Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
kalendarzeKA4-sliderwide
Fotokalendarze wiszące A4

Fotokalendarze wiszące A4

Cena 36 zł

  • Wielkość kalendarza 205 na 295mm
  • 12 miesięcy plus okładka
  • Nawet 9 własnych zdjęć w każdym miesiącu
  • Tytuł i własne zdjęcie na okładce
  • Wydrukowane na powlekanym papierze 250g
  • Wiele projektów do wyboru
  • Różne wersje językowe
  • Realizacja 24 godziny

KALENDARZE WISZĄCE A4

CO OFERUJEMY

W naszej ofercie sprzedaży proponujemy miesięczny kalendarz wiszący formatu A4. Nie ma innej takiej oferty na rynku. Nasz kalendarz charakteryzuje się tym , że możesz na każdej stronie wstawić własne zdjęcie. Możesz również umieścić swoje własne święta.

W każdym miesiącu inne własne zdjęcie

12 stron w kalendarzu- a na każdej z nich możesz umnieścić swoje własne zdjęcie. To ty zdecydujesz, które zdjęcia mają się znaleźć przy których miesiącach. W ten sposób na każdej kartce z kalendarza, może być inne zdjęcie-odpowiadające jakiemuś ważnemu wydarzeniu w Twojej rodzinie.

Twoje własne święta

Jak w każdym kalendarzu standardowo umieszczone są wszystkie ważniejsze święta. Można jednak zaznaczyć na nim swoje prywatne święta. Umieść w kalendarzu urodziny swoje i rodziny oraz znajomych, rocznicę ślubu, specjalne wydarzenia rodzinne i towarzyskie. Bez żadnych ograniczeń- jeśli chcesz każdy dzień w roku możesz zaznaczyć według osobistych upodobań tak aby Twój kalendarz był tylko Twój.

Materiał i rozmiary

Kalendarz ma 12 stron (6 kartek drukowanych obustronnie) o rozmiarach 20,5 cm na 29,5cm. Kalendarz wzmocniliśmy z tyłu kalendarza białą tekturką , a z przodu wydrukowaną na grubszym papierze gustowną okładką. W górnej częćci spieliśmy kalendarz podwójną drucianą sprężynką z profesjonalną zawieszką pośrodku.

Kalendarz drukujemy na pieknym papierze błyszczącym 250g/m. Na takim papierze Twoje zdjęcia prezentują się wyjątkowo pięknie.

Rozmiary zdjęć w kalendarzach

W każdym naszym kalendarzu można zamieścić fotografie dowolnych wymiarów i o dowolnych proporcjach. Na każdej stronie znajdziesz specjalne pole służące do umieszczenia w nim zdjęcia. Nie obcinamy ani nie kadrujemy Twoich zdjęć. Są wstawiane pośrodku danego pola. Pamietaj jednak że możesz dobrać taki projekt kalendarza aby Twoja fotografia zajmowała na stronie największy możliwy rozmiar.

PROJEKTY I WERSJE KOLORYSTYCZNE

Projekty klasyczne

Miejsce na zdjęcia umieszczone jest poziomo. Lista dni umieszczona jest na dole strony. Dla każdego dnia przyporządkowane są imieniny, ważne święta oraz oczywiście Twoje własne święta. Sam zadecydujesz jak wiele własnych świąt chcesz umieścić, nawet 365 dni własnych świąt w roku.

Projekty klasyczne poziome

Jest to klasyczna wersja kalendarium w poziomych kalendarzach. Na środku kartki umieszczone jest kwadratowe miejsce na zdjęcie. Lista dni umieszczona jest po lewej i prawej stronie. Dla każdego dnia przyporządkowane są imieniny, ważne święta oraz oczywiście Twoje własne święta. Sam zadecydujesz jak wiele własnych świąt chcesz umieścić, nawet 365 dni własnych świąt w roku. W tym projekcie można umieścić bardzo duże zdjęcia rozmiaru 18 na 18cm

Projekty „kolorowe paski”

Wielokolorowe, śliczne kalendarze. Miejsce na umieszczenie zdjęcia jest poziome. Kalendarium jest uproszczone. Nie ma imienin, zaznaczone są jedynie święta Twoje i standardowe. Możesz zdefiniować 6 własnych świąt w miesiącu (więcej się nie zmieści na stronie).

Projekty dla kwadratowych zdjęć”

Kwadrat jest symbolem harmonii. Bardzo wiele osób przygotowuje swoje zdjęcia, kadrując je w kształt kwadratu. Właśnie dla nich przygotowaliśmy projekty, w których najlepiej takie zdjęcia można wyeksponować.

Projekty „siatka dni”

Miejsce na umieszczenie zdjęcia jest poziome. Kalendarium jest w postaci siatki dni (poziomo ułożone są rządki pudełek z keljnymi tygodniami). Dla każdego dnia podane są nazwy imienin, standardowych świąt oraz oczywiście Twoich własnych świąt. Możesz zdefiniować jak wiele świąt zechcesz, możesz nawet nazwać po swojemu każdy dzień w roku.

