Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
terminarz-sliderwide

Terminarze - Fotokalendarze książkowe

Zaplanuj swój każdy dzień z personalizowanym planerem książkowym.

Terminarz 10 na 15 cm

Terminarz 10 na 15 cm

Cena 45 zł

 • 126 stron, 53 tygodnie
 • Nawet 106 zdjęć (do 2 w tygodniu)
 • Własne święta na każdy dzień
 • Realizacja w 24 godziny
 • Pakowany w pudełka ozdobne
 • GOTOWY PREZENT
Terminarz 10 na 22 cm

Terminarz 10 na 22 cm

Cena 65 zł

 • 126 stron, 53 tygodnie
 • Nawet 212 zdjęć (do 4 w tygodniu)
 • Własne święta na każdy dzień
 • Realizacja w 24 godziny
 • Pakowany w pudełka ozdobne
 • GOTOWY PREZENT
Terminarz 14 na 21 cm

Terminarz 14 na 21 cm

Cena 85 zł

 • 126 stron, 53 tygodnie
 • Nawet 212 zdjęć (do 4 w tygodniu)
 • Własne święta na każdy dzień
 • Realizacja w 24 godziny
 • Pakowany w pudełka ozdobne
 • GOTOWY PREZENT

TERMINARZE - FOTOKALENDARZE KSIĄŻKOWE

Co oferujemy

Terminarz to wspaniały prezent. W poręcznej książeczce, na 116 stronach (plus okładka) zmieściliśmy kolejno: 2 strony na dowolne notatki; 2 strony z kalendarzem na cały rok; 106 stron na kalendarz (po 2 strony na tydzień); 6 stron na dowolne notatki. Terminarz posiada elegancką i trwałą plastikową okładkę i jest oprawiony w wytrzymałą srebną sprężynkę. Całość zapakowana jest w pudełko ozdobne tak aby terminarz był gotowy do wręczenia na prezent.

Własne zdjęcia na każdy tydzień

W terminarzu możesz umieścić własne zdjęcia przy każdym tygodniu. W większych terminarzach możesz umieścić do 4 zdjęć na jednej stronie. W mniejszych 2 zdjęcia. Nasz edytor rozłoży zdjęcia chronologicznie, według dat ich wykonania. Jeśli jednak chcesz możesz sam ustalić, które zdjęcie ma się znaleźć, w którym tygodniu.

Własne święta na każdy dzień

Nasz terminarz jest prawdziwie osobisty. Zawiera informację o wszystkich standardowych świętach i imieninach. Możesz jednak zdefiniować własne święta lub zaznaczyć rodzinne rocznice. Nie ma ograniczeń. W każdym dniu roku możesz wpisać jakieś, ważne dla ciebie wydarzenie.

Materiały i wykonanie

Terminarz jest wydrukowany na wysokiej jakości papierze o gramaturze 170g. Oprawiony jest w podwójną okładkę. Wewnętrzna okładka wydrukowana jest na papierze takim jak cały terminarz. Okładka zawiera numer roku, dedykację (opcjonalnie) i 12 zdjęć z poszczególnych miesięcy. Zewnętrzna okładka wykonana jest z trwałej i estetycznej, półprzeźroczystej folii o grubości 0.8mm. Terminarz jest wykonany w oprawie sprężynowej.

Gotowy prezent

Wszystkie terminarze są pakowane w pudełka ozdobne. W ten sposób są gotowe do wręczenia na prezent. Wykonujemy kalendarze z własnymi zdjęciami od ponad 6 lat i wiemy od naszych klientów, że trudno znaleźć inny prezent, który wywoła tyle wzruszeń. Kalendarz a także terminarz nie będzie odłożony na półkę. Możesz być pewien, że obdarowana osoba będzie z niego korzystać przez cały rok.

Ułożenie zdjęć w terminarzu

W każdym tygodniu prawa strona jest przeznaczona na kalendarz a lewa na zdjęcia. Jeśli nie umieścimy żadnego zdjęcia będzie tam miejsce na notatki. Dostępnych jest kilka sposobów ułożenia zdjęć. Pierwszy układ to zdjęcie wypełniające całą stronę (zdjęcie jest kadrowane). Drugi układ to zdjęcia ułożone na środku strony. Ostatni układ to zdjęcia ułożone na górze strony (wtedy na dole jest miejsce na notatki).

