Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
kalendarze53T-wideslider
Kliknij aby ocenić:
[Głosów: 57 Ocena: 4.7]

Nasze fotokalendarze biurkowe tygodniowe

Cena: 45zł

  • Wielkość kalendarza 21 na 10cm
  • 53 tygodnie plus okładka
  • Własne zdjęcia w każdym tygodniu
  • Tytuł i własne zdjęcie na okładce
  • Wydrukowane na powlekanym papierze 250g
  • Wiele projektów do wyboru
  • Realizacja 24 godziny
  • Pudełko ozdobne - gotowy prezent

Co oferujemy

Oferujemy personalizowany tygodniowy kalendarz biurkowy. Drugiej takiej oferty nie znajdziesz w internecie. W naszym kalendarzu możesz na każdej ze stron wstawić własne zdjęcie. Dodatkowo możesz też umieścić na nim swoje własne święta.

Własne zdjęcie na każdy tydzień

Na każdej z 53 stron kalendarza możesz umieszczać swoje własne zdjęcia. Ty decydujesz, które zdjęcia mają się znaleźć przy których tygodniach. W ten sposób każda z kartek kalendarza, odpowiadająca jakiemuś ważnemu wydarzeniu w Twojej rodzinie może być ilustrowana odpowiednim zdjęciem.

Twoje własne święta

Na kalendarzu standardowo umieszczone są najważniejsze święta. Możesz jednak też umieścić na nim swoje własne święta. Zaznacz urodziny swoje, rodziny oraz znajomych, rocznicę ślubu, specjalne wydarzenia rodzinne i towarzyskie. Nie ma żadnego ograniczenia, jeśli chcesz każdy z dni roku możesz oznaczyć według własnego upodobania tak aby Twój kalendarz był naprawdę Twój.

Zapowiedź zbliżających się świąt

Tydzień wcześniej twój kalendarz przypomni Ci o zbliżającym się święcie. Teraz już zawsze zdążysz na czas przygotować prezent, niespodziankę lub po prostu zarezerwować czas dla Twoich bliskich.

Materiał i rozmiary

Kalendarz zawiera 53 strony (27 kartek zadrukowanych dwustronnie) o wymiarach 22cm na 10cm. Kartki są umieszczone na tekturowej białej podstawce umożliwiającej postawienie kalendarza na biurku. Całość od góry jest spięta drucianą sprężynką umożliwiającą łatwe przewracanie kartek.

Kalendarze są drukowane na papierze 250g/m. Papier ma błyszczącą powierzchnię co dodatkowo powoduje, że Twoje zdjęcia prezentują się naprawdę pięknie.

Projekty i wersje kolorystyczne

Lista dni

Miejsce na umieszczenie zdjęcia jest w poziomie. Po lewej stronie umieściliśmy uproszczone kalendarium na cały miesiąc z zaznaczonym tygodniem. Po prawej znajduje się lista dni z danego tygodnia.

Podsumujmy: poziome zdjęcia, zdjęcia 13 na 10cm, imieniny, własne święta (dowolnie dużo), święta standardowe, 5 różnych wersji kolorystycznych.

Projekty „Magnum”

W projektach „Magnum” oferujemy 6 kolorów do wyboru. W kalendarium zaznaczone są święta państwowe oraz wszystkie imieniny. Można też zdefiniować 6 własnych świąt dla każdego miesiąca. Wielkość zdjęć to 10 na 8,5 cm.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Rozmiary zdjęć w kalendarzach

We wszystkich z naszych kalendarzy można umieścić zdjęcia dowolnych rozmiarów i o dowolnych proporcjach. Na stronie kalendarza znajduje się odpowiednie pole na umieszczenie zdjęcia. Zdjęcia nie są przycinane ani kadrowane. Są umieszczane po środku dostępnego pola. Dzięki różnorodności naszych projektów możesz zawsze dobrać taki aby Twoje zdjęcie zajmowało na stronie maksymalny możliwy obszar.

Jak szybko dostanę swoje zamówienie?

Kalendarze są wykonywane w ciągu jednego dnia roboczego. Wysyłka kurierska lub do paczkomatu dochodzi w ciągu jednego dnia. Tak więc jeśli dziś zamówisz pocztówki, już pojutrze mogą one do Ciebie dotrzeć.

Jakiej rozdzielczości zdjęcia potrzebne są do wykonania kalendarza

Aby uzyskać najwyższą jakość, do kalendarzy biurkowych należy wysłać zdjęcia 2-3 mega pikseli (ok. 1800 na 1300 piksele). Tak więc wystarczą zdjęcia z każdego aparatu i telefonu (byle nie były sztucznie zmniejszone).

Co zrobić jeśli będę miał kłopot z edycją kalendarza

Nasz edytor jest tak przygotowany aby zamówienie kalendarza było jak najprostsze. Jeśli jednak masz kłopoty, skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy.

Jeśli już chcesz zamówić swój fotokalendarz biurkowy tygodniowy, kliknij w guzik poniżej aby rozpocząć edycję.

Kliknij aby ocenić:
[Głosów: 57 Ocena: 4.7]

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2020 Alboom Sp. z o.o..

Facebook