Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
Jesteś tu: ALBOOM » FOTOKALENDARZE »

Kalendarz wiszący A4

#nivo_htmlcaption_3461
K3
K3
K3
K3
K3
K3
K3
K3
K3
K3
K3
K3

ZAWSZE ZDĄŻYSZ

Termin realizacji to jedynie 24 godziny. Postępuj zgodnie z następującymi krokami:

 • Wyślij tylko zdjęcia oraz wpisz listę świąt.
 • Obejrzyj podgląd kalendarza.
 • Potwierdź projekt kalendarza.
 • Po zatwierdzeniu projektu i wpłynięciu płatności Twój kalendarz trafi na pocztę lub będzie gotowy do odbioru, w ciągu 24 godzin.

Jeśli dokonasz zakupu już dziś, w ciągu godziny możesz przesłać zdjęcia, wpisać Twoje święta i zatwierdzić projekt kalendarza. Wtedy Twój kalendarz będzie gotowy już jutro !!!.

Dostawa

 • Paczkomat: 9 zł.
 • Kurier: 10 zł.

Oczywiście możesz odebrać kalendarz osobiście w naszym biurze w Warszawie, ul. Puławska 233 lok B5, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 21:00.

Edytor online

Edycja przez internet

Jedynie w naszym serwisie możesz korzystać z edytora dostępnego przez internet. Tylko my zawsze możemy szybko udzielić Ci pomocy, sprawdzić lub poprawić Twój projekt tak abyś mógł dostać swój kalendarz na czas.

Dowiedz się dlaczego to jest ważne…

Gwarancja jakości

Bezwarunkowa gwarancja jakości

Jeśli błąd jest z naszej winy poprawimy go za darmo. Jeśli błąd wynikł z Twojej pomyłki możesz go poprawić za pół ceny.

Dowiedz się więcej…

Realizacja 24 godziny

Realizacja w 24 godziny

Kalendarze są gotowe w 24 godziny. Jeśli dziś złożysz zamówienie Twój kalendarz już jutro będzie gotowy.

Dowiedz się więcej…

Dyży wybór gotowych projektów

Wiele projektów do wyboru

Najwięcej gotowych projektów. Wybierz kalendarz poziomy, pionowy z poziomymi, pionowymi kwadratowymi lub panoramicznymi zdjęciami.

Dowiedz się więcej…

Doświadczenie

Opinie naszych klientów

Od wielu lat sprzedajemy w internecie zbierając najlepsze opinie o naszej pracy i naszych produktach od tysięcy zadowolonych klientów.

Dowiedz się więcej…

Najlepsza jakość druku

Drukarnia, w której drukujemy kalendarze działa najdłużej, ma największe doświadzenie, najlepszych drukarzy, profesjonalne, produkcyjne maszyny i (według nas) najlepszą jakość w Polsce.

Dowiedz się więcej...

KALENDARZE WISZĄCE A4

CO OFERUJEMY

W naszej ofercie sprzedaży proponujemy miesięczny kalendarz wiszący formatu A4. Nie ma innej takiej oferty na rynku. Nasz kalendarz charakteryzuje się tym , że możesz na każdej stronie wstawić własne zdjęcie. Możesz również umieścić swoje własne święta.

W każdym miesiącu inne własne zdjęcie

12 stron w kalendarzu- a na każdej z nich możesz umnieścić swoje własne zdjęcie. To ty zdecydujesz, które zdjęcia mają się znaleźć przy których miesiącach. W ten sposób na każdej kartce z kalendarza, może być inne zdjęcie-odpowiadające jakiemuś ważnemu wydarzeniu w Twojej rodzinie.

Twoje własne święta

Jak w każdym kalendarzu standardowo umieszczone są wszystkie ważniejsze święta. Można jednak zaznaczyć na nim swoje prywatne święta. Umieść w kalendarzu urodziny swoje i rodziny oraz znajomych, rocznicę ślubu, specjalne wydarzenia rodzinne i towarzyskie. Bez żadnych ograniczeń- jeśli chcesz każdy dzień w roku możesz zaznaczyć według osobistych upodobań tak aby Twój kalendarz był tylko Twój.

