Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
Jesteś tu: ALBOOM » Blog, Konkursy »

Sylwester w alboom.pl czyli w nowy rok z kalendarzem

Sylwester w alboom.pl czyli w nowy rok z kalendarzem

Pewnie nikt tu dzisiaj nie zajrzy i piszę na marne ale może się tak zdarzyć, że ktoś jednak nas dziś odwiedzi i chciałbym aby to były miłe odwiedziny.

Dlatego ogłaszam 2 konkursy i jedną promocję.

Ostatni kalendarz w 2009 roku gratis

Osoba, która jako ostatnia zakupi kalendarz w 2009 roku otrzyma go za darmo.

Pierwszy kalendarz w 2010 roku gratis

Osoba, która jako pierwsza kupi kalendarz w roku 2010 otrzyma go za darmo.

W noworoczną noc kalendarze za pół ceny

Jeśli ktoś z sobie tylko znanych powodów postanowi spędzić noworoczną noc z nami, mam dla niego niespodziankę. Każdy kalendarz zakupiony między godziną 22.00 dnia 31 grudnia 2009 roku a godziną 8 rano dnia 1 stycznia 2010 roku jest za pół ceny.

Zasady dodatkowe

To tylko zabawa i tak to traktujmy. Nie mogę nikomu udowodnić, że właśnie ta czy inna osoba wygrała bo musiał bym podawać dane zamawiających a tego raczej robić nie wolno. Tak więc ogłoszę kto wygrał w kolejnym wpisie na blogu i proszę to przyjąć jako wynik naszej zabawy a nie sprawę życia i śmierci.

Ceny za kalendarze w trakcie zamawiania będą wyświetlać się normalnie. Wszystkie ceny poprawimy rano, tak aby odzwierciedlały 50% zniżkę.

Jeśli ktoś będzie miał zastrzeżenia do wyników konkursu lub promocji niech się ze mną skontaktuje korzystając z formularza kontaktowego (najlepiej proszę się powolać na mail potwierdzający zamówienie gdzie podana jest dokładna data i godzina).

Na koniec

Jak już pisałem nikt tu pewnie nie zajrzy i bardzo dobrze bo noc sylwestrowa powinna upłynąć na upojnej zabawie. Jeśli jednak ktoś zajrzy chciałbym aby był mile zaskoczony.

Postaram się wpisywać w komentarzach pod tym wpisem jaki jest aktualny wynik. Nic jednak nie obiecuję bo noc sylwestrowa rządzi się własnymi prawami.

Wszystkim alboomowiczom, miłośnikom foto książek i kalendarzy życzę najlepszego z możliwych 2010 roku. Aby był dużo lepszy niż 2009 i wszystkie poprzednie. Przeżyjcie w tym roku najlepsze przygody, najbardziej wzruszające i najmilsze chwile. Oczywiście koniecznie udokumentujcie je na zdjęciach a zdjęcia uwiecznijcie w foto książkach i foto kalendarzach.

No i może jednak nie zaglądajcie tutaj dziś w nocy tylko bawcie się hucznie gdzieś z dala od komputerów.

Albo właśnie wpadajcie tłumnie, wpisujcie poniżej życzenia i piszcie co robicie i jak się bawicie.

Dyskusja

 1. Michał Pakier pisze:

  Stan na 16.17. Na razie ostatni kalendarz w 2009 roku został zamówiony dziś rano o godzinie 02:12.

 2. Michał Pakier pisze:

  Nowy lider. Kolejny kalendarz w odchodzącym 2009 roku: 18:06

 3. Michał Pakier pisze:

  Czy ktoś widział naszą stronkę w wersji śnieżnej? Zapraszam: http://www.zachstronaut.com/winternetizer/www.alboom.pl

 4. Michał Pakier pisze:

  Aktualny rekord na 2009 rok to 23:50
  Czy ktos jeszcze zdazy w 2009 roku?

 5. Michał Pakier pisze:

  Nikt nie zdazyl. W 2009 wygral kalendarz zamowiony przez pana Łukasza o 23.50. Zamowienie numer 2040199

 6. Michał Pakier pisze:

  Kto zamówi pierwszy kalendarz we wspaniałym roku 2010?

 7. Michał Pakier pisze:

  No i mamy wspaniały rok 2010. Rok wielkich nadziei, które mam nadzieję się spełnią. Ja zaczynam ten rok w najlepszy możliwy sposób. Zdjąłem ze ściany wspaniały kalendarz na rok 2009 (zrobiony oczywiście w serwisie alboom.pl) i wieszam nowy, równie wspaniały na rok 2010. W tym roku przygotowałem specjalne projekty kalendarzy tak aby zdjęcia, które robiłem w wakacje najlepiej się prezentowały. Wykorzystałem specjalny projekt gdzie można umieścić zdjęcia panoramiczne w formacie 16:9. Kalendarz prezentuje się naprawdę rewelacyjnie. Mam jeszcze kilka innych na ten rok ale to już zupełnie inna historia.

 8. Michał Pakier pisze:

  Sytuacja wygląda następująco. Minęło ponad 16 godzin nowego roku i nikt nie zamówił kalendarza. Tyle tylko, że to nie do końca jest prawda. Przyszło przecież zamówienie na kalendarz z Allegro i to już w 33 minucie nowego roku. Wprawdzie Pan Sebastian, który to zamówienie złożył pewnie nic o konkursie nie wiedział ale był pierwszy i byłoby niesprawiedliwe gdyby nagrodę dostał kto inny.

 9. Paweł Drożdżowski pisze:

  Zmotywował mnie Pan tym konkursem do pracy nad trzema kalendarzami dla dziadków 🙂 Cały dzień przed komputerem ale i tak jestem w pracy – służba nie drużba 🙂
  Gratulacje zatem dla Pana Sebastiana.
  pozdrawiam

Dodaj komentarz!

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..

Facebook