Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
kalendarze12XL-sliderwide
Fotokalendarze biurkowe miesięczne XL

Fotokalendarze biurkowe miesięczne XL

Cena 35 zł

  • Wielkość kalendarza 300 na 140mm
  • 12 miesięcy plus okładka
  • Nawet 2 własne zdjęcia w każdym miesiącu
  • Tytuł i własne zdjęcie na okładce
  • Wydrukowane na powlekanym papierze 250g
  • Wiele projektów do wyboru
  • Różne wersje językowe
  • Realizacja 24 godziny

CO OFERUJEMY

Oferujemy w sprzedaży personalizowany miesięczny kalendarz biurkowy o powiększonych rozmiarach XL (30 na 14cm). W naszym kalendarzu możesz na każdej stronie wstawić własne zdjęcie. Dodatkowo możesz na nim umieścić swoje własne święta. Do wyboru masz wiele szablonów kolorystycznych.

Zdjęcie rozmiaru 18 na 14cm

Dzięki powiększonemu rozmiarowi kalendarza każde z twoich zdjęć może mieć rzeczywiście duży rozmiar. 18 cm szerokości i 14cm wysokości.

Na każdej z 12 stron kalendarza możesz umieścić własne zdjęcia. Sam decydujesz, które zdjęcia mają się znaleźć przy których miesiącach. W ten sposób każda kartka z kalendarza, odpowiadająca jakiemuś ważnemu wydarzeniu w Twojej rodzinie może być ilustrowana odpowiednią fotografią.

Pełne kalendarium na cały miesiąc

Na kartce kalendarza XL jest wystarczająco dużo miejsca aby umieścić informacje dla każdego dnia miesiąca. Twój kalendarz będzie zawierał nie tylko standardowe święta ale też wszystkie imieniny.

Twoje własne święta

W kalendarzu standardowo umieszczone zostały wszystkie najważniejsze święta. Możesz jednak umieścić na nim także swoje własne święta. Zaznacz urodziny swoje i rodziny oraz znajomych, rocznicę ślubu oraz specjalne wydarzenia rodzinne i towarzyskie. Możesz w ten sposób oznaczyć według własnego upodobania każdy dzień miesiąca, tak aby Twój kalendarz był naprawdę Twój.

Materiał i rozmiary

Kalendarz zawiera 12 stron (6 dwustronnych kartek) o rozmiarach 34cm na 14cm oraz okładkę. Całość jest umieszczona na podstawce z czarnego eleganckiego kartonu, umożliwiającej postawienie kalendarza na biurku i spięta u góry drucianą sprężynką umożliwiającą łatwe przewracanie kartek.

Kalendarz jest wydrukowany na papierze 200g/m. Jest to gruby papier. Dzięki temu kalendarz nie zniszczy się od częstego oglądania. Papier jest błyszczący co dodatkowo powoduje, że Twoje zdjęcia prezentują się naprawdę pięknie.

Rozmiary zdjęć w kalendarzach

W naszych kalendarzach można umieścić zdjęcia dowolnych rozmiarów i o dowolnych proporcjach. W edytorze kalendarza znajduje się pole przeznaczone na umieszczenie zdjęcia. Zdjęcia nie są obcinane ani kadrowane i umieszczane są na środku dostępnego pola. Dzięki jednak różnorodności naszych projektów możesz zawsze dobrać taki aby Twoje zdjęcie zajmowało na stronie maksymalny możliwy rozmiar.

Projekty i wersje kolorystyczne

Projekty klasyczne

W naszych klasycznych projektach oferujemy 5 kolorów do wyboru. Właśnie w tych projektach otrzymujesz pełne kalednarium (wszystkie dni miesiąca z imieninami i świętami) oraz możliwość zdefiniowania własnego święta dla każdego dnia tygodnia. W projektach klasycznych możesz też umieścić największe zdjęcia, rozmiaru 18 na 14 cm.

Projekty dziecięce

Dwa kolorowe projekty. Jeden dla chłopców, drugi dla dziewczynek. W tych projektach można umieścić zdjęcia kwadratowe rozmiaru 11 na 11 cm. W kalendarium zaznaczone są święta państwowe (bez imienin). Można też zdefiniować własne święta dla każdego dnia.

Projekty „Antic Blue”

Jest to przepiękny projekt z czarno błękitnym kalendarium. Zaznaczone są wszystkie imieniny i święta. Można też zdefiniować własne święta dla każdego dnia. W tych kalendarzach pole na zdjęcie ma rozmiar 8 na 11 cm. Tak więc najlepiej jest wykorzystać zdjęcia pionowe.

Projekty „kolorowe paski”

Grupa trzech projektów, na białym, czarnym i czrwono-niebieskim tle. W projektach tych można umieścić zdjęcia kwadratowe rozmiaru 11 na 11 cm. W kalendarium zaznaczone są święta państwowe (bez imienin). Można też zdefiniować kilka własnych świąt w każdym miesiącu (do 7 własnych i standardowych świąt w miesiącu).

Projekty „Pnącza”

Bardzo elegancki projekt z nietypowym kalendarium i inną kolorystyką w każdym miesiącu. Zaznaczone są standardowe święta. Można też zdefiniować własne święta dla każdego dnia. W tych kalendarzach pole na zdjęcie ma rozmiar 15 na 11 cm. Tak więc najlepiej jest wykorzystać zdjęcia poziome.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Rozmiary zdjęć w kalendarzach

W naszych kalendarzach można umieścić zdjęcia dowolnych rozmiarów i o dowolnych proporcjach. Na stronie kalendarza jest pole przeznaczone na umieszczenie zdjęcia. Zdjęcia nie są obcinane ani kadrowane i są umieszczane na środku dostępnego pola. Dzięki jednak różnorodności naszych projektów możesz zawsze dobrać taki aby Twoje zdjęcie zajmowało na stronie maksymalny możliwy obszar.

Jak szybko dostanę swoje zamówienie?

Kalendarze są wykonywane w ciągu jednego dnia roboczego. Wysyłka kurierska lub do paczkomatu dochodzi w ciągu jednego dnia. Tak więc jeśli dziś zamówisz kalendarz, już pojutrze może on do Ciebie dotrzeć.

Jakiej rozdzielczości zdjęcia potrzebne są do wykonania kalendarza

Aby uzyskać najwyższą jakość, do kalendarzy XL należy wysłać zdjęcia 4-6 mega pikseli (ok. 2400 na 1800 piksele). Tak więc wystarczą zdjęcia z każdego aparatu i telefonu (byle nie były sztucznie zmniejszone lub zwiększone).

Co zrobić jeśli będę miał kłopot z edycją kalendarza

Nasz edytor jest tak przygotowany aby zamówienie kalendarza było jak najprostsze. Jeśli jednak masz kłopoty, skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy.

Jeśli już chcesz zamówić swój fotokalendarz biurkowy miesięczny XL, kliknij w guzik poniżej aby rozpocząć edycję.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2024 Alboom Sp. z o.o..