Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
Jesteś tu: ALBOOM » FOTOKALENDARZE »

TERMINARZE

Terminarze A6
Terminarz 21x14cm Terminarz 22x10cm Terminarz 15x10cm
Terminarz 14 x 21 cm Terminarz 10 x 22 cm Terminarz 10 x 15 cm
 • Rozmiar kartki 14 na 21 cm
 • 126 stron, 53 tygodnie
 • Nawet 212 zdjęć (do 4 w tygodniu)
 • Własne święta na każdy dzień
 • Pudełko ozdobne - GOTOWY PREZENT
 • Realizacja w 24 GODZINY;
 • Bardzo prosty edytor;
 • Rozmiar kartki 10 na 22 cm
 • 126 stron, 53 tygodnie
 • Nawet 212 zdjęć (do 4 w tygodniu)
 • Własne święta na każdy dzień
 • Pudełko ozdobne - GOTOWY PREZENT
 • Realizacja w 24 GODZINY;
 • Bardzo prosty edytor;
 • Rozmiar kartki 10 na 15 cm
 • 126 stron, 53 tygodnie
 • Nawet 106 zdjęć (do 2 w tygodniu)
 • Własne święta na każdy dzień
 • Pudełko ozdobne - GOTOWY PREZENT
 • Realizacja w 24 GODZINY;
 • Bardzo prosty edytor;
Rozmiar Cena Opcje Akcja
14 na 21 cm 85 zł do 212 zdjęć Edytuj
10 na 22 cm 65 zł do 212 zdjęć Edytuj
10 na 15 cm 45 zł do 106 zdjęć Edytuj

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW Z POPRZEDNICH ŚWIĄT

27 gru 2010 Kalendarze przepiękne. Bradzo dobra jakość i wykonanie. Szybka wysyłka i świetny kontakt ze Sprzedawcą. POLECAM!
26 gru 2010 WIEEEEELKI POZYTYW! Dobry kontakt, ekspresowa przesyłka, kalendarze jak zwykle śliczne, wszystko zgodne z opisem, jednym słowem - WZOROWA TRANSAKCJA !!! Dziękuję i wszystkim zdecydowanie POLECAM!!!
27 gru 2009 Gwarantowana jakość, wszystko szybko i profesjonalnie bez żadnych dodatkowych i zbędnych pytań! Umożliwienie zrobienia własnego kalendarza poprzez dostęp do strony www jest genialnym pomysłem! Bardzo polecam!
24 gru 2008 Rewelacyjna jakość druku i odwzorowanie kolorów! Ekspresowa realizacja zamówienia. Kalendarze są prześliczne, choć nieduże. GORĄCO POLECAM
Edycja przez internet

5 minutowy edytor

Jedynie w naszym sklepie możesz korzystać z edytora dostępnego przez internet. Tylko my zawsze możemy szybko udzielić Ci pomocy, sprawdzić lub poprawić Twój projekt tak abyś mógł dostać swój zeszyt na czas.

Dowiedz się dlaczego to jest ważne…
Bezwarunkowa gwarancja jakości

Bezwarunkowa gwarancja jakości

Jeśli błąd jest z naszej winy poprawimy go za darmo. Jeśli błąd wynikł z Twojej pomyłki możesz go poprawić za pół ceny.

Dowiedz się więcej…
Realizacja w 24 godziny

Realizacja w 24 godziny

Zeszyty są gotowe w 24 godziny. Jeśli dziś złożysz zamówienie Twój zeszyt już jutro będzie gotowy.

Dowiedz się więcej…
Tysiące zadowolonych klientów

Tysiące zadowolonych klientów

Kalendarze sprzedajemy od kilku lat. Mamy największe doświadczenie na polskim rynku i tysiące zadowolonych klientów.

Zobacz nasze komentarze allegro…
Najlepsza jakość druku

Najlepsza jakość druku

Nasza drukarnia ma największe doświadzenie, najlepszych drukarzy, profesjonalne, produkcyjne maszyny i najlepszą jakość w Polsce.

Dowiedz się więcej...

Co oferujemy

Terminarz to wspaniały prezent. W poręcznej książeczce, na 116 stronach (plus okładka) zmieściliśmy kolejno: 2 strony na dowolne notatki; 2 strony z kalendarzem na cały rok; 106 stron na kalendarz (po 2 strony na tydzień); 6 stron na dowolne notatki. Terminarz posiada elegancką i trwałą plastikową okładkę i jest oprawiony w wytrzymałą srebną sprężynkę. Całość zapakowana jest w pudełko ozdobne tak aby terminarz był gotowy do wręczenia na prezent.

Własne zdjęcia na każdy tydzień

W terminarzu możesz umieścić własne zdjęcia przy każdym tygodniu. W większych terminarzach możesz umieścić do 4 zdjęć na jednej stronie. W mniejszych 2 zdjęcia. Nasz edytor rozłoży zdjęcia chronologicznie, według dat ich wykonania. Jeśli jednak chcesz możesz sam ustalić, które zdjęcie ma się znaleźć, w którym tygodniu.

Własne święta na każdy dzień

Nasz terminarz jest prawdziwie osobisty. Zawiera informację o wszystkich standardowych świętach i imieninach. Możesz jednak zdefiniować własne święta lub zaznaczyć rodzinne rocznice. Nie ma ograniczeń. W każdym dniu roku możesz wpisać jakieś, ważne dla ciebie wydażenie.

