Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
Jesteś tu: ALBOOM » FOTOKALENDARZE »

Kalendarz wiszący A3

#nivo_htmlcaption_3373
K4
K4
K4
K4
K4
K4
K4
K4
K4
K4
K4

ZAWSZE ZDĄŻYSZ

Termin realizacji to tylko 1 doba. Postępuj wg. następujących kroków:
 • Prześlij fotografie oraz wpisz listę świąt.
 • Obejrzyj podgląd kalendarza.
 • Zatwierdź projekt kalendarza.
 • W ciągu zaledwie doby od zatwierdzenia projektu i wpłynięcia zapłaty - Twój kalendarz trafia na pocztę lub czeka na twój odbiór.

Jeśli kupisz dziś. W ciągu godziny prześlij zdjęcia, wpisz Twoje święta i zatwierdź projekt kalendarza. Jeśli to wszystko zrobisz , już jutro Twój kalendarz będzie gotowy!!!.

Dostawa

 • Poczta - priorytet: 10 zł.
 • Kurier: 10 zł.

Możliwy jest odbiór własny w naszym biurze w Warszawie, ul. Puławska 233 lok B5, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 21:00.

Płatność przelewem

Wpłaty przelewem prosimy dokonywać na nasz rachunek:
 
12 2490 0005 0000 4530 2247 1274
 
W tytule przelewu proszę podać numer zamówienia i login.

Cena kalendarza

Kalendarz wiszący A3 kosztuje 59zł

Edytor online

Edycja przez internet

Jedynie w naszym serwisie możesz skorzystać z dostępnego w internecie edytora. U nas zawsze możesz szybko uzyskać pomoc, sprawdzić lub poprawić Twój projekt tak abyś mógł dostać swój kalendarz na czas.

Dowiedz się dlaczego to jest ważne…
Gwarancja jakości

Bezwarunkowa gwarancja jakości

Jeśli błąd jest naszą winą poprawimy go za darmo. Jeśli błąd wynikł z Twojej pomyłki możesz go poprawić za pół ceny.

Dowiedz się więcej…
Realizacja 24 godziny

Realizacja w 24 godziny

Kalendarze są gotowe w ciągu jednej doby. Jeśli dziś złożysz zamówienie Twój kalendarz już jutro będzie gotowy.

Dowiedz się więcej…
Dyży wybór gotowych projektów

Wiele projektów do wyboru

Mamy wiele projektów do wyboru. Wybierz kalendarz poziomy lub pionowy, kolor i odpowiadający Ci układ kalendarium.

Dowiedz się więcej…
Doświadczenie

Opinie naszych klientów

Od wielu lat prowdzimy sprzedaż kalendarzy przez internet zbierając najlepsze opinie o naszej pracy i naszych produktach od tysięcy zadowolonych klientów.

Dowiedz się więcej…
Xerox Docucolor 8000AP

Najlepsza jakość druku

Nasza drukarnia kalendarzy działa najdłużej, ma największe doświadzenie, najlepszych drukarzy, profesjonalne, produkcyjne maszyny i (według nas) najlepszą jakość w Polsce.

Dowiedz się więcej...

KALENDARZE WISZĄCE A3

CO OFERUJEMY

W naszej ofercie znajdziesz personalizowany kalendarz wiszący formatu A3 na każdy miesiąc. Lepszej oferty nie znajdziesz w internecie. W omawianym kalendarzu masz możliwość wstawić swoje zdjęcie na każdej stronie. Możesz również zamieścić w nim swoje prywatne święta i własną fotografię w każdym miesiącu.

Własne zdjęcie na każdy miesiąc

Kalendarz ma 12 stron i na każdej z nich możesz zamieścić inną fotografię. To Ty umieścisz dane zdjęcie przy odpowiednim miesiącu. W ten sposób każda strona w kalendarzu, opatrzona odpowiednim zdjęciem - będzie przypominać jakieś ważne wydarzenie rodzinne.

