Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
Jesteś tu: ALBOOM » FOTOKALENDARZE »

Kalendarz wiszący A5

Kalendarz wiszący A5

ZAWSZE ZDĄŻYSZ

Termin realizacji to tylko 24 godziny. Postępuj wg. następujących kroków:
 • Wyślij zdjęcia oraz wpisz listę świąt.
 • Zobacz podgląd kalendarza.
 • Zatwierdź projekt kalendarza.
 • W ciągu 24 godzin od zatwierdzenia projektu i wpłynięcia płatności Twój kalendarz trafia na pocztę lub jest gotowy do odbioru.

Jeśli dziś dokonasz zakupu. W ciągu godziny możesz przesłać zdjęcia, wpisać Twoje święta i zatwierdzić projekt kalendarza. Wtedy Twój kalendarz już jutro będzie gotowy!!!.

Dostawa

 • Poczta - priorytet: 10 zł.
 • Kurier: 10 zł.

Możliwy jest odbiór własny w naszym biurze w Warszawie, ul. Puławska 233 lok. B5, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 21:00.

Płatność przelewem

Wpłaty przelewem prosimy dokonywać na nasz rachunek:

26 2160 0003 2000 1575 6459 0001

W tytule przelewu proszę podać numer zamówienia i login.

Wersje kalendarzy

Projekty Lista dni


Projekty Kolorowe kreski


Projekty Kwadratowe zdjęcia


Projekty Pionowe zdjęcia


Projekty Zdjęcia panoramiczne

kalendarz A5
 • 12 stron plus okładka - 12 zdjęć;
 • Zdjęcia 13 na 9 do 18 na 10 cm;
 • Dowolna liczba własnych świąt;
 • Realizacja w 24 GODZINY;
 • Bardzo prosty edytor;
 • Tysiące zadowolonych klientów.
Edytor online

Edycja przez internet

Jedynie w naszym serwisie możesz korzystać z edytora dostępnego przez internet. Tylko my zawsze możemy szybko udzielić Ci pomocy, sprawdzić lub poprawić Twój projekt tak abyś mógł dostać swój kalendarz na czas.

Dowiedz się dlaczego to jest ważne…
Gwarancja jakości

Bezwarunkowa gwarancja jakości

Jeśli błąd jest z naszej winy poprawimy go za darmo. Jeśli błąd wynikł z Twojej pomyłki możesz go poprawić za pół ceny.

Dowiedz się więcej…
Realizacja 24 godziny

Realizacja w 24 godziny

Kalendarze są gotowe w 24 godziny. Jeśli dziś złożysz zamówienie Twój kalendarz już jutro będzie gotowy.

Dowiedz się więcej…
Dyży wybór gotowych projektów

Wiele projektów do wyboru

Najwięcej gotowych projektów. Wybierz kalendarz poziomy, pionowy z poziomymi, pionowymi kwadratowymi lub panoramicznymi zdjęciami.

Dowiedz się więcej…
Doświadczenie

Opinie naszych klientów

Od kilku lat sprzedajemy kalendarze zbierając najlepsze opinie o naszej pracy i naszych produktach od tysięcy zadowolonych klientów.

Dowiedz się więcej…
Xerox Docucolor 8000AP

Najlepsza jakość druku

Drukarnia, w której drukujemy kalendarze działa najdłużej, ma największe doświadzenie, najlepszych drukarzy, profesjonalne, produkcyjne maszyny i (według nas) najlepszą jakość w Polsce.

Dowiedz się więcej...

CO OFERUJEMY

Mamy do zaoferowania sprzedaż personalizowanego miesięcznego kalendarza wiszącego formatu A5. To świetna, ciekawa i niepowtarzalna oferta. W takim kalendarzu na każdej stronie możesz wstawić dowolnie wybrane przez siebie własne zdjęcie. Ponadto możesz w nim zaznaczyć swoje własne święta.

Własne zdjęcie inne na każdej stronie

Każda z 12 stron kalendarza może mieć umieszczone twoje własne zdjęcie. Ty sam decydujesz, które zdjęcia znajdą się przy których miesiącach. W ten sposób każde ważne wydarzenie w życiu twojej rodziny będzie zilustrowane odpowiednim wybranym przez ciebie zdjęciem.

opis 1

Twoje indywidualne ważne święta

Kalendarz zawiera najważniejsze i popularne święta. Istnieje jednak możliwość umieszczenia na nim twoich osobistych własnych świąt. Możesz zaznaczyć urodziny swoje i kogoś dla ciebie ważnego , rocznicę ślubu, uroczyste wydarzenia rodzinne i towarzyskie. Nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chcesz każdy dzień w roku możesz oznaczyć według własnego pomysłu tak jak podpowiada ci fantazja aby Twój kalendarz był naprawdę Twój.

opis 2

Materiał i rozmiary

Kalendarz liczy 12 stron (6 kartek zadrukowanych z obu stron) o rozmiarach 14,5 cm na 21cm. Aby wzmocnić kalendarz dodaliśmy z tyłu białą tekturkę . Na pierwszej stronie jest przegląd wszystkich zdjęć. Kalendarz u góry jest spięty podwójną drucianą sprężynką z profesjonalną zawieszką na środku.

