Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
kalendarze12XXL-sliderwide
Fotokalendarze biurkowe miesięczne XXL

Fotokalendarze biurkowe miesięczne XXL

Cena 45 zł

  • Wielkość kalendarza 260 na 2100mm
  • 12 miesięcy plus okładka
  • Własne zdjęcia w każdym miesiącu
  • Tytuł i własne zdjęcie na okładce
  • Wydrukowane na powlekanym papierze 250g
  • Wiele projektów do wyboru
  • Różne wersje językowe
  • Realizacja 24 godziny

KALENDARZE BIURKOWE MIESIĘCZNE XXL

CO OFERUJEMY

Oferujemy w sprzedaży personalizowany miesięczny kalendarz biurkowy o największych rozmiarach (26 na 21cm). W kalendarzu na każdej stronie można umieścić jedno lub kilka własnych zdjęć. Dodatkowo w każdym dniu można zdefiniować swoje własne święto. Do wyboru jest wiele wersji kolorystycznych.

Zdjęcie rozmiaru 24 na 16cm

Kalendarz XXL jest bardzo duży. Dzięki temu można w nim umieścić bardzo duże zdjęcie 24 cm szerokości i 16cm wysokości. Ew. z projektach „kwadratowych” 18,5 cm na 18,5 cm.

Pełne kalendarium na cały miesiąc

Duża i wysoka kartka to dużo miejsca na pełne kalendarium, tak dokładne jak w kalendarzach wiszących. Oferujemy kilka wersji z pełnym kalendarium zawierającym wszystkie dni, święta i imieniny.

Twoje własne święta

Olbrzymi rozmiar kalendarza oznacza, że w kalendarium pole na każdy dzień jest też duże. Dzięki temu w każdym dniu można umieścić własne święto, urodziny wszystkich domowników, rodzinne rocznice itd.

Wiele zdjęć na stronie kalendarza

Na jednej stronie kalendarza można umieścić aż do 9 zdjęć. Są one układane w równych rządkach lub kolumnach tak aby jak najbardziej wypełnić miejsce na stronie.

Własny tytuł na okładce

Na okładce można umieścić własny tytuł. Dzięki temu kalendarz będzie jeszcze bardziej osobisty.

Materiał i rozmiary

Kalendarz zawiera 12 stron (6 dwustronnych kartek) o rozmiarach 26cm na 21cm oraz okładkę. Całość jest umieszczona na sztywnej podstawce zrobionej z brązowej tektury ozdobnej. Podstawka jest bardzo sztywna dzięki czemu tak duży kalendarz może stabilnie stać na biurku.

Strony kalendarza są wydrukowane na papierze powlekanym 170g/m. Kartki są wystarczająco grube aby kalendarz nie zniszczył się od częstego oglądania a jednocześnie wystarczająco cienkie by równo leżały na podstawce. Na lekko błyszczącym papierze zdjęcia prezentują się naprawdę przepięknie.

Rozmiary zdjęć w kalendarzach

W kalendarzu można umieścić zdjęcia o dowolnych rozmiarach i proporcjach. Ważne jest, że zdjęcia nie są kadrowane. Tak więc nic nie zostanie ucięte. W każdym projekcie na stronie kalendarza jest wydzielone pole na umieszczenie zdjęcia. Zdjęcie jest umieszczane na środku tego pola, bez obcinania.

PROJEKTY I WERSJE KOLORYSTYCZNE

Projekty klasyczne

W naszych klasycznych projektach oferujemy 8 kolorów do wyboru. Po lewej stronie kartki kalendarza znajduje się pełne kalendarium ze wszystkimi świętami i imieninami oraz miejscem na własne święta każdego dnia. Na górze kartki są miniaturowe kalendarzyki z następnym i poprzednim miesiącem. Rozmiar pola na zdjęcie to 103 na 188 mm

Projekty klasyczne wycentrowane

Jest to inna wersja projektów klasycznych, gdzie zdjęcie jest na środku strony. Kalendarium jest rozdzielone na dwie połowy umieszczone po lewej i po prawej stronie. Jest to pełne kalendarium zawierające wszystkie święta i imieniny oraz miejsce na własne święta każdego dnia. Na górze kartki są miniaturowe kalendarzyki z następnym i poprzednim miesiącem. Rozmiar pola na zdjęcie to 124 na 188 mm.