Materiał i rozmiary

Kalendarz ma 12 stron (6 kartek drukowanych obustronnie) o rozmiarach 20,5 cm na 29,5cm. Kalendarz wzmocniliśmy z tyłu kalendarza białą tekturką , a z przodu wydrukowaną na grubszym papierze gustowną okładką. W górnej częćci spieliśmy kalendarz podwójną drucianą sprężynką z profesjonalną zawieszką pośrodku.

Kalendarz drukujemy na pieknym papierze błyszczącym 200g/m. Na takim papierze Twoje zdjęcia prezentują się wyjątkowo pięknie.

Rozmiary zdjęć w kalendarzach

W każdym naszym kalendarzu można zamieścić fotografie dowolnych wymiarów i o dowolnych proporcjach. Na każdej stronie znajdziesz specjalne pole służące do umieszczenia w nim zdjęcia. Nie obcinamy ani nie kadrujemy Twoich zdjęć. Są wstawiane pośrodku danego pola. Pamietaj jednak że możesz dobrać taki projekt kalendarza aby Twoja fotografia zajmowała na stronie największy możliwy rozmiar.

PROJEKTY I WERSJE KOLORYSTYCZNE

Projekty klasyczne

Miejsce na zdjęcia umieszczone jest poziomo. Lista dni umieszczona jest na dole strony. Dla każdego dnia przyporządkowane są imieniny, ważne święta oraz oczywiście Twoje własne święta. Sam zadecydujesz jak wiele własnych świąt chcesz umieścić, nawet 365 dni własnych świąt w roku.

Projekty klasyczne poziome

Jest to klasyczna wersja kalendarium w poziomych kalendarzach. Na środku kartki umieszczone jest kwadratowe miejsce na zdjęcie. Lista dni umieszczona jest po lewej i prawej stronie. Dla każdego dnia przyporządkowane są imieniny, ważne święta oraz oczywiście Twoje własne święta. Sam zadecydujesz jak wiele własnych świąt chcesz umieścić, nawet 365 dni własnych świąt w roku. W tym projekcie można umieścić bardzo duże zdjęcia rozmiaru 18 na 18cm

Projekty „kolorowe paski”

Wielokolorowe, śliczne kalendarze. Miejsce na umieszczenie zdjęcia jest poziome. Kalendarium jest uproszczone. Nie ma imienin, zaznaczone są jedynie święta Twoje i standardowe. Możesz zdefiniować 6 własnych świąt w miesiącu (więcej się nie zmieści na stronie).

Projekty dla kwadratowych zdjęć

Kwadrat jest symbolem harmonii. Bardzo wiele osób przygotowuje swoje zdjęcia, kadrując je w kształt kwadratu. Właśnie dla nich przygotowaliśmy projekty, w których najlepiej takie zdjęcia można wyeksponować.

Projekty „siatka dni”

Miejsce na umieszczenie zdjęcia jest poziome. Kalendarium jest w postaci siatki dni (poziomo ułożone są rządki pudełek z keljnymi tygodniami). Dla każdego dnia podane są nazwy imienin, standardowych świąt oraz oczywiście Twoich własnych świąt. Możesz zdefiniować jak wiele świąt zechcesz, możesz nawet nazwać po swojemu każdy dzień w roku.

Projekty poziome „siatka dni”

Jest to pozioma wersja kalendarza z kalendarium „siatka dni”. Miejsce na umieszczenie zdjęcia jest pionowe. Kalendarium jest w postaci siatki dni (poziomo ułożone są rządki pudełek z kelejnymi tygodniami). Dla każdego dnia podane są nazwy imienin, standardowych świąt oraz oczywiście Twoich własnych świąt. Możesz zdefiniować jak wiele świąt zechcesz, możesz nawet nazwać po swojemu każdy dzień w roku. Maksymalny rozmiar zdjęcia to 13,5 na 18cm

Projekty dla pionowych zdjęć

Wiele razy będąc wsród osób fotografujących słyszałem rady aby robić tylko zdjęcia poziome bo pionowe trodno jest w wykorzystać. Od dziś to już nieprawda. Przygotowaliśmy specjalne projekty gdzie pionowe zdjęcie może być najlepiej wyeksponowane.

