Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
kalendarze12M-sliderwide
Fotokalendarze biurkowe miesięczne

Fotokalendarze biurkowe miesięczne

Cena 25 zł

  • Wielkość kalendarza 210 na 100mm
  • 12 miesięcy plus okładka
  • Nawet 2 własne zdjęcia w każdym miesiącu
  • Tytuł i własne zdjęcie na okładce
  • Wydrukowane na powlekanym papierze 250g
  • Wiele projektów do wyboru
  • Różne wersje językowe
  • Realizacja 24 godziny

KALENDARZE BIURKOWE MIESIĘCZNE

CO OFERUJEMY

Oferujemy personalizowany miesięczny kalendarz biurkowy. W naszym kalendarzu możesz na każdej stronie umieścić własne zdjęcie. Dodatkowo możesz na nim wstawić swoje własne święta. Do wyboru jest wiele wersji kolorystycznych.

Własne zdjęcie na każdy miesiąc

Na każdej z 12 stron kalendarza możesz wstawić własne zdjęcie. Sam zdecydujesz, które zdjęcia mają się znaleźć przy których miesiącach. W ten sposób każda z kartek kalendarza, odpowiadająca jakiemuś ważnemu wydarzeniu w Twojej rodzinie może być ilustrowana odpowiednią fotografią.

Twoje własne święta

Na kalendarzu standardowo umieszczamy wszystkie ważniejsze święta. Możesz jednak dodatkowo umieścić na nim swoje własne święta. Zaznacz urodziny swoje i rodziny oraz znajomych, rocznicę ślubu, specjalne wydarzenia rodzinne lub towarzyskie. Jedynym ograniczeniem jest ilość miejsca na kartce kalendarza. W każdym miesiącu według własnego upodobania możesz oznaczyć 6 dni tak aby Twój kalendarz był naprawdę Twój.

Oznaczenie świąt w kalendarium

Poza umieszczeniem w kalendarzu nazwy Twojego własnego święta jest ono dodatkowo zaznaczane kolorowym kółkiem w kalendarium.

Materiał i rozmiary

Kalendarz posiada 12 stron (6 kartek dwustronnie zadrukowanych) o rozmiarach 22cm na 10cm. Kartki są umieszczone na podstawce z eleganckiego czarnego kartonu pozwalającej na postawienie kalendarza na biurku. Całość jest spięta od góry drutową sprężynką umożliwiającą łatwe przewracanie kartek.

Kalendarz jest drukowany na papierze błyszczącym 250g/m. Papier ma błyszczącą powierzchnię co dodatkowo sprawia, że Twoje zdjęcia prezentują się naprawdę pięknie.

Rozmiary zdjęć w kalendarzach

We wszystkich naszych kalendarzach możesz umieścić zdjęcia dowolnych rozmiarów i o dowolnych proporcjach. Na stronie kalendarza znajduje się pole do umieszczenia zdjęcia. Zdjęcia nie są obcinane ani kadrowane. Umieszczane są na środku dostępnego pola. Dzięki różnorodności naszych projektów możesz zawsze dobrać taki aby Twoje zdjęcie zajmowało maksymalny możliwy rozmiar.

PROJEKTY I WERSJE KOLORYSTYCZNE

Projekty klasyczne

W naszych klasycznych projektach oferujemy 5 kolorów do wyboru. W kalendarium zaznaczone są święta państwowe (bez imienin). Można też zdefiniować 6 własnych świąt dla każdego miesiąca. W projektach klasycznych można umieścić zdjęcia rozmiaru 13 na 10 cm.

Projekty „Magnum”

W projektach „Magnum” oferujemy 6 kolorów do wyboru. W kalendarium zaznaczone są święta państwowe (bez imienin). Można też zdefiniować 6 własnych świąt dla każdego miesiąca. Wielkość zdjęć to 10 na 8,5 cm.

Projekty „Antic Blue”

Jest to przepiękny projekt z czarno błękitnym kalendarium. Można też zdefiniować własne święta dla sześciu dni w miesiącu. W tych kalendarzach pole na zdjęcie ma rozmiar 8 na 9 cm. Tak więc najlepiej jest wykorzystać zdjęcia kwadratowe.

Projekty „kolorowe paski”

Grupa trzech projektów, na białym, czarnym i czerwono-niebieskim tle. W projektach tych można umieścić zdjęcia kwadratowe rozmiaru 8 na 8 cm. W kalendarium zaznaczone są święta państwowe (bez imienin). Można też zdefiniować kilka własnych świąt w każdym miesiącu (do 7 własnych i standardowych świąt w miesiącu).

JAK ZAMÓWIĆ KALENDARZ KROK PO KROKU

Załóż darmowe konto

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w naszym sklepie możesz je za darmo założyć tutaj. Wystarczy podać swoje imię i nazwisko, email oraz hasło.

Wgraj własne zdjęcia

Wystarczy, że wgrasz 12 zdjęć, po jednym na każdy miesiąc.

Przyporządkuj zdjęcia do miesięcy

Po wgraniu zdjęć, w kroku 2 wybierasz, które zdjęcie ma być w którym miesiącu.

Dodaj własne święta?

Jeśli potrzebujesz, w kroku 4 możesz wybrać własne święta.

Sprawdź podgląd kalendarza

Sprawdź podgląd kalendarza. Jeśli jest taka potrzeba dokonaj koniecznych poprawek aż do momentu kiedy wszystko będzie dobrze.

Wpisz dane do wysyłki i zatwierdź do druku

W kroku 5 wpisz adres wysyłki, wybierz ilość sztuk i zatwierdź do druku.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Rozmiary zdjęć w kalendarzach

W naszych kalendarzach można umieścić zdjęcia dowolnych rozmiarów i o dowolnych proporcjach. Na stronie kalendarza jest pole przeznaczone na umieszczenie zdjęcia. Zdjęcia nie są obcinane ani kadrowane i są umieszczane na środku dostępnego pola. Dzięki jednak różnorodności naszych projektów możesz zawsze dobrać taki aby Twoje zdjęcie zajmowało na stronie maksymalny możliwy obszar.

Jak szybko dostanę swoje zamówienie?

Kalendarze są wykonywane w ciągu jednego dnia roboczego. Wysyłka kurierska lub do paczkomatu dochodzi w ciągu jednego dnia. Tak więc jeśli dziś zamówisz kalendarz, już pojutrze może on do Ciebie dotrzeć.

Jakiej rozdzielczości zdjęcia potrzebne są do wykonania kalendarza

Aby uzyskać najwyższą jakość, do kalendarzy biurkowych należy wysłać zdjęcia 4-6 mega pikseli (ok. 2400 na 1800 piksele). Tak więc wystarczą zdjęcia z każdego aparatu i telefonu (byle nie były sztucznie zmniejszone lub zwiększone).

Co zrobić jeśli będę miał kłopot z edycją kalendarza

Nasz edytor jest tak przygotowany aby zamówienie kalendarza było jak najprostsze. Jeśli jednak masz kłopoty, skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy.

Jeśli już chcesz zamówić swój fotokalendarz biurkowy miesięczny, kliknij w guzik poniżej aby rozpocząć edycję.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..