Twoje własne święta

Jak w każdym kalendarzu są zaznaczone najważniejsze standardowe święta. Jeśli jednak zechcesz, możesz umieścić w nim swoje indywidualne święta. Możesz zaznaczyć urodziny, rocznicę ślubu, uroczyste wydarzenia rodzinne i towarzyskie. Bez jakichkolwiek limitów. Jeśli chcesz to nawet każdy dzień w roku możesz oznaczyć tak jak zechcesz - aby kalendarz był Twoim indywidualnym kalendarzem.

Materiał i rozmiary

Kalendarz składa się z 12 stron(6 kartek z nadrukiem po obu stronach) o rozmiarach 42 cm na 30cm. W tylnej części kalendarza dodaliśmy białą wzmacniającą tekturkę. Przód kalendarza jest drukowany na grubszym papierze tworząc gustowną okładkę. Góra kalendarza jest spięta podwójną sprężynką z drutu. Aby bez trudu zawiesić kalendarz sprężynka posiada profesjonalną zawieszką kalendarzową pośrodku. Kalendarz drukujemy na papierze błyszczącym 200g/m. Błyszczący papier dodatkowo powoduje, że Twoje fotografie wyglądają wyjątkowo pięknie.

Rozmiary zdjęć w kalendarzach

W naszych kalendarzach można umieścić zdjęcia dowolnych rozmiarów i o dowolnych proporcjach. Na stronie kalendarza jest pole przeznaczone na umieszczenie zdjęcia. Zdjęcia nie są obcinane ani kadrowane i są umieszczane na środku dostępnego pola. Dzięki jednak różnorodności naszych projektów możesz zawsze dobrać taki aby Twoje zdjęcie zajmowało na stronie maksymalny możliwy obszar.

PROJEKTY I WERSJE KOLORYSTYCZNE

Projekty klasyczne

W naszych klasycznych projektach oferujemy 6 kolorów do wyboru. Właśnie w tych projektach otrzymujesz pełne kalednarium (wszystkie dni miesiąca z imieninami i świętami) oraz możliwość zdefiniowania własnego święta dla każdego dnia. W projektach klasycznych możesz też umieścić największe zdjęcia, rozmiaru 28 na 21 cm.

Projekty tradycyjne pionowe

Trzy projekty z tradycyjnym kalendarium zawierającym wszystkie imieniny i święta. Możliwość zdefiniowania własnego święta dla każdego dnia. Miejsce na umieszczenie zdjęć rozmiaru 28 na 21 cm.

Projekty „kolorowe paski”

Trzy projekty z kolorowym tłem i efektownym kalendarium bez imienin ale z tradycyjnymi świętami. Możliwość zdefiniowania własnych świąt dla 7 dni w miesiącu. Miejsce na umieszczenie zdjęć rozmiaru 27 na 20 cm.

Projekty dla kwadratowych zdjęć

Sześć projektów dla osób chcących umieścić duże (28 na 28 cm) kwadratowe zdjęcia. Stylowe kalendarium bez imienin ale z tradycyjnymi świętami. Możliwość zdefiniowania własnych świąt dla 10 dni w miesiącu.

Projekty „siatka dni”

Sześć projektów z tradycyjnym kalendarium zawierającym wszystkie imieniny i święta. Możliwość zdefiniowania własnego święta dla każdego dnia. Miejsce na umieszczenie zdjęć rozmiaru 28 na 21 cm.

Projekty z bardzo dużymi literami

Sześć projektów dla osób starszych ze słabszym wzrobiem. Bardzo duże cyfry z numerami dni i duże nazwy świąt (tradycyjnych i własnych). Możliwość zdefiniowania własnego święta dla każdego dnia. Miejsce na umieszczenie zdjęć rozmiaru 27.5 na 18 cm.

Projekty dla pionowych zdjęć

Sześć projektów dla osób chcących umieścić duże (28 na 37 cm) pionowe zdjęcia. Stylowe kalendarium bez imienin ale z tradycyjnymi świętami. Możliwość zdefiniowania własnych świąt dla 10 dni w miesiącu.

Projekt „Antic blue”

Projekt z przepięknym czarno błękitnym kalendarium zawierającym wszystkie imieniny i święta. Możliwość zdefiniowania własnego święta dla każdego dnia. Miejsce na umieszczenie zdjęć rozmiaru 28 na 21 cm.