Kalendarz drukujemy na pięknym błyszczącym papierze (200g/m). Papier ślicznie błyszczy co dodatkowo powoduje, że Twoje zdjęcia wyglądają naprawdę pięknie.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Nasze kalendarze sprzedajemy w internecie od ponad 7 lat i dzięki temu doświadczeniu stale ulepszamy tę usługę. Cały czas dokładamy starań aby nasze kalendarze były coraz lepsze i ciekawsze i proces produkcji byl coraz sprawniejszy. Wszyscy potrafią zrobić i sprzedać jeden kalenarz. Okres świąteczny to czas ogromnej ilości zamówień – tylko najlepsi potrafią je zrealizować na czas.

Nasza firma jest w stanie ciągłego rozwoju. W chwili obecnej jako jedyni w Polsce sprzedajemy nasze produkty także za granicą. O zadowoleniu klientów świadczą komentarze na serwisie Allegro.

Poniżej przedstawiamy przykładowe komentarze z czasu poprzednich świąt:

23 gru 2005 MEEEEGA POZYTYW DLA TEJ FIRMY! Kalendarz dostarczony na czas mimo okresu swiatecznego do tego ELEGANCKO SWIATECZNIE ZAPAKOWANY - GOTOWY DO ZPREZENTOWANIA - czego nie obejmowal przedmiot zamowienia. SERDECZNIE SWIATECZNE PODZIEKOWANIA! GRATULACJE!!
24 gru 2006 Wszystko jak zwykle w najlepszym porządku, kalendarz super, rodzina zadowolona, polecam wszystkim
24 gru 2007 Jestem bardzo zadowolona!!!!Profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt, błyskawiczna przesyłka nawet w Święta i ŚLICZNY KALENDARZ - polecam w 100%
23 gru 2008 Wielki POZYTYW, solidna firma, dobry produkt w dobrej cenie, ekspresowe wykonanie, po 4 godzinach od zamówienia info, że kalendarz gotowy do odbioru. Zdecydowanie polecam.
25 gru 2009 Rewelacja! Przepiękny kalendarz, bieżąca informacja o stanie zamówienia i bezproblemowy odbiór osobisty! Polecam wszystkim i sama będę jeszcze korzystać!!!
23 gru 2010 Kalendarz jest po prostu R E W E L A C Y J N Y! Gorąco polecam zarówno towar, jak i sprzedawcę! Znakomity system aranżowania własnego kalendarza! Transakcja przeprowadzona sprawnie i szybko! Bezpieczna przesyłka! Czysta przyjemność! Bardzoo dziękuję!
22 lis 2011 Jak zwykle transakcja PROFESJONALNA! Kalendarz piękny i wykonany w kilka godzin, Niesamowity allegrowicz! Jak fotokalendarze to tylko z alboom-pl 🙂 Polecam!!!!

PROJEKTY I WERSJE KOLORYSTYCZNE

Twoje zdjęcia powinny być jak najlepiej zaprezentowane w kalendarzu. Ale przecież zdjęcia mogą sie różnić kolorystyką, nastrojem, tematyką, a nawet rozmiarem . Specjalnie więc przygotowaliśmy różne grupy projektów, różniące się kolorem, tak aby każdy mógł wybrać to co mu pasuje najbardziej.

W projektach są również różnice między kształtem kalendarium (mniej i bardziej szczegółowe) oraz wielkością i kształtem pola, w którym znajdą się Twoje zdjęcia. Każdy projekt przewiduje miejsce na własne święta.

Lista dni

Miejsce na umieszczenie zdjęcia jest poziome. Kalendarium jest w postaci listy dni, na dole strony. Dla każdego dnia podane są nazwy imienin, standardowych świąt oraz oczywiście Twoich własnych świąt. Sam wybierasz jak wiele świąt zechcesz umieścić , możesz nawet nazwać po swojemu każdy dzień w roku.

