Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
planer-slider-wide
Kalendarz planer rodzinny A3

Kalendarz planer rodzinny A3

Cena 59 zł

  • Wielkość 310 na 440mm
  • 12 miesięcy plus okładka
  • Lista dla 1 do 6 osób w rodzinie
  • Nawet 6 własnych zdjęć w każdym miesiącu
  • Tytuł i własne zdjęcie na okładce
  • Wiele projektów do wyboru
  • Różne wersje językowe
  • Realizacja 24 godziny

KALENDARZ PLANER RODZINNY A3

CO OFERUJEMY

Kalendarz planer rodzinny zawiera poza zwykłym kalendarium także miejsce na wpisywanie wszystkich ważnych zdarzeń każdego dnia roku. Podaj wszystkich członków swojej rodziny a dla każdego z nich umieścimy w kalendarzu tabelkę do zapisywania ważnych terminów, spotkań, wyjazdów i wszystkiego o czym nie chcemy zapomnieć. Oczywiście tak jak w innych naszych kalendarzach, na każdej stronie możesz umieścić własne zdjęcia oraz dla każdego dnia podać własne święta.

Wybór liczby domowników

Planer rodzinny zawiera osobną tabelkę dla każdego domownika. Możesz wybrać liczbę domowników (od 1 do 6) oraz podać ich imiona.

Własne zdjęcie na każdy miesiąc

Planer ma 12 kartek i na każdej z nich możesz umieścić własne fotografie (do 6 na stronie). Sam wybierasz, które zdjęcia mają być w którym miesiącu. W ten sposób każda strona w kalendarzu, opatrzona odpowiednim zdjęciem - będzie przypominać ważne wydarzenie rodzinne.

Twoje własne święta

W kalendarium znajdują się wszystkie imieniny oraz święta standardowe. Jeśli chcesz możesz jednak zdefiniować własne święta (nawet dla każdego dnia): urodziny członków rodziny i przyjaciół, rocznice itp.

Materiał i rozmiary

Kalendarz planer składa się z 13 kartek o rozmiarach 31 cm na 44cm. Z tyłu kalendarza dodane jest wzmocnienie z kartonu. Pierwsza strona to okładka. Na okładce umieszczony jest numer roku, tytuł kalendarza (można go samemu podać) oraz 12 zdjęć z każdego miesiąca. Góra kalendarza jest spięta podwójną sprężynką z srebrnego drutu. Aby bez trudu zawiesić kalendarz sprężynka posiada profesjonalną zawieszką kalendarzową pośrodku.

Kalendarz drukujemy na papierze satynowanym 200g/m. Papier jest tak dobrany aby można było w planerze łatwo notować długopisem, ołówkiem lub flamastrem.

Rozmiary zdjęć w kalendarzach

W naszych kalendarzach można umieścić zdjęcia dowolnych rozmiarów i o dowolnych proporcjach. Na stronie kalendarza jest pole przeznaczone na umieszczenie zdjęcia. Zdjęcia nie są obcinane ani kadrowane i są umieszczane na środku dostępnego pola. Należy jednak pamiętać, że planer rodzinny to przede wszystkim duża tabelka na wpisywanie bieżących spotkań i wydażeń. Dlatego też pole na umieszczenie zdjęć jest dużo mniejsze niż w zwykłych kalendarzach.

Projekty i wersje kolorystyczne

Projekty klasyczne

W naszych klasycznych projektach oferujemy 6 kolorów do wyboru. Otrzymujesz pełne kalendarium (wszystkie dni miesiąca z imieninami i świętami) oraz możliwość zdefiniowania własnego święta dla każdego dnia. Pole na zdjęcie jest w miarę małe, rozmiaru 23 na 12 cm. Do takiego kalendarza idealnie nadaje się jedno zdjęcie panoramiczne, dwa kwadratowe lub 3 pionowe. Maksymalna liczba zdjęć na stronie to 6. W części planera rodzinnego można umieścić od jednej do 6 kolumn, każda z własną nazwą. Szerokość kolumn jest zależna od ich liczby. Przy 4 kolumnach jest to np. 5cm. Wysokość paska na wpisy dla każdego dnia to 9mm.

Projekty nowoczesne

Pięć projektów z nowoczesnym kalendarium zawierającym wszystkie imieniny i święta. Możliwość zdefiniowania własnego święta dla każdego dnia. Miejsce na umieszczenie zdjęć rozmiaru 29 na 10 cm. Na stronie kalendarza idealnie będzie pasować jedno zdjęcie panoramiczne (bardzo szerokie) lub 2,3 zdjęcia poziome. Można umieścić do 6 zdjęć na stronie. Planer może zawierać od 1 do 6 kolumn dla domowników. Pole planera dla każdego dnia ma wysokość 8,5mm.

JAK ZAMÓWIĆ PLANER KROK PO KROKU

Załóż darmowe konto

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w naszym sklepie możesz je za darmo założyć tutaj. Wystarczy podać swoje imię i nazwisko, email oraz hasło.

Wgraj własne zdjęcia

Wystarczy, że wgrasz 12 zdjęć, po jednym na każdy miesiąc.

Przyporządkuj zdjęcia do miesięcy

Po wgraniu zdjęć, w kroku 2 wybierasz, które zdjęcie ma być w którym miesiącu.

Dodaj własne święta?

Jeśli potrzebujesz, w kroku 4 możesz wybrać własne święta.

Sprawdź podgląd planera

Sprawdź podgląd planera. Jeśli jest taka potrzeba dokonaj koniecznych poprawek aż do momentu kiedy wszystko będzie dobrze.

Wpisz dane do wysyłki i zatwierdź do druku

W kroku 5 wpisz adres wysyłki, wybierz ilość sztuk i zatwierdź do druku.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Rozmiary zdjęć w planerach

W naszych planerach można umieścić zdjęcia dowolnych rozmiarów i o dowolnych proporcjach. Na stronie kalendarza jest pole przeznaczone na umieszczenie zdjęcia. Zdjęcia nie są obcinane ani kadrowane i są umieszczane na środku dostępnego pola. Dzięki jednak różnorodności naszych projektów możesz zawsze dobrać taki aby Twoje zdjęcie zajmowało na stronie maksymalny możliwy obszar.

Jak szybko dostanę swoje zamówienie?

Planery są wykonywane w ciągu jednego dnia roboczego. Wysyłka kurierska lub do paczkomatu dochodzi w ciągu jednego dnia. Tak więc jeśli dziś zamówisz kalendarz, już pojutrze może on do Ciebie dotrzeć.

Jakiej rozdzielczości zdjęcia potrzebne są do wykonania kalendarza

Aby uzyskać najwyższą jakość, do kalendarzy biurkowych należy wysłać zdjęcia 4-6 mega pikseli. Tak więc wystarczą zdjęcia z każdego aparatu i telefonu (byle nie były sztucznie zmniejszone lub zwiększone).

Co zrobić jeśli będę miał kłopot z edycją planera

Nasz edytor jest tak przygotowany aby zamówienie kalendarza było jak najprostsze. Jeśli jednak masz kłopoty, skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy.

Jeśli już chcesz zamówić swój planer rodzinny A3, kliknij w guzik poniżej aby rozpocząć edycję.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2024 Alboom Sp. z o.o..