Projekt „Pnącza”

Projekt z oryginalnym kalendarium w kształcie drzewa. Kalendarium zawiera wszystkie standardowe święta. Możliwość zdefiniowania własnego święta dla każdego dnia. Miejsce na umieszczenie zdjęć rozmiaru 27.5 na 18 cm.

Projekty dziecięce

Cztery projekty (dwa pionowe i dwa poziome) o tematyce dziecięcej. Kolorowe kalendarium bez imienin ale z tradycyjnymi świętami. Możliwość zdefiniowania własnych świąt wszystkich dni w miesiącu. Miejsce na umieszczenie zdjęć rozmiaru 28 na 21 cm (w kalendarzach pionowych) lub 21 na 28 cm (w kalendarzach poziomych).

Projekty tradycyjne poziome

Trzy projekty o różnej kolorystyce. Kalendarium bez imienin ale z tradycyjnymi świętami. Możliwość zdefiniowania własnych świąt dla 6 dni w miesiącu. Miejsce na umieszczenie zdjęć rozmiaru 38 na 26 cm.

Projekty poziome dla zdjęć panoramicznych

Sześć projektów dla dużych zdjęć panoramicznych. Kalendarium bez imienin ale z tradycyjnymi świętami. Możliwość zdefiniowania własnych świąt dla 6 dni w miesiącu. Miejsce na umieszczenie zdjęć rozmiaru 41 na 23 cm.

Od ponad 9 lat zamujemy się produkcją i sprzedażą kalendarzy. Nieustannie udoskonalamy nasze usługi. Ulepszamy zarówno nasze kalendarze jak i proces produkcji oraz sprzedaży. Nie jest wielką sztuką dobrze zrobić i sprzedać jeden kalenarz. Jednak okres świąteczny, w którym zamówień jest ogromna ilość powoduje że terminowym zamówieniom potrafią sprostać tylko najlepsi.

Nasza drukarnia jest w ciągłym rozwoju. Prosimy o przeczytanie kilku komentarzy na Allegro - one są naszą najlepszą rekomendacją.

Boże Narodzenie 2005

23 gru 2005 Kalendarz SUPER. Opakowanie - jeszcze lepsze! Kontakt e-mail taki sobie, ale zawsze można ZADZWONIĆ! Zdecydowanie zasłużony pozytyw i kto wie, czy nie zdecyduję się zamówić czegoś jeszcze... POLECAM! 23 gru 2005 DZIĘKUJĘ - KALENDARZ BARDZO DOBREJ JAKOŚCI SUPER - NIESAMOWITA RZECZ ZA NEIWIELKIE PIENIĄDZE, OBAWIAŁAM SIĘ JAKOŚCI KALENDARZA, KIEDY GO DOSTAŁAM PRZESZŁO MOJE OCZEKIWANIA. SUPER RZECZ - SOLIDNA FIRMA - DZIĘKUJĘ

Boże Narodzenie 2006

24 gru 2006 Wszystko jak zwykle w najlepszym porządku, kalendarz super, rodzina zadowolona, polecam wszystkim 27 gru 2006 Jednym słowem rewelacja!! Jestem wprost zachwycona!! Polecam z calego serca..jak mowia tak robia:D nie wierzcie innym firmom one naciagaja klientow to jedyna porzadna firma!!

Boże Narodzenie 2007

24 gru 2007 Jestem bardzo zadowolona!!!!Profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt, błyskawiczna przesyłka nawet w Święta i ŚLICZNY KALENDARZ - polecam w 100% 24 gru 2007 Kalendarze b.ładne, świetna jest ta możliwość wpisywania własnych Świąt itd! Wysyłka szybka, kontakt b. miły. No, i zdążyliśmy przed Wigilią 😉 Pozdrawiam, dziękuję i Wesołych Świąt!!

