Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
gwarancja-sliderwide

Bezwarunkowa gwarancja jakości

Naszą dewizą jest najwyższa jakość. Jeśli w zakupionej fotoksiążce, kalendarzu lub innym produkcie jest jakiś błąd, zawsze staramy się to naprawić:

  • Jeśli błąd wystąpił z naszej winy naprawimy go na nasz koszt. Prześlij do nas produkt ,co do którego masz zastrzeżenia a my przygotujemy dla Ciebie (nieodpłatnie) drugi, wolny od wszelkich wad. Jeśli nie chcesz oddawać wadliwego zakupu możesz go od nas odkupić za połowę ceny. Jeśli nie uda nam się naprawić produktu w sposób, który będzie Cię satysfakcjonował, zwrócimy Ci pieniądze.
  • Jeśli błąd wystąpił z Twojej winy (pomyłka w tekście, niewłaściwe zdjęcia, itp.). Przygotujemy dla Ciebie drugi, poprawiony produkt za pół ceny.

Prawo do gwarancji jest bezwarunkowe. Klient nie musi spełnić żadnego dodatkowego warunku aby skorzystać z gwarancji. Dla celów poprawy jakości naszej pracy i uniknięcia błędów w przyszłości możemy poprosić o przesłanie zdjęcia uszkodzonego lub błędnie wykonanego produktu ew. protokołu szkody z poczty lub od kuriera jeśli klient takowe posiada. W przypadku jeśli wykonujemy w ramach reklamacji zamówiony produkt ponownie na nasz koszt możemy poprosić klienta o odesłanie nam reklamowanego produktu (wysyłka na nasz koszt).

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2024 Alboom Sp. z o.o..