Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
Jesteś tu: ALBOOM » INNE »

Kartki pocztowe

#nivo_htmlcaption_4031
F11
F11
F11
F11
F11
F11
F11
F11

ZAWSZE ZDĄŻYSZ

Termin realizacji to tylko 1 doba. Postępuj wg. następujących kroków:
  • Wgraj zdjęcia do edytora.
  • Wykadruj zdjęcia jeśli jest taka potrzeba.
  • Obejrzyj podgląd.
  • Zatwierdź kartki pocztowe do druku.

Złóż teraz zamówienie (zajmie to tylko kilka minut) a już jutro kartki pocztowe będą gotowe.

Cena pocztówek

Zestaw 7 kartek pocztowych 105 na 148mm (podwójnych, składanych), każda z własnym zdjęciem kosztuje 20zł
Edycja przez internet

5 minutowy edytor

Wykorzystujemy edytor dostępny przez internet. Nie trzeba nic instalować na swoim komputerze a my możemy szybko udzielić Ci pomocy, sprawdzić lub poprawić Twój projekt tak abyś mógł dostać swoje kartki pocztowe na czas.

Dowiedz się dlaczego to jest ważne…
Bezwarunkowa gwarancja jakości

Bezwarunkowa gwarancja jakości

Jeśli błąd jest z naszej winy poprawimy go za darmo. Jeśli błąd jest wynikiem Twojej pomyłki możesz go poprawić za pół ceny.

Dowiedz się więcej…
Tysiące zadowolonych klientów

Tysiące zadowolonych klientów

Sprzedajemy w internecie od wielu lat. Mamy największe doświadczenie na polskim rynku i tysiące zadowolonych klientów.

Zobacz nasze komentarze allegro…
Najlepsza jakość druku

Najlepsza jakość druku

Nasza drukarnia działa od 18 lat. Mamy olbrzymie doświadczenie i najnowocześniejsze maszyny. To pozwala nam uzyskać najlepszą możliwą jakość produktów.

Dowiedz się więcej...

Nasze kartki pocztowe

Wydrukujemy dla Ciebie 7 podwójnych, składanych kartek pocztowych z Twoimi własnymi zdjęciami. Na każdej kartce może być inne zdjęcie lub wszystkie kartki mogą mieć takie same zdjęcia. Tak naprawdę możesz sam zdecydować ile kartek będzie, z którym zdjęciem. Kartki są wybrukowane na papierze MOHAWK SUPERFINE eggshell 270g. Jest to wspaniały papier, uznawany za najlepszy na świecie. Kartka jest złożona na pół. Zdjęcie znajduje się na przedniej stronie. Wnętrze jest nie zadrukowanie. Rozmiar każdej kartki to 105 na 148mm po złożeniu. Do kartek dodajemy 7 kopert. Cały komplet pakowany jest w pudełko z tektury ozdobnej. Jeśli jesteś zdecydowany, kliknij guzik poniżej aby zamówić swoje pocztówki

Zdjęcia na całą stronę

Zdjęcia w kartce pocztowej można umieścić na różne sposoby. Pierwszym sposobem jest taki układ kiedy zdjęcie zajmuje całą stronę kartki od krawędzi do krawędzi. Kartki pocztowe

Zdjęcia w białej ramce

Drugi możliwy sposób to umieszczenie zdjęć w białej ramce.

Zdjęcia w kolorowej ramce

Jeśli biała ramka nam nie odpowiada to można wybrać zielono żółtą, idealnie pasującą do kartek wielkanocnych. Kartki pocztowe A6 w Alboom.pl

Koperty ozdobne

Do kartek pocztowych dostaniesz 7 eleganckich kopert. Możesz wybrać jeden z 4 dostępnych kolorów (wszystkie koperty takie same): biała, brązowa - kraft, czerwona, czarna. Kartki pocztowe w Alboom.pl

MOHAWK SUPERFINE

Papier MOHAWK SUPERFINE to legenda. Jest uznawany za najlepszy papier na świecie i każdy kto go trzymał w ręku przyzna, że tak może być naprawdę. Trudno ten papier opisać słowami. Trzeba go po prostu zobaczyć. Ma idealną fakturę, idealną sztywność i idealny kolor. Wydruki zdjęć wychodzą na nim wyśmienicie. The Heritage of Mohawk Superfine from Mohawk on Vimeo.

Kadrowanie zdjęć

Jeśli twoje zdjęcie ma inny kształt niż kartka pocztowa (148 na 105mm) możesz wybrać, który fragment zdjęcie będzie wydrukowany. W kroku 2 w edytorze kliknij w zdjęcie. Otworzy się okienko kadrowania, które widać poniżej. Zaznacz obszar i kliknij guzik [Wybierz] Kadrowanie pocztówek z własnych zdjęć w Alboom.pl

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jakiej jakości są kartki pocztowe

Kartki pocztowe są drukowane na papierze MOHAWK SUPERFINE eggshell 270g, który jest uznawany za jeden z najlepszych papierów na świecie. Cały komplet razem z kopertami jest pakowany w pudełko z ozdobnej tektury falistej. Jeśli chcesz kartki komuś sprezentować to masz gotowy prezent.

Ile kosztuje wysyłka pocztówek

Wysyłka pocztą kosztuje 10zł a wysyłka kurierem 13zł. Możesz też oczywiście odebrać kartki osobiście. W Alboom ceny wysyłki się nie kumulują. Niezależnie ile kompletów kartek (lub innych produktów) zamówisz, za wysyłkę zawsze płacisz tylko raz.

Czy jest możliwy odbiór osobisty?

Tak oczywiście. Wszystkie zamówienia można odbierać w naszej drukarni w Warszawie, ul. Puławska 233 lok B5, od poniedziałku do piątku od 9ej do 21ej.

Jak szybko dostanę swoje zamówienie?

Kartki pocztowe są wykonywane w ciągu jednego dnia roboczego. Wysyłka kurierska dochodzi w ciągu jednego dnia. Tak więc jeśli dziś zamówisz swoje kartki, już pojutrze mogą one do Ciebie dotrzeć.

Jakiej rozdzielczości zdjęcia potrzebne są do wykonania kartek pocztowych

Aby uzyskać najwyższą jakość należy wysłać zdjęcia 2-3 mega pikseli (ok. 1800 na 1300 piksele). Tak więc wystarczą zdjęcia z każdego aparatu i telefonu. Kartki pocztowe mają rozmiar 105 na 148mm (po złożeniu) i takie należy przygotować proporcje zdjęcia jeśli chcemy mieć dokładką kontrolę nad kadrowaniem. Jeśli zdjęcie ma inne proporcje można je łatwo i szybko wykadrować w naszym edytorze.

Co zrobić jeśli będę miał kłopot z edycją kartek pocztowych

Nasz edytor jest tak przygotowany aby zamówienie kartek było jak najprostsze. Jeśli jednak masz kłopoty, skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy.

Jeśli już chcesz zamówić swoje 7 kartek pocztowych, kliknij w guzik poniżej aby rozpocząć edycję.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2020 Alboom Sp. z o.o..

Facebook