Boże Narodzenie 2008

25 gru 2008 MEGA POZYTYW. Kalendarz rewelacja, doskonały kontakt ze Sprzedającym, mega szybka wysyłka. Towar wysokiej jakości na super prezent. POLECAM!!!! 24 gru 2008 Rewelacyjna jakość druku i odwzorowanie kolorów! Ekspresowa realizacja zamówienia. Kalendarze są prześliczne, choć nieduże. GORĄCO POLECAM

Boże Narodzenie 2009

25 gru 2009 Świetny kontakt, blyskawiczna wysylka, mimo ze okres przedswiateczny wszystko doszło na czas, dziekuję za miłą wspolprace i wszystkim Allegrowiczom zycze takich sprzedających. Kalendarze starannie zrobione i wszystkim bardzo sie podobały 🙂 25 gru 2009 Rewelacja! Przepiękny kalendarz, bieżąca informacja o stanie zamówienia i bezproblemowy odbiór osobisty! Polecam wszystkim i sama będę jeszcze korzystać!!!

Boże Narodzenie 2010

24 gru 2010 Prawdziwy profesjonalizm! Bardzo dobry kontakt, szybka wysyłka, kalendarze są śliczne, serdecznie dziękuję i polecam! 23 gru 2010 Jakość kalendarza REWELACYJNA!!! po prostu oczom nie chce się wierzyć, że tak wspaniale to zostało wykonane! POZDRAWIAM i oczywiście POLECAM!!!

Boże Narodzenie 2011

27 gru 2011 Na temat tej firmy mogłabym pisać peany !! Po prostu rewelacja. Kontakt - wspaniały, miły i bardzo cierpliwy pomimo przedświątecznej gorączki. Albumy i kalendarze wykonane profesjonalnie i z troską o każdy nawet najdrobniejszy szczegół. Naprawdę gorą 27 gru 2011 Transakcja na 5+, towar zgodny z opisem, bardzo przyjemna i elastyczna praca w edytorze kalendarzowym. Błyskawiczna przesyłka i miły kontakt ze sprzedającym. POLECAM

Boże Narodzenie 2012

23 gru 2012 Bardzo łady kalendarz. Druk wysokiej jakości. Bezproblemowe zgranie zdjęć i bardzo szybka wysyłka. Allegrowicz zasługuje na świąteczną gwiazdkę. Polecam i życzę wesołych Świąt! 21 gru 2012 Po prostu rewelacja. Kalendarz wykonany profesjonalnie. Bardzo fajny edytor na ich stronie pozwala na dopracowanie kalendarza i umiejscowienie zdjęć. Obawiałem się o termin ze względu na Święta, ale firma wywiązała się z realizacji w 100% Polecam!!!

Z NAMI MASZ PEWNOŚĆ

JAKOŚĆ DRUKU I WYKONANIA

W wiekszości opisów innych sprzedawców oferujących personalizowane kalendarze zobaczysz wiele przechwałek na temat jakości druku. Tak naprawdę jednak większość z nich jest drukowana na sprzęcie amatorskim lub w najlepszym wypadku dużych drukarkach biurowych. Nie ujmując nic tym urządzeniom nie można powiedzieć, że jest to druk profesjonalny, zarówno pod względem jego jakości jak i trwałości (odporność na ścieranie, wilgoć, zmiana barw pod wpływem światła).

Nasza drukarnia(najdłużej w Polsce) zajmuje się profesjonalnym drukiem cyfrowym. Posiadamy maszynę XEROX DC 8000AP. Jest to profesjonalny produkcyjny system pełnokolorowy, w tej chwili jedno z najbardziej zaawansowanych tego typu urządzeń na świecie.

BEZWARUNKOWA GWARANCJA JAKOŚCI

Naszą dewizą jest najwyższa jakość. Jeśli w zakupionym kalendarzu znajdzie się błąd, zawsze staramy się to naprawić:

 • Jeśli jest to błąd wystąpił z naszej winy bezpłatnie go naprawimy. Prześlij do nas kalendarz, co do którego masz zastrzeżenia a my przygotujemy dla Ciebie (nieodpłatnie) drugi, wolny od jakichkolwiek wad. Jeśli nie chcesz oddawać wadliwego kalendarza możesz go od nas odkupić za połowę ceny.
 • Jeśli błąd wystąpił z Twojej winy (niewłaściwe zdjęcia, błędna data w podanych świętach, itp.). Przygotujemy dla Ciebie drugi, poprawiony kalendarz za pół ceny.

