Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
kodypromocyjne-sliderwide

Kody promocyjne

Czy wiesz, że w serwisie ALBOOM możesz płacić mniej za zamówienia korzystając z kodów promocyjnych? Poniżej opiszemy jak z tych kodów skorzystać i jak je zdobyć.

Jak wykorzystać kod rabatowy

Kod rabatowy wpisujemy w edytorze w kroku piątym.

Wpisywanie kodu rabatowego

Jeśli chcemy się dowiedzieć czy dany kod rabatowy jest prawidłowy wystarczy kliknąć przycisk [Sprawdź].

Zły kod rabatowy

System sprawdzi nasz kod i poinformuje czy rabat przysługuje oraz jaka będzie nowa cena produktu po rabacie.

Jak uzyskać kod promocyjny

Kod promocyjny można uzyskać na wiele sposobów:

  • Uzyskać od znajomych, będących już klientami ALBOOM. Każdy klient ALBOOM otrzymuje specjalny kod, który może przekazać znajomym (kod ten jest podany w każdym mailu z systemu Alboom.pl). Kod ten upoważnia do zniżki przy składaniu pierwszego zamówienia.
  • Uzyskać od nas. Przy różnych okazjach rozdajemy kody promocyjne naszym stałym klientom. Kody te publikowane są na naszej stronie na facebooku lub w naszym newsletterze.

Pytania i odpowiedzi

  • Wpisałem kod a na liście zamówień cały czas widzę normalną cenę – Cena ze zniżką jest wyświetlana dopiero po zatwierdzeniu zamówienia. Wcześniej, nawet jeśli jest wpisany poprawny kod wyświetlana jest normalna cena. Dzieje się tak ponieważ często wielkość zniżki jest warunkowa (jest dostępna tylko dla pierwszego zamówienia, jest zależna od liczby zamówień lub daty) i dopóki zamówienie nie zostanie zatwierdzone trudno jest określić jaki będzie rabat.
  • System mówi, że wpisany przeze mnie kod jest przeznaczony dla innego użytkownika – Większość kodów jest generowana dla jednego wskazanego użytkownika. Tylko właściciel kodu może z niego skorzystać. Spytaj się właściciela kodu co zrobił aby otrzymać dany kod.
  • System mówi, że kod stracił ważność – Wszystkie kody mają określony czas ważności. Zwykle jest on bardzo długi tak aby można było z niego skorzystać jednak z czasem mija i kod traci ważność. Zajrzyj na naszą stronę na facebooku lub zaprenumeruj newsletter aby dowiedzieć się jakie są aktualne promocje.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..