Projekt „Antic blue”

Projekt z przepięknym czarno błękitnym kalendarium zawierającym wszystkie imieniny i święta. Możliwość zdefiniowania własnego święta dla każdego dnia. Miejsce na umieszczenie zdjęć rozmiaru 18,5 na 14 cm.

Projekt „Pnącza”

Projekt z oryginalnym kalendarium w kształcie drzewa. Kalendarium zawiera wszystkie standardowe święta. Możliwość zdefiniowania własnego święta dla każdego dnia. Miejsce na umieszczenie zdjęć rozmiaru 18 na 11 cm.

Projekty dziecięce

Cztery projekty (dwa pionowe i dwa poziome) o tematyce dziecięcej. Kolorowe kalendarium bez imienin ale z tradycyjnymi świętami. Możliwość zdefiniowania własnych świąt wszystkich dni w miesiącu. Miejsce na umieszczenie zdjęć rozmiaru 18 na 13,5 cm (w kalendarzach pionowych) lub 13,5 na 18 cm (w kalendarzach poziomych).

Projekty tradycyjne poziome

Trzy projekty o różnej kolorystyce. Kalendarium bez imienin ale z tradycyjnymi świętami. Możliwość zdefiniowania własnych świąt dla 6 dni w miesiącu. Miejsce na umieszczenie zdjęć rozmiaru 25,5 na 18cm.

Projekty poziome dla zdjęć panoramicznych

W dobie telewizji wysokiej generacji zdjęcia panoramiczne (format 16 na 9) cieszą się coraz większą popularnością. Jeśli posiadasz takie zdjęcia, najlepiej je wyeksponujesz w jednym z naszych nowych projektów. Miejsce na umieszczenie zdjęć rozmiaru 26,5 na 14,5cm.

Już od ponad 10 lat sprzedajemy kalendarze w internecie i od tego czasu nieustannie usprawniamy naszą usługę. Dokładamy starań się aby nasze kalendarze były coraz piękniejsze ale także aby proces produkcji byl coraz sprawniejszy. Nie jest wielką sztuką zrobić jeden kalendarz. Ale okres świąteczny to czas dużej ilości zamówień.

Tylko najlepsi sprostają takiemu wyzwaniu. Ciągle się rozwijamy i zapewne jako jedyna firma w naszym kraju - sprzedajemy nasze kalendarze również poza granicami Polski. O naszym profesjonaliźmie świadczą komentarze na Allegro.

Boże Narodzenie 2005

23 gru 2005 Kalendarz SUPER. Opakowanie - jeszcze lepsze! Kontakt e-mail taki sobie, ale zawsze można ZADZWONIĆ! Zdecydowanie zasłużony pozytyw i kto wie, czy nie zdecyduję się zamówić czegoś jeszcze... POLECAM!

23 gru 2005 DZIĘKUJĘ - KALENDARZ BARDZO DOBREJ JAKOŚCI SUPER - NIESAMOWITA RZECZ ZA NEIWIELKIE PIENIĄDZE, OBAWIAŁAM SIĘ JAKOŚCI KALENDARZA, KIEDY GO DOSTAŁAM PRZESZŁO MOJE OCZEKIWANIA. SUPER RZECZ - SOLIDNA FIRMA - DZIĘKUJĘ

23 gru 2005 MEEEEGA POZYTYW DLA TEJ FIRMY! Kalendarz dostarczony na czas mimo okresu swiatecznego do tego ELEGANCKO SWIATECZNIE ZAPAKOWANY - GOTOWY DO ZPREZENTOWANIA - czego nie obejmowal przedmiot zamowienia. SERDECZNIE SWIATECZNE PODZIEKOWANIA! GRATULACJE!!

Boże Narodzenie 2006

24 gru 2006 Wszystko jak zwykle w najlepszym porządku, kalendarz super, rodzina zadowolona, polecam wszystkim

27 gru 2006 Jednym słowem rewelacja!! Jestem wprost zachwycona!! Polecam z calego serca..jak mowia tak robia:D nie wierzcie innym firmom one naciagaja klientow to jedyna porzadna firma!!

