Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
Jesteś tu: ALBOOM » FOTOKALENDARZE »

Kalendarz biurkowy tygodniowy

Kalendarz biurkowy tygodniowy

ZAWSZE ZDĄŻYSZ

Termin realizacji kalendaża to tylko 24 godziny. Postępuj wg. następujących kroków:

 • Prześlij zdjęcia oraz wpisz listę świąt.
 • Zobacz kalendarza na podglądzie.
 • Zatwierdź projekt kalendarza.
 • W ciągu 24 godzin od zatwierdzenia projektu i zaksięgowania płatności Twój kalendarz trafi na pocztę lub będzie gotowy do odbioru.

Jeśli dziś dokonasz zakupu. W ciągu godziny możesz przesłać zdjęcia, wpisać własne święta i zatwierdzić projekt kalendarza. Wtedy już jutro Twój kalendarz będzie gotowy!!!.

Dostawa

 • Poczta - priorytet: 10 zł.
 • Kurier: 10 zł.

Możliwy jest własny odbiór w naszym biurze w Warszawie, ul. Puławska 233 lok B5, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 21:00.

Płatność przelewem

Płatności przelewem prosimy dokonywać na nasz rachunek:

26 2160 0003 2000 1575 6459 0001

W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia ew. swojego loginu.

Wersje kalendarzy

Kliknij aby powiększyć
kalendarz tygodniowy biurkowy
 • 53 strony plus okładka - 53 zdjęcia;
 • Zdjęcia 13 na 10 cm;
 • Dowolna liczba własnych świąt;
 • Pakowany w pudełka ozdobne
 • GOTOWY PREZENT
 • Realizacja w 24 GODZINY;
 • Bardzo prosty edytor;
 • Tysiące zadowolonych klientów.
Edytor online

Edycja przez internet

Jedynie w naszym sklepie możesz korzystać z dostępnego przez internet edytora. Tylko unas Masz szybką pomoc. Możemy sprawdzić lub poprawić Twój projekt tak abyś na czas mógł dostać swój kalendarz.

Dowiedz się dlaczego to jest ważne…
Gwarancja jakości

Bezwarunkowa gwarancja jakości

Jeśli błąd jest z naszej winy - poprawimy go za darmo. Jeśli błąd powstał z Twojej winy możesz go poprawić za pół ceny.

Dowiedz się więcej…
Realizacja 24 godziny

Realizacja w 24 godziny

Już w 24 godziny kalendarze są gotowe. Jeśli dziś złożysz zamówienie Twój kalendarz jutro już będzie gotowy.

Dowiedz się więcej…
Dyży wybór gotowych projektów

Wiele projektów do wyboru

Najwięcej gotowych szablonów. Wybierz kalendarz poziomy, pionowy z poziomymi, pionowymi kwadratowymi lub panoramicznymi zdjęciami.

Dowiedz się więcej…
Doświadczenie

Opinie naszych klientów

Od kilku już lat sprzedajemy w internecie zbierając najlepsze opinie o naszej pracy i polecanych produktach od tysięcy zadowolonych klientów.

Dowiedz się więcej…
Xerox Docucolor 8000AP

Najlepsza jakość druku

Drukarnia, w której są drukowane kalendarze działa najdłużej i ma największe doświadzenie. Zatrudnia najlepszych drukarzy, profesjonalne, produkcyjne maszyny i (według nas) najlepszą jakość w Polsce.

Dowiedz się więcej...

CO OFERUJEMY

Oferujemy personalizowany tygodniowy kalendarz biurkowy. Drugiej takiej oferty nie znajdziesz w internecie. W naszym kalendarzu możesz na każdej ze stron wstawić własne zdjęcie. Dodatkowo możesz też umieścić na nim swoje własne święta.

Własne zdjęcie na każdy tydzień

Na każdej z 53 stron kalendarza możesz umieszczać swoje własne zdjęcia. Ty decydujesz, które zdjęcia mają się znaleźć przy których tygodniach. W ten sposób każda z kartek kalendarza, odpowiadająca jakiemuś ważnemu wydarzeniu w Twojej rodzinie może być ilustrowana odpowiednim zdjęciem.
opis 1

Twoje własne święta

Na kalendarzu standardowo umieszczone są najważniejsze święta. Możesz jednak też umieścić na nim swoje własne święta. Zaznacz urodziny swoje, rodziny oraz znajomych, rocznicę ślubu, specjalne wydarzenia rodzinne i towarzyskie. Nie ma żadnego ograniczenia, jeśli chcesz każdy z dni roku możesz oznaczyć według własnego upodobania tak aby Twój kalendarz był naprawdę Twój.
opis 2

Zapowiedź zbliżających się świąt

Tydzień wcześniej twój kalendarz przypomni Ci o zbliżającym się święcie. Teraz już zawsze zdążysz na czas przygotować prezent, niespodziankę lub po prostu zarezerwować czas dla Twoich bliskich.
opis 2

Materiał i rozmiary

Kalendarz zawiera 53 strony (27 kartek zadrukowanych dwustronnie) o wymiarach 22cm na 10cm. Kartki są umieszczone na tekturowej białej podstawce umożliwiającej postawienie kalendarza na biurku. Całość od góry jest spięta drucianą sprężynką umożliwiającą łatwe przewracanie kartek.

