Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
Jesteś tu: ALBOOM »

PLAKATY

plakaty-slider0
Rodzaj plakatu Cena Akcja
Plakat ze zdjęcia A3 10 zł EdytujKliknij aby rozpocząć edycję plakatu
Plakat ze zdjęcia A4 6 zł EdytujKliknij aby rozpocząć edycję plakatu
Plakat z kilku zdjęć 100x70cm 60 zł EdytujKliknij aby rozpocząć edycję plakatu
Plakat z kilku zdjęć 70x50cm 30 zł EdytujKliknij aby rozpocząć edycję plakatu
Plakat z kilku zdjęć A3 10 zł EdytujKliknij aby rozpocząć edycję plakatu
Plakat z kilku zdjęć A4 6 zł EdytujKliknij aby rozpocząć edycję plakatu
Plakat "moja okładka" A3 10 zł EdytujKliknij aby rozpocząć edycję plakatu
Plakat "moja okładka" A4 6 zł EdytujKliknij aby rozpocząć edycję plakatu
Edycja przez internet

5 minutowy edytor

Jedynie w naszym sklepie możesz korzystać z edytora dostępnego przez internet. Tylko my zawsze możemy szybko udzielić Ci pomocy, sprawdzić lub poprawić Twój projekt tak abyś mógł dostać swój plakat na czas.

Dowiedz się dlaczego to jest ważne…
Bezwarunkowa gwarancja jakości

Bezwarunkowa gwarancja jakości

Jeśli błąd jest z naszej winy poprawimy go za darmo. Jeśli błąd jest wynikiem Twojej pomyłki możesz go poprawić za pół ceny.

Dowiedz się więcej…
Tysiące zadowolonych klientów

Tysiące zadowolonych klientów

Sprzedajemy w internecie od wielu lat. Mamy największe doświadczenie na polskim rynku i tysiące zadowolonych klientów.

Zobacz nasze komentarze allegro…
Najlepsza jakość druku

Najlepsza jakość druku

Nasza drukarnia ma największe doświadzenie, najlepszych drukarzy, profesjonalne, produkcyjne maszyny i najlepszą jakość w Polsce.

Dowiedz się więcej...

Co to jest fotoplakat?

Wydrukujemy specjalnie dla Ciebie plakat dokładnie według Twojego projektu. Plakat jest drukowany na wysokiej jakości, podwójnie powlekanym papierze. Do wyboru jest kilka opcji przygotowania projektu. Najprostsza, gdzie drukujemy w formie plakatu Twoje zdjęcie. Druga opcja to przygotowanie w naszym edytorze plakatu z wielu Twoich zdjęć. Trzecia opcja to plakat udający okładkę czasopisma. Oczywiście z twoim zdjęciem na okładce.

Fotoplakat z własnego zdjęcia

Najprostszy i jednocześnie najbardziej popularny rodzaj plakatu to plakat wydrukowany ze zdjęcia. Po prostu otwórz nasz edytor, wgraj zdjęcie (jedno lub więcej) i kliknij [Zatwierdzam do druku]. Każde zdjęcie zostanie wydrukowane jako jeden plakat. Zdjęcia nie sią kadrowane ani obcinane. Jeśli ich rozmiar jest trochę inny niż rozmiar kartki to po bokach zdjęcia zostanie puste miejsce.

Fotoplakat - kolaż z wielu zdjęć

Dzięki naszemu edytorowi możesz szybko stworzyć kolaż z wielu Twoich zdjęć. Wgraj zdjęcia i wybierz jeden z układów i wersji kolorystycznych. Następnie dodaj tytuł plakatu i podpis (jeśli są potrzebne). Możesz szybko wypróbować wiele z dostępnych projektów i zamówić ten, który Ci najbardziej odpowiada. W plakacie A3 możesz umieścić aż do 117 zdjęć. W dużym plakacie 70 na 50cm zmieści się do 140 zdjęć a w największym 100 na 70cm nawet 176 zdjęć.

Fotoplakat "Moja Okładka"

Każdy chciałby znaleźć się na okładce magazynu lub czasopisma. Teraz to bardzo proste. Wybierz plakat "Moja okładka". Wgraj swoje zdjęcie i wpisz swoje imię i nazwisko oraz tytuł artykułu. Następnie wybierz jedną z okładek i zobacz jak będzie wyglądał Twój plakat. Jeśli już będziesz zadowolony kliknij [Zatwierdzam do druku].

Fotoplakat - dowolny projekt

Nie musisz się oczywiście ograniczać do projektów przygotowanych przez nas. Możesz przygotować projekt kalendarza w dowolnym programie. Zapisz go jako plik JPG i wgraj do naszego edytora. Na drugi dzień Twój plakat będzie już wydrukowany i gotowy do odbioru lub wysyłki.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jakiej jakości są fotoplakaty

Plakaty są drukowane na podwójnie powlekanym papierze 200g. Wydruk jest odporny na wilgoć i na światło słoneczne. Plakat jest idealną ozdobą mieszkania i idealnym prezentem dla rodziny i znajomych.

Ile kosztuje wysyłka plakatu

Wysyłka pocztą kosztuje 10zł a wysyłka kurierem 13zł. Możesz też oczywiście odebrać plakat osobiście. W alboom ceny wysyłki się nie kumulują. Niezależnie ile plakatów (lub innych produktów) zamówisz, za wysyłkę zawsze płacisz tylko raz.

Jak szybko dostanę swój plakat

Plakaty są wykonywane w ciągu jednego dia roboczego od złożenia zamówienia. Wysyłka kurierska dochodzi w ciągu jednego dnia. Tak więc jeśli dziś zamówisz fotoplakat, już pojutrze może on do Ciebie dotrzeć.

Jakiej rozdzielczości zdjęcia potrzebne są do wykonania plakatu

Aby uzyskać najwyższą jakość, do plakatu A4 należy przesłać zdjęcie 8 megapikseli a do plakatu A3 16 megapikseli. Jednak plakaty ogląda się z trochę większej odległości tak więc w praktyce wystarczą zdjęcia dużo mniejsze (6 megapikseli jest wystarczające). Oczywiście jeśli wykonujemy kolaż i na plakacie ma być wiele zdjęć, mogą one być dużo mniejsze (2 megapiksele będzie wystarczające).

Co zrobić jeśli będę miał kłopot z edycją plakatu

Nasz edytor jest tak przygotowany aby zamówienie plakatu było jak najprostsze. Jeśli jednak masz kłopoty, skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2020 Alboom Sp. z o.o..

Facebook