ułożone na górze kartki. Zdjęcie nie jest kadrowane. Jeśli zostanie wolne miejsce to jest na nim zostawione pole do notatek. Foto zeszyty ze zdjęciem na środku

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jak trwałe są foto zeszyty

Oprawę sprężynową wykorzystywaną w foto zeszytach wykorzystujemy w kalendarzach i terminarzach od lat. Dlatego jesteśmy pewni, że nasze zeszyty wytrzymają co najmniej rok intensywnego, codziennego użytkowania.

Jak szybko dostanę swój foto zeszyt

Foto zeszyty są wykonywane w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia w dni robocze. Wysyłka kurierska dochodzi w ciągu jednego dnia natomiast wysyłka pocztą w ciągu 1-2 dni. Tak więc jeśli dziś zamówisz foto zeszyt, jutro będzie gotowy a za 2-3 dni dostarczony do ciebie.

Jakiej rozdzielczości zdjęcia potrzebne są do foto zeszytów

Jeśli zdjęcie ma być na całą stronę to dla większych foto zeszytów najlepiej aby było to zdjęcie 4 megapiksele lub większe. Jeśli zdjęcie nie ma zajmować całej strony to wystarczy zdjęcie rozdzielczości 2 megapiksele (a więc nawet dobre zdjęcie zrobione telefonem). Proszę pamiętać, że przy wyborze zdjęcia na całą stronę będzie ono przycięte do rozmiarów kartki. Tak więc najlepiej aby to było zdjęcie pionowe.

Co zrobić jeśli będę miał kłopot z edycją foto zeszytu

Nasz edytor jest tak przygotowany aby zamówienie foto zeszytu było jak najprostsze. Jeśli jednak masz kłopoty, skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2020 Alboom Sp. z o.o..

Facebook