Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
kalendarzeA5-wideslider
Kliknij aby ocenić:
[Głosów: 57 Ocena: 4.7]

Nasze fotokalendarze wiszące A5

Cena: 20zł

  • Wielkość kalendarza 148 na 210mm
  • 12 miesięcy plus okładka
  • Własne zdjęcia w każdym miesiącu
  • Tytuł i własne zdjęcie na okładce
  • Wydrukowane na powlekanym papierze 250g
  • Wiele projektów do wyboru
  • Realizacja 24 godziny

Co oferujemy

Mamy do zaoferowania sprzedaż personalizowanego miesięcznego kalendarza wiszącego formatu A5. To świetna, ciekawa i niepowtarzalna oferta. W takim kalendarzu na każdej stronie możesz wstawić dowolnie wybrane przez siebie własne zdjęcie. Ponadto możesz w nim zaznaczyć swoje własne święta.

Własne zdjęcie inne na każdej stronie

Każda z 12 stron kalendarza może mieć umieszczone twoje własne zdjęcie. Ty sam decydujesz, które zdjęcia znajdą się przy których miesiącach. W ten sposób każde ważne wydarzenie w życiu twojej rodziny będzie zilustrowane odpowiednim wybranym przez ciebie zdjęciem.

Twoje indywidualne ważne święta

Kalendarz zawiera najważniejsze i popularne święta. Istnieje jednak możliwość umieszczenia na nim twoich osobistych własnych świąt. Możesz zaznaczyć urodziny swoje i kogoś dla ciebie ważnego , rocznicę ślubu, uroczyste wydarzenia rodzinne i towarzyskie. Nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chcesz każdy dzień w roku możesz oznaczyć według własnego pomysłu tak jak podpowiada ci fantazja aby Twój kalendarz był naprawdę Twój.

Materiał i rozmiary

Kalendarz liczy 12 stron (6 kartek zadrukowanych z obu stron) o rozmiarach 14,5 cm na 21cm. Aby wzmocnić kalendarz dodaliśmy z tyłu białą tekturkę . Na pierwszej stronie jest przegląd wszystkich zdjęć. Kalendarz u góry jest spięty podwójną drucianą sprężynką z profesjonalną zawieszką na środku.

Kalendarz drukujemy na pięknym błyszczącym papierze (250g/m). Papier ślicznie błyszczy co dodatkowo powoduje, że Twoje zdjęcia wyglądają naprawdę pięknie.

Projekty i wersje kolorystyczne

Twoje zdjęcia powinny być jak najlepiej zaprezentowane w kalendarzu. Ale przecież zdjęcia mogą sie różnić kolorystyką, nastrojem, tematyką, a nawet rozmiarem . Specjalnie więc przygotowaliśmy różne grupy projektów, różniące się kolorem, tak aby każdy mógł wybrać to co mu pasuje najbardziej.

W projektach są również różnice między kształtem kalendarium (mniej i bardziej szczegółowe) oraz wielkością i kształtem pola, w którym znajdą się Twoje zdjęcia. Każdy projekt przewiduje miejsce na własne święta.

Llista dni

Miejsce na umieszczenie zdjęcia jest poziome. Kalendarium jest w postaci listy dni, na dole strony. Dla każdego dnia podane są nazwy imienin, standardowych świąt oraz oczywiście Twoich własnych świąt. Sam wybierasz jak wiele świąt zechcesz umieścić, możesz nawet nazwać po swojemu każdy dzień w roku.

Podsumujmy: poziome zdjęcia, zdjęcia 13 na 10cm, imieniny, własne święta (dowolnie dużo), święta standardowe, 6 różnych wersji kolorystycznych.

Kolorowe kreski

Są to wielobarwne, radosne kalendarze. Miejsce na umieszczenie zdjęcia jest poziome. Kalendarium jest uproszczone. Nie ma imienin, zaznaczone są jedynie święta Twoje i standardowe. Możesz zdefiniować 6 własnych świąt w miesiącu (więcej się nie zmieści na stronie).

Podsumujmy: poziome zdjęcia, zdjęcia 13 na 10cm, własne święta (6 w miesiącu), święta standardowe, 3 różne wersje kolorystyczne.

Kwadratowe zdjęcia

Kwadrat jest symbolem harmonii. Bardzo wiele osób przygotowuje swoje zdjęcia, kadrując je w kształt kwadratu. Właśnie dla nich przygotowaliśmy projekty, w których najlepiej takie zdjęcia można wyeksponować.

Podsumujmy: kwadratowe zdjęcia, zdjęcia 13 na 13cm, uproszczone kalendarium, własne święta (8 w miesiącu), święta standardowe, 6 różnych wersji kolorystycznych.

Zdjęcia pionowe

Wiele razy będąc wsród osób fotografujących słyszałem rady aby robić tylko zdjęcia poziome bo pionowe trodno jest w wykorzystać. Od dziś to już nieprawda. Przygotowaliśmy specjalne projekty gdzie pionowe zdjęcie może być najlepiej wyeksponowane.

Podsumujmy: zdjęcia pionowe, zdjęcia 12 na 16cm, uproszczone kalendarium, własne święta (8 w miesiącu), święta standardowe, 6 różnych wersji kolorystycznych.

Zdjęcia panoramiczne

W dobie telewizji wysokiej generacji zdjęcia panoramiczne (format 16 na 9) cieszą się coraz większą popularnością. Jeśli posiadasz takie zdjęcia, najlepiej je wyeksponujesz w jednym z naszych nowych projektów.

Podsumujmy: zdjęcia poziome, zdjęcia 18 na 10cm, uproszczone kalendarium, własne święta (8 w miesiącu), święta standardowe, 6 różnych wersji kolorystycznych.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Rozmiary zdjęć w kalendarzach

W każdym naszym kalendarzu można umieścić zdjęcia o dowolnych rozmiarach i o dowolnych proporcjach. Na stronie kalendarza widnieje pole przeznaczone na umieszczenie zdjęcia. Nie obcinamy ani nie kadrujemy zdjęć . Umieszczasz je pośrodku dostępnego pola. Jednak dzięki różnorodności naszych projektów możesz zawsze dobrać taki aby Twoje zdjęcie zajmowało na stronie maksymalny możliwy rozmiar.

Jak szybko dostanę swoje zamówienie?

Kalendarze są wykonywane w ciągu jednego dnia roboczego. Wysyłka kurierska lub do paczkomatu dochodzi w ciągu jednego dnia. Tak więc jeśli dziś zamówisz pocztówki, już pojutrze mogą one do Ciebie dotrzeć.

Jakiej rozdzielczości zdjęcia potrzebne są do wykonania kalendarza

Aby uzyskać najwyższą jakość, do kalendarzy A5 należy wysłać zdjęcia 2-3 mega pikseli (ok. 1800 na 1300 piksele). Tak więc wystarczą zdjęcia z każdego aparatu i telefonu (byle nie były sztucznie zmniejszone).

Co zrobić jeśli będę miał kłopot z edycją kalendarza

Nasz edytor jest tak przygotowany aby zamówienie kalendarza było jak najprostsze. Jeśli jednak masz kłopoty, skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy.

Jeśli już chcesz zamówić swój fotokalendarz A5, kliknij w guzik poniżej aby rozpocząć edycję.

Kliknij aby ocenić:
[Głosów: 57 Ocena: 4.7]

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2020 Alboom Sp. z o.o..

Facebook