NAJLEPSZY EDYTOR INTERNETOWY

W innych serwisach tego typu musisz przesłać zdjęcia a następnie czekać na maila z projektem kalendarza do zatwierdzenia. Jak myślisz ile minut grafik ma na zrobienie każdego kalendarza. Co się stanie jeśli dostanie on bardzo wiele zamówień? Tobie zależy na czasie ale grafik po prostu nie dać rady zająć się Twoim kalendarzem. Kiedyś też tak robiliśmy i wiemy, że to rozwiązanie się nie sprawdza.

Kilka firm oferuje edytory gdzie sam możesz projektować kalendarz. To dobrze bo nie jesteś uzależniony od grafika. Niestety taki edytor musisz zainstalować na swoim komputerze. Jeśli masz problem możesz zwrócić się o pomoc ale zdalna ingerencja rzadko jest skuteczna.

Nasze rozwiązanie to edytor internetowy. Nic nie musisz instalować na swoim komputerze. Możesz edytować kalendarz kiedy tylko zechcesz i gdzie zechcesz (w domu, w pracy, u znajomych) bo edytor jest dostepny w internecie. Jeśli masz kłopot, my możemy sprawdzić Twoje zamówienie i pomóc Ci. Nie dawać rady ale szybko rozwiązać Twój problem z zamawianym kalendarzem. To rozwiązanie jest najlepsze i jest dostępne tylko u nas.

Nasz edytor został sprawdzony przez tysiące zadowolonych i wracających kupujących. Możesz sam podać wszystkie dane do kalendarza, sprawdzić projekt, wprowadzić ew. poprawki i zatwierdzić projekt. Wszystko w nie więcej niż kilka minut.

Edytor kalendarzy - 5 prostych kroków

Edytor pozwala w 5 prostych krokach przygotować swój kalendarz:

 • Krok 1 - przesłanie zdjęć - Nasz edytor pozwala sprawnie przesłać dowolną ilość zdjęć. W każdej chwili widziszpostęp przesyłania i ile czasu zostało do zakończenia przesyłki.
 • Krok 3 - ustal kolejność zdjęć - Ustal, przy jakim miesiącu ma być każde z przesłanych zdjęć. Jeśli trzeba możesz także np. obrócić zdjęcie.
 • Krok 3 - wersja kolorystyczna - Wybierz kolorystkę.
 • Krok 4 - dodaj Twoje święta - Przy każdym miesiący kalendarza dopisz swoje święta.
 • Krok 5 - zatwierdź projekt - Zobacz projekt kalendarza. Wprowadź ewentualną korektę i sprawdzić projekt jeszcze raz, aż do skutku. Jeśli projekt kalendarza odpowiada Ci wybierz sposób dostawy, zweryfikuj ew. adres wysyłki i zatwierdź kalendarz.

Zawsze służymy Ci pomocą

Jeśli masz jakiekolwiek niejasności lub problemy itp. Zwróć się do nas a zawsze Ci pomożemy.

PŁATNOŚĆ

Szybkość przygotowania Twojego kalendarza zależy od tego jak szybko zatwierdzisz jego projekt i jak szybko wpłyną do nas pieniądze. Wpłaty możesz dokonać na podany niżej rachunek. Jeśli chcesz odebrać zamówienie osobiście możesz zapłacić przy odbiorze.

Wpłaty przelewem prosimy dokonywać na nasz rachunek:

26 2160 0003 2000 1575 6459 0001

W tytule przelewu proszę podać numer zamówienia i swój login do naszego serwisu.

REALIZACJA W 24 GODZINY

Kalendarz jest drukowany w dni robocze w ciągu doby od zatwierdzenia projektu i zksięgowania zapłaty na naszym rachunku. Po wpłynięciu pieniędzy rozpoczynamy jego produkcję. Na drugi dzień jest gotowy do odbioru lub wysyłki.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2020 Alboom Sp. z o.o..

Facebook