Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
Fotokalendarze planszowe | ALBOOM
Kalendarz Cena Akcja Realizacja
A3 (420 na 297mm) 10 zł Edytuj 24 godz.
70 na 50 cm 30 zł Edytuj 48 godz.
100 na 70 cm 60 zł Edytuj 48 godz.
  • Kalendarz na cały rok;
  • Do 12 własnych zdjęć;
  • Możliwość zaznaczenia własnych świąt;
  • Własny tytuł kalendarza i dedykacja;
  • Wysokiej jakości papier 200g;
  • Wiele projektów do wyboru
Rewelacyjny kalendarz. Bardzo miła i rzetelna obsługa. Jestem pod ogromnym wrażeniem. POLECAM!!! Na pewno skorzystam jeszcze nie raz.
Coś świetnego taki Sprzedający!!! Kalendarz prześliczny, czas realizacji błyskawiczny i przesympatyczna obsługa. Dziękuję za udany zakup.
Edycja przez internet

5 minutowy edytor

W naszym sklepie możesz korzystać z edytora dostępnego przez internet. Zawsze możemy szybko udzielić Ci pomocy, sprawdzić lub poprawić Twój projekt tak abyś mógł dostać swój kalendarz na czas.

Dowiedz się dlaczego to jest ważne…
Bezwarunkowa gwarancja jakości

Bezwarunkowa gwarancja jakości

Jeśli błąd jest z naszej winy poprawimy go za darmo. Jeśli błąd jest wynikiem Twojej pomyłki możesz go poprawić za pół ceny.

Dowiedz się więcej…

Realizacja w 24 godziny

Kalendarze A3 są gotowe w 24 godziny. Kalendarze duże: 70 na 50cm i 100 na 70cm w 48 godzin.

Dowiedz się więcej…
Tysiące zadowolonych klientów

Tysiące zadowolonych klientów

Sprzedajemy w internecie od wielu lat. Mamy olbrzymie doświadczenie i tysiące zadowolonych klientów.

Zobacz nasze komentarze allegro…
Najlepsza jakość druku

Najlepsza jakość druku

Nasza drukarnia ma 15 letnie doświadzenie, profesjonalne, produkcyjne maszyny.

Dowiedz się więcej...

Co to jest fotokalendarz jednoplanszowy?

Wydrukujemy dla Ciebie kalendarz jednoplanszowy dokładnie według Twojego projektu. Cały kalendarz jest umieszczony na jednym arkuszu. Możesz wybrać jedną z wielu dostępnych wersji kalendarium, umieścić własne zdjęcia i zaznaczyć własne święta. Kalendarz jest drukowany na wysokiej jakości, podwójnie powlekanym papierze. Dodatkowo kalendarz może mieć własny tytuł lub dedykację. Możesz też ustawić całkowicie własne tło. Wszystko to wydaje się trochę skomplikowane ale dzięki naszemu edytorowi możesz złożyć zamówienie w 5 minut, tak jak tysiące klientów przed Tobą. Kliknij w poniższy guzik aby rozpocząć edycję lub czytaj dalej aby dowiedzieć się więcej o naszych fotokalendarzach.

Dodaj własne zdjęcie

Zamówienie rocznego fotokalendarza jest niezwykle proste. Po prostu otwórz nasz edytor i wgraj zdjęcie i kliknij [Zatwierdzam do druku]. To wszystko. W ten najprostrzy sposób zamówisz swój własny kalendarz na kolejny rok.

Możesz dodać kilka zdjęć

W swoim kalendarzu możesz umieścić więcej niż jedno zdjęcie. Przyporządkuj je do kilku wybranych miesięcy aby ustalić w jakiej kolejności mają się znaleźć w kalendarzu.

Zdjęcie na każdy miesiąc

Jeśli posiadasz dużo zdjęć to możesz umieścić ich w kalendarzu 12, po jednym na każdy miesiąc. Wgraj zdjęcia do edytora i przyporządkuj je do poszczególnych miesięcy.

Własne tło kalednarza

Jeśli chcesz możesz ustawić własne tło kalendarza, wykorzystując jeden z dostępnych układów kalendarium. W ten sposób uzyskujesz nieograniczone możliwości dopasowania kalendarza do swoich potrzeb.

Twój własny tytuł

Jeśli chcesz możesz nadać kalendarzowi własny tytuł. Będzie on umieszczony obok numeru roku.

Własna dedykacja

Tytuł to nie wszystko. Możesz dodatkowo spersonalizować kalendarz umieszczając na nim krótką dedykację.

Twoje własne święta

Tak jak we wszystkich naszych kalednarzach, tak też w kalendarzu całorocznym możesz zdefiniować własne święta. Podajesz datę i nazwę. Święto jest zaznaczane kolorem w kalendarium i jest wymieniane na dole kalendarza. Liczba świąt jest ograniczona ilością miejsca na stronie.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jakiej jakości są fotokalednarze całoroczne

Kalendarze rozmiaru A3 są drukowane na podwójnie powlekanym papierze 200g. Kalendarze rozmiaru 70 na 50cm i 100 na 70cm są drukowane na wysokiej jakości, satynowanym papierze plakatowym 200g. Wydruk jest wykonany bezpiecznymi i bezwonnymi farbami lateksowymi. Wydruki są odporne na wilgoć i na światło słoneczne.

Ile kosztuje wysyłka kalendarza

Wysyłka pocztą kosztuje 10zł a wysyłka kurierem 13zł. Możesz też oczywiście odebrać plakat osobiście. W Alboom ceny wysyłki się nie kumulują. Niezależnie ile kalendarzy (lub innych produktów) zamówisz, za wysyłkę zawsze płacisz tylko raz.

Jak szybko dostanę swój kalendarz

Fotokalendarze rozmiaru A3 są wykonywane w ciągu jednego dnia roboczego od złożenia zamówienia. Wysyłka kurierska dochodzi w ciągu jednego dnia. Tak więc jeśli dziś zamówisz kalendarz, już pojutrze może on do Ciebie dotrzeć. Fotokalendarze 70 na 50cm i 100 na 70cm są wykonywane w dwa dni robocze. Kalendarz zamówiony dziś, z wysyłką kurierem dotrze do Ciebie za 3 dni.

Jakiej rozdzielczości zdjęcia potrzebne są do wykonania kalendarza

Aby uzyskać najwyższą jakość, do kalendarza A3 należy przesłać zdjęcie 16 megapikseli. Jednak kalendarze ogląda się z trochę większej odległości tak więc w praktyce wystarczą zdjęcia dużo mniejsze (6 megapikseli jest wystarczające). Oczywiście jeśli w kalendarzu ma być wiele zdjęć, mogą one być dużo mniejsze (2 megapiksele będzie wystarczające). Dla kalendarzy 70 na 50cm a szczególnie 100 na 70cm potrzebne są większe zdjęcia. Wszystko jednak zależy ile zdjęć ma być na stronie. Jeśli ma to być zdjęcie do umieszczenia w tle (na całą stronę) to należy przesłać największe zdjęcie jakie się posiada (co najmniej 10 megapikseli). Jeśli ma to być małe zdjęcie dla jednego z 12 miesięcy może być dużo mniejsze (nawet 2-4 megapiksele).

Co zrobić jeśli będę miał kłopot z edycją kalendarza

Nasz edytor jest tak przygotowany aby zamówienie kalednarza było jak najprostsze. Jeśli jednak masz kłopoty, skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..