23 gru 2006 Kalendarz jest SUPER !!! Gorąco polecam ! Wszystko tak jak w opisie. Odbiór osobisty bezproblemowy. 100 % !!! POLECAM !!!!!!!

Boże Narodzenie 2007

24 gru 2007 Jestem bardzo zadowolona!!!!Profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt, błyskawiczna przesyłka nawet w Święta i ŚLICZNY KALENDARZ - polecam w 100%

24 gru 2007 Kalendarze b.ładne, świetna jest ta możliwość wpisywania własnych Świąt itd! Wysyłka szybka, kontakt b. miły. No, i zdążyliśmy przed Wigilią 😉 Pozdrawiam, dziękuję i Wesołych Świąt!!

23 gru 2007 Super kalendarzyk wyszedł ! Polecam szczerze i najlepsze, że samemu można wszystko zaprojektować przy pomocy kreatora ! Na serio boska sprawa i szybkość wykonania też ! POLECAM !!

Boże Narodzenie 2008

25 gru 2008 MEGA POZYTYW. Kalendarz rewelacja, doskonały kontakt ze Sprzedającym, mega szybka wysyłka. Towar wysokiej jakości na super prezent. POLECAM!!!!

24 gru 2008 Rewelacyjna jakość druku i odwzorowanie kolorów! Ekspresowa realizacja zamówienia. Kalendarze są prześliczne, choć nieduże. GORĄCO POLECAM

23 gru 2008 Wielki POZYTYW, solidna firma, dobry produkt w dobrej cenie, ekspresowe wykonanie, po 4 godzinach od zamówienia info, że kalendarz gotowy do odbioru. Zdecydowanie polecam.

Boże Narodzenie 2009

25 gru 2009 Świetny kontakt, blyskawiczna wysylka, mimo ze okres przedswiateczny wszystko doszło na czas, dziekuję za miłą wspolprace i wszystkim Allegrowiczom zycze takich sprzedających. Kalendarze starannie zrobione i wszystkim bardzo sie podobały 🙂

25 gru 2009 Rewelacja! Przepiękny kalendarz, bieżąca informacja o stanie zamówienia i bezproblemowy odbiór osobisty! Polecam wszystkim i sama będę jeszcze korzystać!!!

24 gru 2009 Transakcja przebiegła sprawnie, świetny kontakt meilowy, profesjonalna obsługa podczas odbioru, kalendarz wyszedł bardzo dobrze. Gorąco polecam!

Boże Narodzenie 2010

24 gru 2010 Prawdziwy profesjonalizm! Bardzo dobry kontakt, szybka wysyłka, kalendarze są śliczne, serdecznie dziękuję i polecam!

23 gru 2010 Jakość kalendarza REWELACYJNA!!! po prostu oczom nie chce się wierzyć, że tak wspaniale to zostało wykonane! POZDRAWIAM i oczywiście POLECAM!!!

23 gru 2010 Kalendarz jest po prostu R E W E L A C Y J N Y! Gorąco polecam zarówno towar, jak i sprzedawcę! Znakomity system aranżowania własnego kalendarza! Transakcja przeprowadzona sprawnie i szybko! Bezpieczna przesyłka! Czysta przyjemność! Bardzoo dziękuję!

Boże Narodzenie 2011

27 gru 2011 Na temat tej firmy mogłabym pisać peany !! Po prostu rewelacja. Kontakt - wspaniały, miły i bardzo cierpliwy pomimo przedświątecznej gorączki. Albumy i kalendarze wykonane profesjonalnie i z troską o każdy nawet najdrobniejszy szczegół. Naprawdę gorą

27 gru 2011 Transakcja na 5+, towar zgodny z opisem, bardzo przyjemna i elastyczna praca w edytorze kalendarzowym. Błyskawiczna przesyłka i miły kontakt ze sprzedającym. POLECAM

27 gru 2011 OGROMNY POZYTYW! Jak zwykle sympatyczny i rzetelny kontakt, kalendarze przepięknie i ekspresowo wykonane. Jednym słowem - WZOROWA TRANSAKCJA !!! Porfesjonalizm w 100%. Dziękuję i wszystkim zdecydowanie POLECAM!

