Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
slidewide-promocje-w-drukarnii-swietego-mikolaja

Promocje w ALBOOM.PL

Dla wszystkich naszych stałych klientów przygotowaliśmy specjalny program promocyjny. Wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera aby dostawać informacje oo nowych produktach, konkursach, w których można wygrać atrakcyjne nagrody oraz oczywiście promocjach i zniżkach. Jeśli nie zapisałeś się jeszcze do naszego newslettera, zrób to teraz w formularzu poniżej.

Nagłówek

Informacje o promocjach na facebooku

Dużo dzieje się na naszej stronie na facebooku. To tam organizujemy konkursy z nagrodami. Czasem też przygotowujemy promocje tylko dostępne dla naszych fanów z facebook'a. Polub nas już teraz aby nie stracić każdej okazji.

Kody promocyjne

Wszystkie promocje opierają się o kody promocyjne, które trzeba podać podczas składania zamówienia. Kody mogą być przyporządkowane tylko jednej osobie (tylko właściciel może skorzystać z promocji) lub wielu osobom (każdy kto zna kod może go wykorzystać). Niektóre kody można wykorzystać tylko określoną liczbę razy a niektóre tak często jak chcemy. Każdy kod ma określoną datę, do której można go wykorzystać. Jak korzystać z kodów promocyjnych przeczytasz tutaj.

Zniżki dostępne cały czas

Jest kilka zniżek, które są dostępne cały czas. Przeczytajcie o nich poniżej

Zniżka za zapisanie się do newslettera

Zapisując się do newslettera dostajesz jako nagrodę swój pierwszy kod promocyjny. Obecnie jest to 50% zniżki za kalendarz roczny, jednoplanszowy. Więcej przeczytasz o tym tutaj.

Kalendarz wiszący A3 za pół ceny

Nasz najlepszy i najpopularniejszy produkt, kalendarz wiszący A3. Możesz taki kalendarz mieć za pół ceny jeśli namówisz kogoś ze swoich znajomych aby dokonał zakupu w Alboom.pl. Więcej przeczytasz o tym tutaj.

Zniżki w Twoje urodziny

Możesz dostać specjalny prezent dokładnie w dniu swoich urodzin. Podaj nam swój adres email i datę a wybranego dnia prześlemy Ci kod promocyjny z atrakcyjną zniżką. Aby skorzystać z promocji urodzinowej zarejestruj się tutaj.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2024 Alboom Sp. z o.o..