Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
zeszyty-wideslider

Zeszyty szkolne z własnym zdjęciem

Wybierz zeszyt, prześlij zdjęcie, zaprojektuj okładkę

Zeszyt A5 16 kartkowy

Cena: 10 zł

 • Dwukolorowa kratka, dwukolorowe trzy linie lub gładki
 • Własne zdjęcie na okładce
 • Własny podpis, nazwa przedmiotu itp.

Zeszyt A5 32 kartkowy

Cena: 12 zł

 • W linie, w kratkę, w trzy linie lub gładki
 • Własne zdjęcie na okładce
 • Własny podpis, nazwa przedmiotu itp.

Zeszyt A5 60 kartkowy

Cena: 14 zł

 • W linie, w kratkę, w linie lub gładki
 • Własne zdjęcie na okładce
 • Własny podpis, nazwa przedmiotu itp.

Zeszyt A5 80 kartkowy

Cena: 16 zł

 • W linie, w kratkę lub gładki
 • Własne zdjęcie na okładce
 • Własny podpis, nazwa przedmiotu itp.

Zeszyt A4 96 kartkowy

Cena: 22 zł

 • W kratkę
 • Własne zdjęcie na okładce
 • Własny podpis, nazwa przedmiotu itp.

Zeszyt szkolny z własną okładką - co to takiego.

Oferujemy do sprzedaży zeszyty szkolne, które można wykonać według własnego projektu. W środku są kartki w kratkę lub w linię natomiast okładka może być zupełnie unikalna, zaprojektowana przez zamawiającego. Możesz umieścić na okładce własne imię i nazwisko, numer klasy i nazwę przedmiotu. Może umieścić dowolne zdjęcie, kotka, pieska, swoje własne, ulubionego bohater lub po prostu dowolne.

Jak będzie wyglądała okładka zeszytu

Na okładce twojego zeszytu możesz umieścić dwa dowolnie wybraje przez ciebie zdjęcia. Jedno zdjęcie znajdzie się na przedniej okładce a drugie na tylnej. Dodatkowo zeszyt możesz podpisać. Na dole okładki możesz umieścić imię i nazwisko, nazwę przedmiotu oraz dowolny dodatkowy tekst.

Zeszyty dla najmłodszych

Dla najmłodszych uczniów przygotowaliśmy zeszyty w dwukolorową linię lub dwukolorową kratkę. Takie zeszyty są teraz preferowane przez większość nauczycieli. Trudno się temu dziwić. Dzięki dwóm kolorom dziecko od razu wie gdzie ma pisać i nie jest narażone na dodatkowy stres.

Zeszyty dla starszych uczniów

Pamiętamy też o starszych uczniach. Przygotowaliśmy dla nich zeszyty w kratkę i w linię: 32, 60 i 80 kartkowe. Dodatkowo, pierwszy raz w tym roku mamy zeszyty 96 kartkowe w dużym formacie A4 (tylko w kratkę).

DOSTĘPNE PROJEKTY OKŁADEK

Okładka zeszytu ze zdjęciem na środku

Najbardziej popularny projekt okładki to okładka ze zdjęciem na środku. W takim zeszycie możesz umieścić zdjęcie dowolnego kształtu. Zdjęcia nie są kadrowane (przycinane). Pod zdjęciem znajduje się Twój podpis. Możesz tam umieścić imię i nazwisko, nazwę przedmiotu oraz dowolny tekst. Wielkość zdjęcia jest ustalana automatycznie, tak aby starczyło miejsca na Twój podpis.

Zeszyt z okładką czasopisma

Jeśli chcesz się szczególnie wyróżnić wybierz zeszyt, który wygląda jak prawdziwe czasopismo. Czasopismo będzie miało Twoje zdjęcie i Twój podpis. Dostępne są trzy "czasopisma": Super Girl, FIMLS i Wszędobylec. Cały czas dodajemy nowe wzory okładek. Pamiętaj, że jeśli wybierzesz ten wzór okładki, Twoje zdjęcie zostanie automatycznie wykadrowane dlatego najlepiej przygotuj zdjęcie pionowe o proporcjach ok. 2 do 3 (np. 1600 na 2400 pikseli).

Okładka zeszytu ze zdjęciem na całą stronę

Bardzo popularny projekt okładki. Twoje zdjęcie zajmuje całą okładkę natomiast podpis umieszczony jest w ramce na dole. Możesz tam umieścić imię i nazwisko, nazwę przedmiotu oraz dowolny tekst. W tym projekcie okładki zdjęcie jest automatycznie kadrowane (obcinane). Najlepiej przygotuj zdjęcie pionowe (idealnie 1600 na 2400 pikseli).

Gotowe okładki z kolorowymi tłami

Przygotowaliśmy kilka „prawie” gotowych okładek z atrakcyjnymi tłami. Możesz na nich umieścić swoje zdjęcie albo zrezygnować z tego i dodać tylko podpis.

Gotowe okładki do poszczególnych przedmiotów

Mamy też okładki pasujące do konkretnych przedmiotów. Może umieścić na nich tylko swój podpis lub także własne zdjęcie.

Okładka zeszytu według własnego projektu

Jeśli chcesz i potrafisz nie musisz się ograniczać do naszych projektów. Możesz przygotować własny projekt przedniej i tylnej okładki zeszytu. Przygotuj projekt okładki w rozmiarze 1715 na 2400 pikseli i zapisz w formacie JPG. Wybierz w edytorze projekt ze zdjęciem na całą stronę i wstaw plik ze swoim projektem.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jakiej jakości są zeszyty

Okładki zeszytów drukowane są na podwójnie powlekanym papierze 350g. Wnętrza zeszytów odpowiadają najlepszej jakości zeszytom szkolnym dostępnym w handlu.

Jak szybko dostanę swój zeszyt

Zeszyty są wykonywane w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia w dni robocze. Wysyłka kurierska dochodzi w ciągu jednego dnia natomiast wysyłka pocztą w ciągu 1-2 dni. Tak więc jeśli dziś zamówisz zeszyt, jutro będzie gotowy a za 2-3 dni dostarczony do ciebie.

Jakiej rozdzielczości zdjęcia potrzebne są na okładkę zeszytów

Dla zeszytów ze zdjęciem na środku okładki wystarczy zdjęcie rozdzielczości 2 megapiksele (a więc nawet dobre zdjęcie zrobione telefonem). Jeśli zdjęcie ma być na całą stronę to lepiej aby to było zdjęcie większe ok. 4 megapiksele. Proszę pamiętać, że przy wyborzez zdjęcia na całą stronę będzie ono przycięte do rozmiarów okładki. Tak więc najlepiej aby to było zdjęcie pionowe.

Co zrobić jeśli będę miał kłopot z edycją zeszytu

Nasz edytor jest tak przygotowany aby zamówienie zeszytu było jak najprostsze. Jeśli jednak masz kłopoty, skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2024 Alboom Sp. z o.o..