Podsumujmy:

 • poziome zdjęcia,
 • zdjęcia 13 na 10cm,
 • imieniny,
 • własne święta (dowolnie dużo),
 • święta standardowe,
 • 6 różnych wersji kolorystycznych.
Lista dni

Kolorowe kreski

Są to wielobarwne, radosne kalendarze. Miejsce na umieszczenie zdjęcia jest poziome. Kalendarium jest uproszczone. Nie ma imienin, zaznaczone są jedynie święta Twoje i standardowe. Możesz zdefiniować 6 własnych świąt w miesiącu (więcej się nie zmieści na stronie).

Podsumujmy:

 • poziome zdjęcia,
 • zdjęcia 13 na 10cm,
 • własne święta (6 w miesiącu),
 • święta standardowe,
 • 3 różne wersje kolorystyczne.
Kolorowe kreski

Kwadratowe zdjęcia

Kwadrat jest symbolem harmonii. Bardzo wiele osób przygotowuje swoje zdjęcia, kadrując je w kształt kwadratu. Właśnie dla nich przygotowaliśmy projekty, w których najlepiej takie zdjęcia można wyeksponować.

Podsumujmy:

 • kwadratowe zdjęcia,
 • zdjęcia 13 na 13cm,
 • uproszczone kalendarium,
 • własne święta (8 w miesiącu),
 • święta standardowe,
 • 6 różnych wersji kolorystycznych.
Kwadratowe zdjęcia

Zdjęcia pionowe

Wiele razy będąc wsród osób fotografujących słyszałem rady aby robić tylko zdjęcia poziome bo pionowe trodno jest w wykorzystać. Od dziś to już nieprawda. Przygotowaliśmy specjalne projekty gdzie pionowe zdjęcie może być najlepiej wyeksponowane.

Podsumujmy:

 • zdjęcia pionowe,
 • zdjęcia 12 na 16cm,
 • uproszczone kalendarium,
 • własne święta (8 w miesiącu),
 • święta standardowe,
 • 6 różnych wersji kolorystycznych.
Pionowe zdjęcia

Zdjęcia panoramiczne

W dobie telewizji wysokiej generacji zdjęcia panoramiczne (format 16 na 9) cieszą się coraz większą popularnością. Jeśli posiadasz takie zdjęcia, najlepiej je wyeksponujesz w jednym z naszych nowych projektów.
Zdjęcia 18 na 10cm.

Zdjęcia panoramiczne

Rozmiary zdjęć w kalendarzach

W każdym naszym kalendarzu można umieścić zdjęcia o dowolnych rozmiarach i o dowolnych proporcjach. Na stronie kalendarza widnieje pole przeznaczone na umieszczenie zdjęcia. Nie obcinamy ani nie kadrujemy zdjęć . Umieszczasz je pośrodku dostępnego pola. Jednak dzięki różnorodności naszych projektów możesz zawsze dobrać taki aby Twoje zdjęcie zajmowało na stronie maksymalny możliwy rozmiar.

JAKOŚĆ DRUKU I WYKONANIA

Przeglądając oferty innych sprzedawców posiadających personalizowane kalendarze zobaczysz wiele przechwałek na temat jakości druku. Ale prawda wygląda inaczej. Większość tych kalendarzy jest drukowana na sprzęcie amatorskim lub w najlepszym wypadku większych drukarkach biurowych. Nie jest to więc druk profesjonalny, zarówno pod względem jego jakości jak też trwałości – z tym wiąże się mniejsza odporność na ścieranie, wilgoć, a także zmiana barw pod wpływem światła.

Nasza drukarnia od wielu lat (najdłużej w Polsce) zajmuje się profesjonalnym drukiem cyfrowym. Posiadamy maszynę XEROX DC 8000AP. Jest to produkcyjny system pełnokolorowy, w tej chwili jedno z najbardziej zaawansowanych tego typu urządzeń na świecie(patrz tutaj).

BEZWARUNKOWA GWARANCJA JAKOŚCI

Naszą dewizą jest najwyższa jakość. Jeśli zdarzy się , że w zakupionym kalendarzu jest jakiś błąd, to zawsze staramy się to naprawić:

 • Jeśli błąd powstał z naszej winy to oczywiście naprawimy go na nasz koszt. Wystarczy przesłać do nas kalendarz, co do którego masz zastrzeżenia a my za darmo przygotujemy dla Ciebie drugi, wolny od wszelkich wad. Jest też druga możliwość dla tych, którzy nie chcą oddawać wadliwego kalendarza – mogą go od nas odkupić za połowę ceny.
 • Jeśli to Ty popełniłeś błąd w kalendarzu (błędna data w podanych świętach, niewłaściwe zdjęcia, itp.) - przygotujemy dla Ciebie drugi, poprawiony kalendarz za pół ceny.

