Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
Jesteś tu: ALBOOM »

BLOG

Zeszytobranie 2019

Zeszytobranie 2019

Przed rozpoczęciem szkoły ogłaszamy promocję. Tyle zniżki ile dni do 1 września. Zapraszamy na zakupy personalizowanych zeszytów szkolnych.

czytaj więcej »

Zdążymy zrobić książki na zakończenie roku szkolnego

Fotoksiążki szkolne w Alboom.pl

W Alboom.pl jesteśmy dumni z tego, że zawsze dajemy radę zrealizować wszystkie zamówienia na czas. Kiedy inni już dali za wygraną i mówią, że już za późno. My zrealizujemy Twoje zamówienie.

czytaj więcej »

Drukarnia Wzorowych Uczniów 2019

Drukarnia Wzorowych Uczniów 2019

Dla wszystkich uczniów wprowadzamy specjalną czerwcową promocję. Do końca czerwca możesz dostać specjalną zniżkę na zamawiane produkty. Wielkość zniżki zależy od tego ile sztuk kupiłeś. Promocja dotyczy fotoksiążek, kalendarzy i innych naszych produktów.

czytaj więcej »

Pierwszy dzień wiosny. Od dziś pakujemy tylko ekologicznie.

Od dziś pakujemy tylko ekologicznie w Alboom.pl

Zawsze zwracaliśmy uwagę aby nasze produkty były zapakowane bezpiecznie i elegancko. Wszystkie kalendarze, zeszyty i plakaty były zapakowane w przezroczyste folijki, które poza funkcją ozdobną chroniły przez porysowaniem czy przypadkowym zagięciem rogów. Niestety czasy się zmieniają i zdaliśmy sobie sprawę, że stosowanie folijek, które potem rozkładają się setki lat nie jest zbyt dobrym pomysłem. Dlatego […]

czytaj więcej »

Wprowadzamy paczkomaty – Dziś paczkomat gratis!

Z przyjemnością informujemy, że wprowadziliśmy ulubione przez wszystkich wysyłki do paczkomatów. Z okazji inauguracji jest promocja. DZIŚ – WTOREK 15 STYCZNIA – PACZKOMAT GRATIS 16-20 STYCZNIA – PACZKOMAT 6zł Po 20 stycznia wysyłka paczkomatem będzie kosztować 9zł.

czytaj więcej »

Wielki konkurs Świąteczny 2018 – Wyniki

Przyszedł czas na rozstrzygnięcie naszego tegorocznego konkursu. Rozesłaliśmy tysiące paczek z tekturkami do zrobienia zabawek choinkowych. Prace, które w tym roku otrzymaliśmy są bardzo ładne. Wydawałoby się, że jeśli chodzi o sposoby zdobienia naszych zabawek to nic się nowego nie pojawi a jednak nie. Kilka osób zmodyfikowało wykorzystane już dawniej pomysły a kilka dodało własne […]

czytaj więcej »

Wioska Św. Mikołaja 2018

Wioska Św. Mikołaja 2018

Od początku grudnia budujemy w naszej drukarni makietę wioski Św. Mikołaja. Od wtorku jest już gotowa i wszyscy, którzy odbierają swoje zamówienia osobiście mogą ją podziwiać. Poniżej zdjęcia z budowy i efekt końcowy. Pamiętajcie, że jeszcze dziś możecie złożyć zamówienie i jutro będzie gotowe do odbioru. Wtedy można będzie też obejrzeć naszą makietę.

czytaj więcej »

Do kiedy składać zamówienia przed Świętami 2018

Fotokalendarze na czas od wielu lat w ALBOOM.PL

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Każdy chce dostać zamówione kalendarze i fotoksiążki na czas. Poniżej krótki przewodnik, kiedy złożyć zamówienie aby zdążyć.

czytaj więcej »

Fotokalendarz po japońsku na prezent?

Kalendarz po japońsku w Alboom.pl

Czy też jesteście w takiej sytuacji, że macie już prezenty dla babci, mamy, cioci i wujka (oczywiście fotokalendarze bo to najlepszy prezent) ale nie wiecie co kupić bratu, siostrze lub koledze? Mamy dla was wspaniały (i sprawdzony) pomysł. Fotokalendarz w języku japońskim. Wygląda świetnie, stylowo i nowocześnie. Można zamówić kalendarz po japońsku bardziej klasyczny lub […]

czytaj więcej »

Konkurs Świąteczny 2018

Kolorowe Święta 2016 w Alboom.pl

Nasz tegoroczny konkurs Świąteczny trwa już od pewnego czasu ale teraz wchodzi w nową fazę. Można już zgłaszać swoje prace na naszej stronie na facebooku w zakładce KONKURS. Zdjęcia można przesyłać do 27 grudnia. Dla przypomnienia. Od listopada do każdego zamówienia dodajemy tekturowe zabawki choinkowe. Należy je pokolorować i przesłać do nas zdjęcie. Najlepsze prace […]

czytaj więcej »

Facebook