Kalendarze są drukowane na papierze 200g/m. Papier ma błyszczącą powierzchnię co dodatkowo powoduje, że Twoje zdjęcia prezentują się naprawdę pięknie.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Od ponad 7 lat sprzedajemy kalendarze przez internet. Przez ten czas znacznie usprawnialiśmy naszą usługę. Staramy się aby nasze kalendarze były coraz lepsze ale także aby proces produkcji był jak najlepszy. Wielu potrafi zrobić i sprzedać dobrze jeden kalenarz. Jednak w okresie świątecznym, gdy zamówień jest dużo więcej zamówienia na czas potrafią realizować tylko najlepsi.

Nasza firma nadal się rozwija. Dziś prawdopodobnie jako jedyni w Polsce sprzedajemy nasze kalendarze także za granicą. Komentarze na naszym koncie Allegro mówią same za siebie.

Oto kilka komentarzy z czasu poprzednich świąt:

23 gru 2005 DZIĘKUJĘ - KALENDARZ BARDZO DOBREJ JAKOŚCI SUPER - NIESAMOWITA RZECZ ZA NEIWIELKIE PIENIĄDZE, OBAWIAŁAM SIĘ JAKOŚCI KALENDARZA, KIEDY GO DOSTAŁAM PRZESZŁO MOJE OCZEKIWANIA. SUPER RZECZ - SOLIDNA FIRMA - DZIĘKUJĘ
23 gru 2006 Kalendarz jest SUPER !!! Gorąco polecam ! Wszystko tak jak w opisie. Odbiór osobisty bezproblemowy. 100 % !!! POLECAM !!!!!!!
24 gru 2007 Kalendarze b.ładne, świetna jest ta możliwość wpisywania własnych Świąt itd! Wysyłka szybka, kontakt b. miły. No, i zdążyliśmy przed Wigilią 😉 Pozdrawiam, dziękuję i Wesołych Świąt!!
24 gru 2008 Rewelacyjna jakość druku i odwzorowanie kolorów! Ekspresowa realizacja zamówienia. Kalendarze są prześliczne, choć nieduże. GORĄCO POLECAM
24 gru 2009 Transakcja przebiegła sprawnie, świetny kontakt meilowy, profesjonalna obsługa podczas odbioru, kalendarz wyszedł bardzo dobrze. Gorąco polecam!
23 gru 2010 Kalendarz jest po prostu R E W E L A C Y J N Y! Gorąco polecam zarówno towar, jak i sprzedawcę! Znakomity system aranżowania własnego kalendarza! Transakcja przeprowadzona sprawnie i szybko! Bezpieczna przesyłka! Czysta przyjemność! Bardzoo dziękuję!
22 lis 2011 Jak zwykle transakcja PROFESJONALNA! Kalendarz piękny i wykonany w kilka godzin, Niesamowity allegrowicz! Jak fotokalendarze to tylko z alboom-pl 🙂 Polecam!!!!

PROJEKTY I WERSJE KOLORYSTYCZNE

Lista dni

Miejsce na umieszczenie zdjęcia jest w poziomie. Po lewej stronie umieściliśmy uproszczone kalendarium na cały miesiąc z zaznaczonym tygodniem. Po prawej znajduje się lista dni z danego tygodnia.
Lista dni
Podsumujmy:
 • poziome zdjęcia,
 • zdjęcia 13 na 10cm,
 • imieniny,
 • własne święta (dowolnie dużo),
 • święta standardowe,
 • 5 różnych wersji kolorystycznych.

Rozmiary zdjęć w kalendarzach

We wszystkich z naszych kalendarzy można umieścić zdjęcia dowolnych rozmiarów i o dowolnych proporcjach. Na stronie kalendarza znajduje się odpowiednie pole na umieszczenie zdjęcia. Zdjęcia nie są przycinane ani kadrowane. Są umieszczane po środku dostępnego pola. Dzięki różnorodności naszych projektów możesz zawsze dobrać taki aby Twoje zdjęcie zajmowało na stronie maksymalny możliwy obszar.

JAKOŚĆ DRUKU I WYKONANIA

W opisach innych aukcji oferujących personalizowane kalendarze znajdziesz wiele przechwałek w temacie jakości druku. Tak naprawdę jednak wszystkie te kalendarze są drukowane na sprzęcie amatorskim lub drukarkach biurowych. Nie ujmując nic tym urządzeniom nie można jednak powiedzieć, że jest to profesjonalny druk, zarówno pod względem jego jakości jak i trwałości (odporność na ścieranie, wilgoć, zmiana barw pod wpływem światła).

Nasza drukarnia od szeregu lat (najdłużej w Polsce) zajmuje się profesjonalnym drukiem cyfrowym. Posiadamy maszynę XEROX DC 8000AP. Jest to profesjonalny system pełnokolorowy, w tej chwili jedno z najbardziej zaawansowanych tego typu urządzeń na świecie (patrz tutaj).

