Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
Jesteś tu: ALBOOM »

BLOG

Dzień Darmowej Dostawy 2019

Dnia 10 grudnia 2019 kup kalendarze z własnymi zdjęciami, fotoksiążki, foto obrazy, plakaty nie płacąc kosztów przesyłki.

czytaj więcej »

Kalendarzobranie 2019

Przed Mikołajkami ogłaszamy promocję na nasze fotokalendarze i inne produkty. Zniżki aż do Mikołajek. Nim wcześniej tym większa zniżka.

czytaj więcej »

Kalendarz szkolny

Zaczyna się nowy rok szkolny a wraz z nim nowy plan dnia w każdej rodzinie. Warto nad tym zapanować przy użyciu naszego planera rodzinnego.

czytaj więcej »

Zeszyty szkolne nowe tła kwiatowe do wyboru

W tym roku dla miłośników naszych zeszytów przygotowaliśmy nowe tła do wykorzystania w zeszytach szkolnych. Przedstawiamy kilka przykładów.

czytaj więcej »

Zeszytobranie 2019

Przed rozpoczęciem szkoły ogłaszamy promocję. Tyle zniżki ile dni do 1 września. Zapraszamy na zakupy personalizowanych zeszytów szkolnych.

czytaj więcej »

Zdążymy zrobić książki na zakończenie roku szkolnego

W Alboom.pl jesteśmy dumni z tego, że zawsze dajemy radę zrealizować wszystkie zamówienia na czas. Kiedy inni już dali za wygraną i mówią, że już za późno. My zrealizujemy Twoje zamówienie.

czytaj więcej »

Drukarnia Wzorowych Uczniów 2019

Dla wszystkich uczniów wprowadzamy specjalną czerwcową promocję. Do końca czerwca możesz dostać specjalną zniżkę na zamawiane produkty. Wielkość zniżki zależy od tego ile sztuk kupiłeś. Promocja dotyczy fotoksiążek, kalendarzy i innych naszych produktów.

czytaj więcej »

Pierwszy dzień wiosny. Od dziś pakujemy tylko ekologicznie.

Zawsze zwracaliśmy uwagę aby nasze produkty były zapakowane bezpiecznie i elegancko. Wszystkie kalendarze, zeszyty i plakaty były zapakowane w przezroczyste folijki, które poza funkcją ozdobną chroniły przez porysowaniem czy przypadkowym zagięciem rogów. Niestety czasy się zmieniają i zdaliśmy sobie sprawę, że stosowanie folijek, które potem rozkładają się setki lat nie jest zbyt dobrym pomysłem. Dlatego […]

czytaj więcej »

Wprowadzamy paczkomaty – Dziś paczkomat gratis!

Z przyjemnością informujemy, że wprowadziliśmy ulubione przez wszystkich wysyłki do paczkomatów. Z okazji inauguracji jest promocja. DZIŚ – WTOREK 15 STYCZNIA – PACZKOMAT GRATIS 16-20 STYCZNIA – PACZKOMAT 6zł Po 20 stycznia wysyłka paczkomatem będzie kosztować 9zł.

czytaj więcej »

Wielki konkurs Świąteczny 2018 – Wyniki

Przyszedł czas na rozstrzygnięcie naszego tegorocznego konkursu. Rozesłaliśmy tysiące paczek z tekturkami do zrobienia zabawek choinkowych. Prace, które w tym roku otrzymaliśmy są bardzo ładne. Wydawałoby się, że jeśli chodzi o sposoby zdobienia naszych zabawek to nic się nowego nie pojawi a jednak nie. Kilka osób zmodyfikowało wykorzystane już dawniej pomysły a kilka dodało własne […]

czytaj więcej »

Facebook