Projekty poziome „siatka dni”

Jest to pozioma wersja kalendarza z kalendarium „siatka dni”. Miejsce na umieszczenie zdjęcia jest pionowe. Kalendarium jest w postaci siatki dni (poziomo ułożone są rządki pudełek z kelejnymi tygodniami). Dla każdego dnia podane są nazwy imienin, standardowych świąt oraz oczywiście Twoich własnych świąt. Możesz zdefiniować jak wiele świąt zechcesz, możesz nawet nazwać po swojemu każdy dzień w roku. Maksymalny rozmiar zdjęcia to 13,5 na 18cm

Projekty dla pionowych zdjęć

Wiele razy będąc wśród osób fotografujących słyszałem rady aby robić tylko zdjęcia poziome bo pionowe trodno jest w wykorzystać. Od dziś to już nieprawda. Przygotowaliśmy specjalne projekty gdzie pionowe zdjęcie może być najlepiej wyeksponowane.

Projekt „Antic blue”

Projekt z przepięknym czarno błękitnym kalendarium zawierającym wszystkie imieniny i święta. Możliwość zdefiniowania własnego święta dla każdego dnia. Miejsce na umieszczenie zdjęć rozmiaru 18,5 na 14 cm.

Projekt „Pnącza”

Projekt z oryginalnym kalendarium w kształcie drzewa. Kalendarium zawiera wszystkie standardowe święta. Możliwość zdefiniowania własnego święta dla każdego dnia. Miejsce na umieszczenie zdjęć rozmiaru 18 na 11 cm.

Projekty dziecięce

Cztery projekty (dwa pionowe i dwa poziome) o tematyce dziecięcej. Kolorowe kalendarium bez imienin ale z tradycyjnymi świętami. Możliwość zdefiniowania własnych świąt wszystkich dni w miesiącu. Miejsce na umieszczenie zdjęć rozmiaru 18 na 13,5 cm (w kalendarzach pionowych) lub 13,5 na 18 cm (w kalendarzach poziomych).

Projekty tradycyjne poziome

Trzy projekty o różnej kolorystyce. Kalendarium bez imienin ale z tradycyjnymi świętami. Możliwość zdefiniowania własnych świąt dla 6 dni w miesiącu. Miejsce na umieszczenie zdjęć rozmiaru 25,5 na 18cm.

Projekty poziome dla zdjęć panoramicznych

W dobie telewizji wysokiej generacji zdjęcia panoramiczne (format 16 na 9) cieszą się coraz większą popularnością. Jeśli posiadasz takie zdjęcia, najlepiej je wyeksponujesz w jednym z naszych nowych projektów. Miejsce na umieszczenie zdjęć rozmiaru 26,5 na 14,5cm.

JAK ZAMÓWIĆ KALENDARZ KROK PO KROKU

Załóż darmowe konto

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w naszym sklepie możesz je za darmo założyć tutaj. Wystarczy podać swoje imię i nazwisko, email oraz hasło.

Wgraj własne zdjęcia

Wystarczy, że wgrasz 12 zdjęć, po jednym na każdy miesiąc.

Przyporządkuj zdjęcia do miesięcy

Po wgraniu zdjęć, w kroku 2 wybierasz, które zdjęcie ma być w którym miesiącu.

Dodaj własne święta?

Jeśli potrzebujesz, w kroku 4 możesz wybrać własne święta.

Sprawdź podgląd kalendarza

Sprawdź podgląd kalendarza. Jeśli jest taka potrzeba dokonaj koniecznych poprawek aż do momentu kiedy wszystko będzie dobrze.

Wpisz dane do wysyłki i zatwierdź do druku

W kroku 5 wpisz adres wysyłki, wybierz ilość sztuk i zatwierdź do druku.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Rozmiary zdjęć w kalendarzach

W naszych kalendarzach można umieścić zdjęcia dowolnych rozmiarów i o dowolnych proporcjach. Na stronie kalendarza jest pole przeznaczone na umieszczenie zdjęcia. Zdjęcia nie są obcinane ani kadrowane i są umieszczane na środku dostępnego pola. Dzięki jednak różnorodności naszych projektów możesz zawsze dobrać taki aby Twoje zdjęcie zajmowało na stronie maksymalny możliwy obszar.

Jak szybko dostanę swoje zamówienie?

Kalendarze są wykonywane w ciągu jednego dnia roboczego. Wysyłka kurierska lub do paczkomatu dochodzi w ciągu jednego dnia. Tak więc jeśli dziś zamówisz kalendarz, już pojutrze może on do Ciebie dotrzeć.

Jakiej rozdzielczości zdjęcia potrzebne są do wykonania kalendarza

Aby uzyskać najwyższą jakość, do kalendarzy biurkowych należy wysłać zdjęcia 4-6 mega pikseli. Tak więc wystarczą zdjęcia z każdego aparatu i telefonu (byle nie były sztucznie zmniejszone lub zwiększone).

Co zrobić jeśli będę miał kłopot z edycją kalendarza

Nasz edytor jest tak przygotowany aby zamówienie kalendarza było jak najprostsze. Jeśli jednak masz kłopoty, skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy.

Jeśli już chcesz zamówić swój fotokalendarz wiszący A4, kliknij w guzik poniżej aby rozpocząć edycję.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..