NAJLEPSZY EDYTOR INTERNETOWY

W innych firmach po przesłaniu zdjęć do sprzedawcy , czekasz na maila z projektem kalendarza a następnie na zatwierdzenie. Jak sądzisz ile minut (tak minut) grafik potrzebuje na zaplanowanie każdego kalendarza. Co będzie jeśli dostanie on bardzo wiele zamówień? Tobie zależy na czasie ale grafik po prostu nie zdąży zająć się Twoim kalendarzem. W przeszłości też tak robiliśmy i wiemy, że to rozwiązanie się nie sprawdza.

Są firmy oferujące edytory gdzie sam możesz zaprojektować kalendarz. U nas nie jesteś uzależniony od grafika, który może nie mieć czasu zająć się twoim zamówieniem. Niestety taki edytor trzeba zainstalować na swoim komputerze. Oczywiście jeśli nie możesz tego zrobić, możesz zwrócić się do sprzedawcy o pomoc ale on nie widzi Twojego komputera. Da ci ewentualnie rady ale nie może Ci pomóc.

Nasza drukarnia ma rozwiązanie.To edytor , który jest dostępny przez internet, więc nic nie musisz instalować na swoim komputerze. Kalendarz możesz edytować o jakiej porze zechcesz i gdzie zechcesz (w domu, w pracy, u znajomych) bo edytor jest w internecie. Jeżeli miałbyś kłopot my możemy wejść do Twojego zamówienia i Ci pomóc, nie dawać rady ale szybko rozwiązać Twój ewentualny problem z zamawianym kalendarzem.To świetne rozwiązanie i jest dostępne tylko na naszej aukcji.

Nasz edytor został z powodzeniem przetestowany przez tysiące zadowolonych kupujących. Ty sam możesz podać wszystkie dane do kalendarza, sprawdzić jak wygląda projekt, wprowadzić ew. poprawki i zatwierdzić projekt. Wszystko to zrobisz w dosłownie w kilka minut.

Edytor kalendarzy - 5 prostych kroków

Edytor pozwala w 5 prostych krokach przygotować swój kalendarz

 • Krok 1 - przesłanie zdjęć - Nasz edytor umożliwia sprawne przesłanie dowolnej liczby zdjęć. W każdej chwili widzisz ile już zostało przesłanych i ile czasu zostało do zakończenia przesyłki.
 • Krok 3 - ustal kolejność zdjęć - Ustal, które z przesłanych zdjęć ma być przy którym miesiącu. Jeśli trzeba możesz także np. obrócić zdjęcie.
 • Krok 3 - wersja kolorystyczna - Wybierz wersję kolorystyczną kalendarza.
 • Krok 4 - dodaj Twoje święta - Przy każdym miesiący kalendarza dopisz swoje święta.
 • Krok 5 - zatwierdź projekt - Zobacz projekt kalendarza. Jeśli coś nie pasuje wszystko możesz poprawić i sprawdzić projekt jeszcze raz, aż do skutku. Jeśli projekt kalendarza odpowiada Ci wybierz sposób dostawy, zweryfikuj ew. adres wysyłki i zatwierdź kalendarz.

Pamiętaj, zawsze służymy Ci pomocą

Jeżeli zdarzyłyby ci się jakiekolwiek problemy z przesłaniem materiałów do kalendarza, jego zatwierdzeniem itp. Zwróć się do nas a zawsze Ci pomożemy.

PŁATNOŚĆ

Pamiętaj ,że tak szybko jak zatwierdzisz projekt swojego kalendarza i tak szybko jak wpłyną twoje pieniądze -tak szybko przygotujemy twój kalendarz. Wpłaty możesz dokonać na podany niżej rachunek. Jeśli chcesz odebrać zamówienie osobiście możesz zapłacić przy odbiorze.

Wpłaty przelewem prosimy dokonywać na nasz rachunek:

26 2160 0003 2000 1575 6459 0001

W tytule przelewu proszę podać numer zamówienia i swój login.

REALIZACJA W 24 GODZINY

Kalendarz jest drukowany w dni robocze w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia projektu i wpłynięcia zapłaty na nasz rachunek. Po wpłynięciu pieniędzy lub otrzymaniu informacji o płatności przy odbiorze rozpoczynamy jego druk. Na drugi dzień jest gotowy do odbioru lub wysyłki.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2020 Alboom Sp. z o.o..

Facebook