Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
kalendarze53XXL-sliderwide
Fotokalendarze biurkowe tygodniowe XXL

Fotokalendarze biurkowe tygodniowe XXL

Cena 80 zł

  • Wielkość kalendarza 260 na 210mm
  • 53 tygodnie plus okładka
  • Nawet 4 własne zdjęcia w każdym tygodniu
  • Tytuł i własne zdjęcie na okładce
  • Wiele projektów do wyboru
  • Różne wersje językowe
  • Realizacja 24 godziny

KALENDARZE BIURKOWE TYGODNIOWE XXL

CO OFERUJEMY

Oferujemy w sprzedaży personalizowany tygodniowy kalendarz biurkowy o największym rozmiarze XXL (26 na 21cm). W naszym kalendarzu możesz na każdej stronie wstawić własne zdjęcie. Dodatkowo możesz na nim umieścić swoje własne święta. Do wyboru masz wiele szablonów kolorystycznych.

Zdjęcie rozmiaru 19 na 19cm

Dzięki powiększonemu rozmiarowi kalendarza każde z twoich zdjęć może mieć rzeczywiście duży rozmiar. 19 cm szerokości i 19cm wysokości.

Pełne kalendarium na cały tydzień

Kalendarz tygodniowy zawiera jedną stronę na każdy tydzień. Na kartce kalendarza jest wystarczająco dużo miejsca aby umieścić informacje dla każdego dnia tygodnia. Twój kalendarz będzie zawierał nie tylko standardowe święta ale też wszystkie imieniny oraz własne święta na każdy dzień.

Twoje własne święta

W kalendarzu standardowo umieszczone zostały wszystkie najważniejsze święta. Możesz jednak umieścić na nim także swoje własne święta. Zaznacz urodziny swoje i rodziny oraz znajomych, rocznicę ślubu oraz specjalne wydarzenia rodzinne i towarzyskie. Możesz w ten sposób oznaczyć według własnego upodobania każdy dzień miesiąca, tak aby Twój kalendarz był naprawdę Twój.

Materiał i rozmiary

Kalendarz zawiera 53 strony (27 dwustronnych kartek) o rozmiarach 26cm na 21cm oraz okładkę. Całość jest umieszczona na podstawce z czarnego eleganckiego kartonu, umożliwiającej postawienie kalendarza na biurku i spięta u góry srebrną drucianą sprężynką umożliwiającą łatwe przewracanie kartek.

Kalendarz jest wydrukowany na papierze 170g/m. Jest to gruby papier. Dzięki temu kalendarz nie zniszczy się od częstego oglądania. Papier jest błyszczący co dodatkowo powoduje, że Twoje zdjęcia prezentują się naprawdę pięknie.

Rozmiary zdjęć w kalendarzach

W naszych kalendarzach można umieścić zdjęcia dowolnych rozmiarów i o dowolnych proporcjach. W edytorze kalendarza znajduje się pole przeznaczone na umieszczenie zdjęcia. Zdjęcia nie są obcinane ani kadrowane i umieszczane są na środku dostępnego pola. Dzięki jednak różnorodności naszych projektów możesz zawsze dobrać taki aby Twoje zdjęcie zajmowało na stronie maksymalny możliwy rozmiar.

PROJEKTY I WERSJE KOLORYSTYCZNE

PROJEKTY KLASYCZNE

W naszych klasycznych projektach oferujemy 6 kolorów do wyboru. W tych projektach otrzymujesz pełne kalendarium (wszystkie dni miesiąca z imieninami i świętami) oraz możliwość zdefiniowania własnego święta dla każdego dnia tygodnia. W projektach klasycznych możesz umieścić zdjęcia rozmiaru 19 na 19 cm.

PROJEKTY PIONOWE

Są to projekty z pionowym polem na zdjęcia rozmiaru 14 na 19cm. Dodatkowo pełne kalendarium na każdy tydzień z wszystkimi świętami, imieninami i własnymi świętami na każdy dzień.

JAK ZAMÓWIĆ KALENDARZ KROK PO KROKU

Załóż darmowe konto

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w naszym sklepie możesz je za darmo założyć tutaj. Wystarczy podać swoje imię i nazwisko, email oraz hasło.

Wgraj własne zdjęcia

Wystarczy, że wgrasz 53 zdjęć, po jednym na każdy tydzień.

Przyporządkuj zdjęcia do tygodni

Po wgraniu zdjęć, w kroku 2 wybierasz, które zdjęcie ma być w którym tygodniu.

Dodaj własne święta?

Jeśli potrzebujesz, w kroku 4 możesz wybrać własne święta.

Sprawdź podgląd kalendarza

Sprawdź podgląd kalendarza. Jeśli jest taka potrzeba dokonaj koniecznych poprawek aż do momentu kiedy wszystko będzie dobrze.

Wpisz dane do wysyłki i zatwierdź do druku

W kroku 5 wpisz adres wysyłki, wybierz ilość sztuk i zatwierdź do druku.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Rozmiary zdjęć w kalendarzach

W naszych kalendarzach można umieścić zdjęcia dowolnych rozmiarów i o dowolnych proporcjach. Na stronie kalendarza jest pole przeznaczone na umieszczenie zdjęcia. Zdjęcia nie są obcinane ani kadrowane i są umieszczane na środku dostępnego pola. Dzięki jednak różnorodności naszych projektów możesz zawsze dobrać taki aby Twoje zdjęcie zajmowało na stronie maksymalny możliwy obszar.

Jak szybko dostanę swoje zamówienie?

Kalendarze są wykonywane w ciągu jednego dnia roboczego. Wysyłka kurierska lub do paczkomatu dochodzi w ciągu jednego dnia. Tak więc jeśli dziś zamówisz kalendarz, już pojutrze może on do Ciebie dotrzeć.

Jakiej rozdzielczości zdjęcia potrzebne są do wykonania kalendarza

Aby uzyskać najwyższą jakość, do kalendarzy biurkowych należy wysłać zdjęcia 6-8 mega pikseli. Tak więc wystarczą zdjęcia z każdego aparatu i telefonu (byle nie były sztucznie zmniejszone lub zwiększone).

Co zrobić jeśli będę miał kłopot z edycją kalendarza

Nasz edytor jest tak przygotowany aby zamówienie kalendarza było jak najprostsze. Jeśli jednak masz kłopoty, skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy.

Jeśli już chcesz zamówić swój fotokalendarz biurkowy tygodniowy XXL, kliknij w guzik poniżej aby rozpocząć edycję.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..