Projekty szachownica

Są to kalendarze z kalendarium w kształcie szachownicy, 6 kolorów do wyboru. Jest tu duże pełne kalendarium ze wszystkimi świętami i imieninami oraz miejscem na własne zdjęcia każdego dnia. W tych projektach można umieścić zdjęcia kwadratowe rozmiaru 117 na 185 mm.

Projekty kwadratowe

Jest to projekt przeznaczony do umieszczania kwadratowych zdjęć w maksymalnym możliwym rozmiarze. Kalendarium jest bardzo uproszczone, bez imienin. Można zdefiniować kilka własnych świąt. Na kartce jest miejsce na 10 świąt w miesiącu (własnych lub standardowych). W tych kalendarzach pole na zdjęcie ma rozmiar 118 na 188 mm.

Projekty poziome

Jest to grupa projektów przygotowanych tak aby zdjęcie miało maksymalną możliwą wielkość. Kalendarium jest uproszczone w pasku na dole. Są w nim zaznaczone są święta państwowe (bez imienin). Można też zdefiniować kilka własnych świąt w każdym miesiącu (do 7 własnych i standardowych świąt w miesiącu). Maksymalny rozmiar zdjęcia to 246 na 164 mm.

Projekty „Manhattan”

Bardzo ciekawa grupa projektów. Miejsce na jedno duże zdjęcie panoramiczne lub kilka małych. Uproszczone kalendarium ma zaznaczone standardowe święta. Można też zdefiniować własne święta dla 10 dni w miesiącu (jest to suma zdjęć własnych i standardowych). W tych kalendarzach pole na zdjęcie ma rozmiar 246 na 125 mm. W tym projekcie jest bardzo ciekawy układ zdjęć. Jeśli na stronie jest wiele zdjęć to są one ustawiane w równej szerokości pionowe słupki. Słupki mają równą szerokość ale różną wysokość co daje bardzo ciekawy i estetyczny efekt.

JAK ZAMÓWIĆ KALENDARZ KROK PO KROKU

Załóż darmowe konto

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w naszym sklepie możesz je za darmo założyć tutaj. Wystarczy podać swoje imię i nazwisko, email oraz hasło.

Wgraj własne zdjęcia

Wystarczy, że wgrasz 12 zdjęć, po jednym na każdy miesiąc.

Przyporządkuj zdjęcia do miesięcy

Po wgraniu zdjęć, w kroku 2 wybierasz, które zdjęcie ma być w którym miesiącu.

Dodaj własne święta?

Jeśli potrzebujesz, w kroku 4 możesz wybrać własne święta.

Sprawdź podgląd kalendarza

Sprawdź podgląd kalendarza. Jeśli jest taka potrzeba dokonaj koniecznych poprawek aż do momentu kiedy wszystko będzie dobrze.

Wpisz dane do wysyłki i zatwierdź do druku

W kroku 5 wpisz adres wysyłki, wybierz ilość sztuk i zatwierdź do druku.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Rozmiary zdjęć w kalendarzach

W naszych kalendarzach można umieścić zdjęcia dowolnych rozmiarów i o dowolnych proporcjach. Na stronie kalendarza jest pole przeznaczone na umieszczenie zdjęcia. Zdjęcia nie są obcinane ani kadrowane i są umieszczane na środku dostępnego pola. Dzięki jednak różnorodności naszych projektów możesz zawsze dobrać taki aby Twoje zdjęcie zajmowało na stronie maksymalny możliwy obszar.

Jak szybko dostanę swoje zamówienie?

Kalendarze są wykonywane w ciągu jednego dnia roboczego. Wysyłka kurierska lub do paczkomatu dochodzi w ciągu jednego dnia. Tak więc jeśli dziś zamówisz kalendarz, już pojutrze może on do Ciebie dotrzeć.

Jakiej rozdzielczości zdjęcia potrzebne są do wykonania kalendarza

Aby uzyskać najwyższą jakość, do kalendarzy biurkowych XXL należy wysłać zdjęcia 6-8 mega pikseli. Tak więc wystarczą zdjęcia z każdego aparatu i telefonu (byle nie były sztucznie zmniejszone lub zwiększone).

Co zrobić jeśli będę miał kłopot z edycją kalendarza

Nasz edytor jest tak przygotowany aby zamówienie kalendarza było jak najprostsze. Jeśli jednak masz kłopoty, skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy.

Jeśli już chcesz zamówić swój fotokalendarz biurkowy miesięczny XXL, kliknij w guzik poniżej aby rozpocząć edycję.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..