Materiały i wykonanie

Terminarz jest wydrukowany na wysokiej jakości papierze o gramaturze 170g. Oprawiony jest w podwójną okładkę. Wewnętrzna okładka wydrukowana jest na papierze takim jak cały terminarz. Okładka zawiera numer roku, dedykację (opcjonalnie) i 12 zdjęć z poszczególnych miesięcy. Zewnętrzna okładka wykonana jest z trwałej i estetycznej, półprzeźroczystej folii o grubości 0.8mm. Terminarz jest wykonany w oprawie sprężynowej.

Gotowy prezent

Wszystkie terminarze są pakowane w pudełka ozdobne. W ten sposób są gotowe do wręczenia na prezent. Wykonujemy kalendarze z własnymi zdjęciami od ponad 6 lat i wiemy od naszych klientów, że trudno znaleźć inny prezent, który wywoła tyle wzruszeń. Kalendarz a także terminarz nie będzie odłożony na półkę. Możesz być pewien, że obdarowana osoba będzie z niego korzystać przez cały rok.

Terminarz ze zdjęciami na całą stronę

W tej wersji zdjęcie zajmuje całą stronę. Zdjęcie jest kadrowane (obcinana jest część wychodząca za stronę) więc najlepiej przygotować je w odpowiednim rozmiarze. Optymalne rozmiary zdjęć na całą stronę to: 1666 na 2500 pikseli (terminarz 14 na 21 cm), 1200 na 2400 pikseli (terminarz 10 na 22 cm), 1200 na 1800 pikseli (terminarz 10 na 15 cm). Jeśli na stronie ma się znaleźć więcej niż jedno zdjęcie, kolejne zdjęcia będą umieszczane na dole po lewej jako miniaturki.

Terminarz ze zdjęciami rozłożonymi w poziome pasy

W tej wersji zdjęcia są ułożone równo na stronie. Jeśli jest jedno zdjęcie, zajmuje całą stronę. Dwa zdjęcia zajmą dwię równe połowy strony. Trzy zdjęcia zostaną umieszczone jeden nad drukim, każdy identycznej wielkości. itd. Zdjęcia są kadrowane (obcinana jest część wychodząca za stronę), więc najlepiej jest dobrać zdjęcia poziome, tak aby osoby nie miały obcinanych głów itp.

Terminarz ze zdjęciami ułożonymi równo po lewej

W tej wersji zdjęcia są ułożone po lewej stronie kartki. Zdjęcia nie są kadrowane i są pokazane w całości. Jeśli zdjęć jest dużo lub wybrane są same zdjęcia pionowe to po prawej stronie kartki zostanie wolne miejsce.

Terminarz ze zdjęciami ułożonymi równo na stronie

W tej wersji nasz edytor stara się równo ułożyć zdjęcia na stronie tak aby w miarę możliwości wypełniły ją całą. Zdjęcia nie są kadrowane i są pokazane w całości.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jak trwałe są terminarze

Oprawę sprężynową wykorzystywaną w terminarzach testowaliśmy wiele miesięcy. Przygotowaliśmy odpowiednio zeszyty, które były intensywnie użytkowane, codziennie przez uczniów w szkole. Pomimo tak intensywnej eksploatacji oprawa nie uległa uszkodzeniu. Dlatego jesteśmy pewni, że nasze terminarze wytrzymają conajmniej rok intensywnego, codziennego użytkowania.

Jak szybko dostanę swój terminarz

Terminarze są wykonywane w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia w dni robocze. Wysyłka kurierska dochodzi w ciągu jednego dnia natomiast wysyłka pocztą w ciągu 1-2 dni. Tak więc jeśli dziś zamówisz terminarz, jutro będzie gotowy a za 2-3 dni dostarczony do ciebie.

Jakiej rozdzielczości zdjęcia potrzebne są do terminarzy

Jeśli zdjęcie ma być na całą stronę to dla większych terminarzy najlepiej aby było to zdjęcie 4 megapiksele lub większe. Jeśli zdjęcie nie ma zajmować całej strony to wystarczy zdjęcie rozdzielczości 2 megapiksele (a więc nawet dobre zdjęcie zrobione telefonem). Proszę pamiętać, że przy wyborze zdjęcia na całą stronę będzie ono przycięte do rozmiarów kartki. Tak więc najlepiej aby to było zdjęcie pionowe.

Jak umieścić więcej niż jedno zdjęcie w danym tygodniu

To bardzo proste. W edytorze, w drugim kroku wybiera się, które zdjęcie ma być w którym tygodniu. Po prostu przypisz więcej niż jedno zdjęcie do danego tygodnia. Jeśli przypiszesz więcej zdjęć niż maksymalny limit (4 zdjęcia dla dużych terminarzy i 2 dla małego) pierwsze zdjęcie zostanie z tygodnia wyjęte tak aby zrobić miejsce.

Przyporządkowałem kilka zdjęć do jednego tygodnia ale chciałbym aby były ułożone w innej kolejności

W edytorze, w kroku 4 możesz przeglądać jakie zdjęcia są przyporządkowane do poszczególnych tygodni i dodawać własne święta. Jeśli chcesz zmienić kolejność zdjęć kliknij guzik [Tasuj] znajdujący się przy numerze tygodnia. Klikaj ten guzik tak długo aż zdjęcia ułożą się w oczekiwanej przez Ciebie kolejności.

Co zrobić jeśli będę miał kłopot z edycją terminarza

Nasz edytor jest tak przygotowany aby zamówienie terminarza było jak najprostsze. Jeśli jednak masz kłopoty, skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2020 Alboom Sp. z o.o..

Facebook