Boże Narodzenie 2012

21 gru 2012 Po prostu rewelacja. Kalendarz wykonany profesjonalnie. Bardzo fajny edytor na ich stronie pozwala na dopracowanie kalendarza i umiejscowienie zdjęć. Obawiałem się o termin ze względu na Święta, ale firma wywiązała się z realizacji w 100% Polecam!!!

23 gru 2012 Bardzo łady kalendarz. Druk wysokiej jakości. Bezproblemowe zgranie zdjęć i bardzo szybka wysyłka. Allegrowicz zasługuje na świąteczną gwiazdkę. Polecam i życzę wesołych Świąt!

26 gru 2012 Z przyjemnością rekomenduję zakupy u tego Allegrowicza! Dobry kontakt, kalendarze zgodne z opisem i sprawnie przesłane. Dziękuję, a wszystkim serdecznie POLECAM 🙂

Boże Narodzenie 2013

21 gru 2013 Wzorowa transakcja. Kalendarz wykonany zgodnie z opisem, szybka dostawa, towar dobrze zabezpieczony, b. dobry kontakt e-mailowy. Dziękuję i POLECAM!!!

23 gru 2013 Rewelacyjna jakość ! Bardzo szybka wysyłka oraz dostawa mimo okresu świątecznego, nie spodziewałam się tak szybkiej dostawy. Polecam !

27 gru 2013 Rok temu zamawiałem, w tym roku ponownie. Ponowny pozytyw w pełnym znaczeniu tego słowa! Profesjonalizm tej firmy mnie zaskakuje baaaardzo pozytywnie! Expresowa wysyłka, jakość zdjęć super, na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług tej firmy!

Boże Narodzenie 2014

19 gru 2014 Uwaga, wyliczam:- doskonały inferface pozwalający na skomponowanie kalendarza;- bardzo szybka realizacja produktu (praktycznie od złożenia zamówienia minęło 10 godzin do wysyłki) - mimo okresu świątecznego - expressowa wysyłka - 1 dzień! POLECAM!

19 gru 2014 Transakcja na najwyższym poziomie. Miałam obawy zamawiając kalendarze w wirze ostatnich dni przed Świętami, ale nie ma o czym mówić. Po prostu rewelacja!!! Kalendarze zgodne z zamówieniem, bardzo dobry kontakt, ekspresowa realizacja. Polecam !!!

20 gru 2014 Po prostu rewelacja! Jestem bardzo zadowolony z jakości wykonania. Sugestie zostały w pełni uwzględnione - sprzedawca elastyczny, dostosowuje się do potrzeb klienta. Czas dostawy rewelacyjny!!! W piątek zamówione, dostarczone w sobotę 20 grudnia!

JAKOŚĆ DRUKU I WYKONANIA

Każdy ze sprzedawców kalendarzy personalizowanych obiecuje wspaniałą jakość. Jednak na wygląd końcowy kalendarza mają wpływ nie tylko użyte urządzenia. Ważna jest też właściwa obsługa przez doświadczonych drukarzy. Istotny jest dobór właściwych materiałów, papieru, wykończenia opakowania. Bez dbałości o najdrobniejsze szczegóły i braku tolerancji dla jakichkolwiek uchybień nie ma pewności, że każdy wydrukowany kalendarz będzie wyglądał tak jak sobie to wymarzyliśmy.

Nasza drukarnia jest pierwszą cyfrową profesjonalną drukarnią cyfrową w Polsce. Jesteśmy użytkownikami maszyny XEROX DC 8000AP. Jest to produkcyjny system druku – pełnokolorowy.

