Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
kalendarzeKA3-sliderwide
Fotokalendarze wiszące A3

Fotokalendarze wiszące A3

Cena 59 zł

  • Wielkość kalendarza 297 na 430mm
  • 12 miesięcy plus okładka
  • Nawet 9 własnych zdjęć w każdym miesiącu
  • Tytuł i własne zdjęcie na okładce
  • Wydrukowane na powlekanym papierze 250g
  • Wiele projektów do wyboru
  • Różne wersje językowe
  • Realizacja 24 godziny

KALENDARZE WISZĄCE A3

CO OFERUJEMY

W naszej ofercie znajdziesz personalizowany kalendarz wiszący formatu A3 na każdy miesiąc. Lepszej oferty nie znajdziesz w internecie. W omawianym kalendarzu masz możliwość wstawić swoje zdjęcie na każdej stronie. Możesz również zamieścić w nim swoje prywatne święta i własną fotografię w każdym miesiącu.

Własne zdjęcie na każdy miesiąc

Kalendarz ma 12 stron i na każdej z nich możesz zamieścić inną fotografię. To Ty umieścisz dane zdjęcie przy odpowiednim miesiącu. W ten sposób każda strona w kalendarzu, opatrzona odpowiednim zdjęciem - będzie przypominać jakieś ważne wydarzenie rodzinne.

Twoje własne święta

Jak w każdym kalendarzu są zaznaczone najważniejsze standardowe święta. Jeśli jednak zechcesz, możesz umieścić w nim swoje indywidualne święta. Możesz zaznaczyć urodziny, rocznicę ślubu, uroczyste wydarzenia rodzinne i towarzyskie. Bez jakichkolwiek limitów. Jeśli chcesz to nawet każdy dzień w roku możesz oznaczyć tak jak zechcesz - aby kalendarz był Twoim indywidualnym kalendarzem.

Materiał i rozmiary

Kalendarz składa się z 12 stron(6 kartek z nadrukiem po obu stronach) o rozmiarach 42 cm na 30cm. W tylnej części kalendarza dodaliśmy białą wzmacniającą tekturkę. Przód kalendarza jest drukowany na grubszym papierze tworząc gustowną okładkę. Góra kalendarza jest spięta podwójną sprężynką z drutu. Aby bez trudu zawiesić kalendarz sprężynka posiada profesjonalną zawieszką kalendarzową pośrodku. Kalendarz drukujemy na papierze błyszczącym 200g/m. Błyszczący papier dodatkowo powoduje, że Twoje fotografie wyglądają wyjątkowo pięknie.

Projekty i wersje kolorystyczne

Projekty klasyczne

W naszych klasycznych projektach oferujemy 6 kolorów do wyboru. Właśnie w tych projektach otrzymujesz pełne kalednarium (wszystkie dni miesiąca z imieninami i świętami) oraz możliwość zdefiniowania własnego święta dla każdego dnia. W projektach klasycznych możesz też umieścić największe zdjęcia, rozmiaru 28 na 21 cm.

Projekty tradycyjne pionowe

Trzy projekty z tradycyjnym kalendarium zawierającym wszystkie imieniny i święta. Możliwość zdefiniowania własnego święta dla każdego dnia. Miejsce na umieszczenie zdjęć rozmiaru 28 na 21 cm.

Projekty „kolorowe paski”

Trzy projekty z kolorowym tłem i efektownym kalendarium bez imienin ale z tradycyjnymi świętami. Możliwość zdefiniowania własnych świąt dla 7 dni w miesiącu. Miejsce na umieszczenie zdjęć rozmiaru 27 na 20 cm.

Projekty dla kwadratowych zdjęć

Sześć projektów dla osób chcących umieścić duże (28 na 28 cm) kwadratowe zdjęcia. Stylowe kalendarium bez imienin ale z tradycyjnymi świętami. Możliwość zdefiniowania własnych świąt dla 10 dni w miesiącu.

Projekty „siatka dni”

Sześć projektów z tradycyjnym kalendarium zawierającym wszystkie imieniny i święta. Możliwość zdefiniowania własnego święta dla każdego dnia. Miejsce na umieszczenie zdjęć rozmiaru 28 na 21 cm.

Projekty z bardzo dużymi literami

Sześć projektów dla osób starszych ze słabszym wzrobiem. Bardzo duże cyfry z numerami dni i duże nazwy świąt (tradycyjnych i własnych). Możliwość zdefiniowania własnego święta dla każdego dnia. Miejsce na umieszczenie zdjęć rozmiaru 27.5 na 18 cm.