BEZWARUNKOWA GWARANCJA JAKOŚCI

Najwyższa jakość jest naszą dewizą. Jeśli w zakupionym kalendarzu jest jakiś błąd, zawsze staramy się to naprawić:

 • Jeśli błąd wystąpił z naszej winy naprawimy go na własny koszt. Prześlij do nas wybrakowany kalendarz a my przygotujemy dla Ciebie (nieodpłatnie) drugi, wolny od wszelkich wad. Jeśli nie chcesz oddawać wybrakowanego kalendarza możesz go od nas odkupić za połowę ceny.
 • Jeśli błąd jest ewidentnie z Twojej winy (błędna data w podanych świętach, niewłaściwe zdjęcia, itp.) przygotujemy dla Ciebie drugi, poprawiony kalendarz za pół ceny.

NAJLEPSZY EDYTOR INTERNETOWY

W innych serwisach musisz przesłać do sprzedawcy zdjęcia a następnie czekać na maila z projektem kalendarza do zatwierdzenia. Jak myślisz, ile minut (tak minut) grafik ma zaplanowane na jeden kalendarz. Co się stanie jeśli dostanie on nagle wiele zamówień? Tobie zależy na czasie ale grafik po prostu nie zdąży zająć się Twoim kalendarzem. Kiedyś też tak robiliśmy i wiemy już, że to rozwiązanie się nie sprawdza.

Kilka serwisów oferuje edytory gdzie sam możesz zaprojektować kalendarz. To dobrze bo nie jesteś uzależniony od grafika, który może nie mieć czasu zrealizować zamówienia na czas. Niestety taki edytor trzeba zainstalować na swoim komputerze. Jeśli masz problem możesz o pomoc poprosić sprzedawcę ale on nie widzi Twojego komputera. Może dawać Ci rady ale nie może Ci pomóc.

Nasze propozycja to edytor dostępny przez internet. Nic nie musisz instalować na swoim komputerze. Możesz tworzyć kalendarz kiedy tylko zechcesz i gdzie zechcesz (w domu, w pracy, u znajomych) bo edytor jest w internecie. Jeśli masz kłopot my możemy wejść do Twojego zamówienia i Ci pomóc, nie dając rady tylko szybko rozwiązać Twój problem z kalendarzem. To rozwiązanie jest najlepsze i jest dostępne tylko na naszej aukcji.

Nasz edytor został sprawdzony już przez tysiące zadowolonych kupujących. Możesz sam podać wszystkie dane do kalendarza, sprawdzić projekt, wprowadzić ew. poprawki i zatwierdzić projekt. Wszystko w nie więcej niż kilka minut.

Edytor kalendarzy - 5 prostych kroków

Edytor pozwala w 5 prostych krokach przygotować swój kalendarz

 • Krok 1 - przesłanie fotografii - Nasz edytor umożliwia sprawne przesłanie ich dowolnej liczby. W każdej chwili widzisz ile już zostało przesłanych i ile czasu zostało do zakończenia procesu.
 • Krok 3 - ustal kolejność zdjęć - Ustal, które z przesłanych zdjęć ma być na której stronie. Jeśli trzeba możesz także np. obrócić zdjęcie.
 • Krok 3 - wersja kolorystyczna - Wybierz szablon kolorystyczny kalendarza.
 • Krok 4 - dodaj Twoje święta - Przy każdym miesiącu kalendarza wpisz swoje święta
 • Krok 5 - zatwierdź projekt - Zobacz projekt kalendarza. Jeśli coś wymaga korekty wszystko możesz poprawić i sprawdzić jeszcze raz, aż do skutku. Jeśli projekt kalendarza jest OK wybierz sposób dostawy, zweryfikuj ew. adres wysyłki i zatwierdź kalendarz.

Zawsze służymy Ci pomocą

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z przesłaniem do nas materiałów do kalendarza, jego edycją itp. Zwróć się do nas a napewno Ci pomożemy.

PŁATNOŚĆ

Szybkość przygotowania Twojego kalendarza zależy od tego jak szybko zatwierdzisz jego projekt i jak szybko wpłyną do nas pieniądze. Wpłaty możesz dokonać na podany niżej rachunek. Jeśli chcesz odebrać zamówienie osobiście możesz wybrać płaność przy odbiorze.

Wpłaty przelewem prosimy dokonywać na nasz rachunek:

26 2160 0003 2000 1575 6459 0001

W tytule przelewu proszę podać numer zamówienia i login.

REALIZACJA W 24 GODZINY

Kalendarz drukowany jest w dni robocze. W ciągu 24 godzin od zatwierdzenia projektu i zaksięgowania wpłaty na nasz rachunek. Po wpłynięciu pieniędzy lub otrzymaniu informacji o płatności przy odbiorze rozpoczynamy jego produkcję. Na drugi dzień jest już gotowy do odbioru lub wysyłki.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2020 Alboom Sp. z o.o..

Facebook