BEZWARUNKOWA GWARANCJA JAKOŚCI

Naszym celem jest najlepsza jakość. Jeśli w kalendarzu , który kupiłeś znajdziesz jakiś błąd - my to naprawimy:

 • Jeśli błąd wystąpił przez nas , to naprawimy błąd za darmo. Wyślij nam kalendarz, co do którego masz zastrzeżenia a my zrobimy dla Ciebie (darmowo) drugi, bez wad. Jeśli nie będziesz chciał oddać wadliwego egzemplarza – będziesz mógł go od nas odkupić za 1/2 ceny.
 • Jeżeli zaś błąd wystąpił zTwojej winy (zła data w podanych świętach, nie te zdjęcia, itp.). Zrobimy dla Ciebie drugi, poprawiony kalendarz za 1/2 ceny.

NAJLEPSZY EDYTOR INTERNETOWY

W innych drukarniach musisz wysłać do sprzedawcy zdjęcia a potem czekać na maila z projektem kalendarza aby go zatwierdzić. Potem grafik musi poświęcić czas aby zaprojektować taki kalendarz. Co się stanie jeśli grafik otrzyma bardzo wiele zamówień do zrealizowania? Ty będziesz się śpieszył ale grafikowi trudno będzie wyrobić sie z kalendarzami na czas. W przeszłości też tak robiliśmy i dzięki doświadczeniu wiemy, że to rozwiązanie się nie sprawdza.

Sprzedawcy oferują edytory gdzie sam możesz zrobić projekt kalendarza. Dzięki temu rozwiązaniu nie jesteś uzależniony od grafika. Jest jednak minus takiego rozwiązania- taki edytor trzeba zainstalować na swoim komputerze. Może wystąpić problem . Oczywiście może ci pomóc spredawca, ale on nie widzi twojego komputera. Tak więc oprócz dawania rad, Ci nie pomoże.

Mamy rozwiązanie - edytor dostępny przez internet. Nie potrzebujesz nic instalować na własnym komputerze. Poprzez to że edytor dostępny jest przez internet, możesz edytować kalendarz kiedy i gdzie tylko zechcesz (w domu, w pracy, u znajomych). Jeśli masz problem , my możemy zajrzeć do Twojego zamówienia i Ci pomóc. W ten sposób szybko rozwiążemy Twój kłopot z zamawianym kalendarzem. Jest to świetne rozwiązanie, które jest dostępne tylko na u nas.

Tysiące naszych klientów jest zadowolonych z naszego edytora.Dzięki niemu sam podasz wszystkie informacje do kalendarza, sprawdzisz projekt, wprowadzisz ew. poprawki i zatwierdzisz projekt. Te czynności zajmą ci bardzo niewiele czasu- nawet kilka minut.

Edytor kalendarzy - 5 prostych kroków

Edytor pozwala w 5 prostych krokach przygotować swój kalendarz:

 • Krok 1 - przesłanie zdjęć - Nasz edytor umożliwia sprawne przesłanie dowolnej liczby zdjęć. W każdej chwili widzisz ile już zostało przesłanych i ile czasu zostało do zakończenia przesyłki.
 • Krok 3 - ustal kolejność zdjęć - Ustal, które z przesłanych zdjęć ma być przy którym miesiącu. Jeśli trzeba możesz także np. obrócić zdjęcie.
 • Krok 3 - wersja kolorystyczna - Wybierz wersję kolorystyczną kalendarza.
 • Krok 4 - dodaj Twoje święta - Przy każdym miesiący kalendarza dopisz swoje święta.
 • Krok 5 - zatwierdź projekt - Zobacz projekt kalendarza. Jeśli coś nie pasuje wszystko możesz poprawić i sprawdzić projekt jeszcze raz, aż do skutku. Jeśli projekt kalendarza odpowiada Ci wybierz sposób dostawy, zweryfikuj ew. adres wysyłki i zatwierdź kalendarz.

Zawsze służymy Ci pomocą

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z przesłaniem materiałów do kalendarza, jego zatwierdzeniem itp. Zwróć się do nas a zawsze Ci pomożemy.

REALIZACJA W 24 GODZINY

Kalendarz jest drukowany w dni robocze w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia projektu i wpłynięcia zapłaty na nasz rachunek. Po wpłynięciu pieniędzy lub otrzymaniu informacji o płatności przy odbiorze rozpoczynamy jego produkcję. Na drugi dzień jest gotowy do odbioru lub wysyłki.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2020 Alboom Sp. z o.o..

Facebook