JAK ZAMÓWIĆ TERMINARZ KROK PO KROKU

Załóż darmowe konto

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w naszym sklepie możesz je za darmo założyć tutaj. Wystarczy podać swoje imię i nazwisko, email oraz hasło.

Wgraj własne zdjęcia

W terminarzu nie musi być zdjęć (zastąpi je dodatkowe miejsce na notatki). Dlatego też nie trzeba wgrywać zdjęć na wszystkie tygodnie a jedynie te zdjęcia, które chcemy aby się w terminarzu znalazły.

Przyporządkuj zdjęcia do miesięcy

Po wgraniu zdjęć, w kroku 2 wybierasz, które zdjęcie ma być w którym tygodniu.

Dodaj własne święta?

Jeśli potrzebujesz, w kroku 4 możesz wybrać własne święta.

Sprawdź podgląd kalendarza

Sprawdź podgląd terminarza. Jeśli jest taka potrzeba dokonaj koniecznych poprawek aż do momentu kiedy wszystko będzie dobrze.

Wpisz dane do wysyłki i zatwierdź do druku

W kroku 5 wpisz adres wysyłki, wybierz ilość sztuk i zatwierdź do druku.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jak trwałe są terminarze

Oprawę sprężynową wykorzystywaną w terminarzach testowaliśmy wiele miesięcy. Przygotowaliśmy odpowiednio zeszyty, które były intensywnie użytkowane, codziennie przez uczniów w szkole. Pomimo tak intensywnej eksploatacji oprawa nie uległa uszkodzeniu. Dlatego jesteśmy pewni, że nasze terminarze wytrzymają co najmniej rok intensywnego, codziennego użytkowania.

Jak szybko dostanę swój terminarz

Terminarze są wykonywane w ciągu jednego dnia roboczego. Wysyłka kurierska lub do paczkomatu dochodzi w ciągu jednego dnia. Tak więc jeśli dziś zamówisz kalendarz, już pojutrze może on do Ciebie dotrzeć.

Jakiej rozdzielczości zdjęcia potrzebne są do wykonania terminarza

Jeśli zdjęcie ma być na całą stronę to dla większych terminarzy najlepiej aby było to zdjęcie 4 megapiksele lub większe. Jeśli zdjęcie nie ma zajmować całej strony to wystarczy zdjęcie rozdzielczości 2 megapiksele (a więc nawet dobre zdjęcie zrobione telefonem). Proszę pamiętać, że przy wyborze zdjęcia na całą stronę będzie ono przycięte do rozmiarów kartki. Tak więc najlepiej aby to było zdjęcie pionowe.

Jak umieścić więcej niż jedno zdjęcie w danym tygodniu

To bardzo proste. W edytorze, w drugim kroku wybiera się, które zdjęcie ma być w którym tygodniu. Po prostu przypisz więcej niż jedno zdjęcie do danego tygodnia. Jeśli przypiszesz więcej zdjęć niż maksymalny limit (4 zdjęcia dla dużych terminarzy i 2 dla małego) pierwsze zdjęcie zostanie z tygodnia wyjęte tak aby zrobić miejsce.

Przyporządkowałem kilka zdjęć do jednego tygodnia ale chciałbym aby były ułożone w innej kolejności.

Przyporządkowałem kilka zdjęć do jednego tygodnia ale chciałbym aby były ułożone w innej kolejności

W edytorze, w kroku 4 możesz przeglądać jakie zdjęcia są przyporządkowane do poszczególnych tygodni i dodawać własne święta. Jeśli chcesz zmienić kolejność zdjęć kliknij guzik [Tasuj] znajdujący się przy numerze tygodnia. Klikaj ten guzik tak długo aż zdjęcia ułożą się w oczekiwanej przez Ciebie kolejności.

Co zrobić jeśli będę miał kłopot z edycją terminarza

Nasz edytor jest tak przygotowany aby zamówienie terminarza było jak najprostsze. Jeśli jednak masz kłopoty, skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2024 Alboom Sp. z o.o..