Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto

Sylwester w alboom.pl czyli w nowy rok z kalendarzem

Pewnie nikt tu dzisiaj nie zajrzy i piszę na marne ale może się tak zdarzyć, że ktoś jednak nas dziś odwiedzi i chciałbym aby to były miłe odwiedziny.

Dlatego ogłaszam 2 konkursy i jedną promocję.

Ostatni kalendarz w 2009 roku gratis

Osoba, która jako ostatnia zakupi kalendarz w 2009 roku otrzyma go za darmo.

Pierwszy kalendarz w 2010 roku gratis

Osoba, która jako pierwsza kupi kalendarz w roku 2010 otrzyma go za darmo.

W noworoczną noc kalendarze za pół ceny

Jeśli ktoś z sobie tylko znanych powodów postanowi spędzić noworoczną noc z nami, mam dla niego niespodziankę. Każdy kalendarz zakupiony między godziną 22.00 dnia 31 grudnia 2009 roku a godziną 8 rano dnia 1 stycznia 2010 roku jest za pół ceny.

Zasady dodatkowe

To tylko zabawa i tak to traktujmy. Nie mogę nikomu udowodnić, że właśnie ta czy inna osoba wygrała bo musiał bym podawać dane zamawiających a tego raczej robić nie wolno. Tak więc ogłoszę kto wygrał w kolejnym wpisie na blogu i proszę to przyjąć jako wynik naszej zabawy a nie sprawę życia i śmierci.

Ceny za kalendarze w trakcie zamawiania będą wyświetlać się normalnie. Wszystkie ceny poprawimy rano, tak aby odzwierciedlały 50% zniżkę.

Jeśli ktoś będzie miał zastrzeżenia do wyników konkursu lub promocji niech się ze mną skontaktuje korzystając z formularza kontaktowego (najlepiej proszę się powolać na mail potwierdzający zamówienie gdzie podana jest dokładna data i godzina).

Na koniec

Jak już pisałem nikt tu pewnie nie zajrzy i bardzo dobrze bo noc sylwestrowa powinna upłynąć na upojnej zabawie. Jeśli jednak ktoś zajrzy chciałbym aby był mile zaskoczony.

Postaram się wpisywać w komentarzach pod tym wpisem jaki jest aktualny wynik. Nic jednak nie obiecuję bo noc sylwestrowa rządzi się własnymi prawami.

Wszystkim alboomowiczom, miłośnikom foto książek i kalendarzy życzę najlepszego z możliwych 2010 roku. Aby był dużo lepszy niż 2009 i wszystkie poprzednie. Przeżyjcie w tym roku najlepsze przygody, najbardziej wzruszające i najmilsze chwile. Oczywiście koniecznie udokumentujcie je na zdjęciach a zdjęcia uwiecznijcie w foto książkach i foto kalendarzach.

No i może jednak nie zaglądajcie tutaj dziś w nocy tylko bawcie się hucznie gdzieś z dala od komputerów.

Albo właśnie wpadajcie tłumnie, wpisujcie poniżej życzenia i piszcie co robicie i jak się bawicie.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..