Projekty dla pionowych zdjęć

Sześć projektów dla osób chcących umieścić duże (28 na 37 cm) pionowe zdjęcia. Stylowe kalendarium bez imienin ale z tradycyjnymi świętami. Możliwość zdefiniowania własnych świąt dla 10 dni w miesiącu.

Projekt „Antic blue”

Projekt z przepięknym czarno błękitnym kalendarium zawierającym wszystkie imieniny i święta. Możliwość zdefiniowania własnego święta dla każdego dnia. Miejsce na umieszczenie zdjęć rozmiaru 28 na 21 cm.

Projekt „Pnącza”

Projekt z oryginalnym kalendarium w kształcie drzewa. Kalendarium zawiera wszystkie standardowe święta. Możliwość zdefiniowania własnego święta dla każdego dnia. Miejsce na umieszczenie zdjęć rozmiaru 27.5 na 18 cm.

Projekty dziecięce

Cztery projekty (dwa pionowe i dwa poziome) o tematyce dziecięcej. Kolorowe kalendarium bez imienin ale z tradycyjnymi świętami. Możliwość zdefiniowania własnych świąt wszystkich dni w miesiącu. Miejsce na umieszczenie zdjęć rozmiaru 28 na 21 cm (w kalendarzach pionowych) lub 21 na 28 cm (w kalendarzach poziomych).

Projekty tradycyjne poziome

Trzy projekty o różnej kolorystyce. Kalendarium bez imienin ale z tradycyjnymi świętami. Możliwość zdefiniowania własnych świąt dla 6 dni w miesiącu. Miejsce na umieszczenie zdjęć rozmiaru 38 na 26 cm.

Projekty poziome dla zdjęć panoramicznych

Sześć projektów dla dużych zdjęć panoramicznych. Kalendarium bez imienin ale z tradycyjnymi świętami. Możliwość zdefiniowania własnych świąt dla 6 dni w miesiącu. Miejsce na umieszczenie zdjęć rozmiaru 41 na 23 cm.

JAK ZAMÓWIĆ KALENDARZ KROK PO KROKU

Załóż darmowe konto

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w naszym sklepie możesz je za darmo założyć tutaj. Wystarczy podać swoje imię i nazwisko, email oraz hasło.

Wgraj własne zdjęcia

Wystarczy, że wgrasz 12 zdjęć, po jednym na każdy miesiąc.

Przyporządkuj zdjęcia do miesięcy

Po wgraniu zdjęć, w kroku 2 wybierasz, które zdjęcie ma być w którym miesiącu.

Dodaj własne święta?

Jeśli potrzebujesz, w kroku 4 możesz wybrać własne święta.

Sprawdź podgląd kalendarza

Sprawdź podgląd kalendarza. Jeśli jest taka potrzeba dokonaj koniecznych poprawek aż do momentu kiedy wszystko będzie dobrze.

Wpisz dane do wysyłki i zatwierdź do druku

W kroku 5 wpisz adres wysyłki, wybierz ilość sztuk i zatwierdź do druku.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Rozmiary zdjęć w kalendarzach

W naszych kalendarzach można umieścić zdjęcia dowolnych rozmiarów i o dowolnych proporcjach. Na stronie kalendarza jest pole przeznaczone na umieszczenie zdjęcia. Zdjęcia nie są obcinane ani kadrowane i są umieszczane na środku dostępnego pola. Dzięki jednak różnorodności naszych projektów możesz zawsze dobrać taki aby Twoje zdjęcie zajmowało na stronie maksymalny możliwy obszar.

Jak szybko dostanę swoje zamówienie?

Kalendarze są wykonywane w ciągu jednego dnia roboczego. Wysyłka kurierska lub do paczkomatu dochodzi w ciągu jednego dnia. Tak więc jeśli dziś zamówisz kalendarz, już pojutrze może on do Ciebie dotrzeć.

Jakiej rozdzielczości zdjęcia potrzebne są do wykonania kalendarza

Aby uzyskać najwyższą jakość, do kalendarzy biurkowych należy wysłać zdjęcia 6-8 mega pikseli. Tak więc wystarczą zdjęcia z każdego aparatu i telefonu (byle nie były sztucznie zmniejszone lub zwiększone).

Co zrobić jeśli będę miał kłopot z edycją kalendarza

Nasz edytor jest tak przygotowany aby zamówienie kalendarza było jak najprostsze. Jeśli jednak masz kłopoty, skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy.

Jeśli już chcesz zamówić swój fotokalendarz miesięczny A3, kliknij w guzik poniżej aby rozpocząć edycję.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..