Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
realizacja-sliderwide

Realizacja i wysyłka

Zasady obowiązujące od dnia 20.09.2010r

Czas realizacji

Zarówno czas realizacji zamówienia, jak i czas dostawy, podajemy, licząc tylko dni robocze.

  • Kalendarze i terminarze drukowane są w dni robocze w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia projektu i wpłynięcia zapłaty na nasz rachunek. Po wpłynięciu pieniędzy lub otrzymaniu informacji o płatności przy odbiorze – rozpoczynamy produkcję. Na drugi dzień kalendarze są gotowe do odbioru lub wysyłki.
  • Kalendarze jednoplanszowe 70na50cm i 100na70cm drukowane są w dni robocze w ciągu 48 godzin od zatwierdzenia projektu i wpłynięcia zapłaty na nasz rachunek. Po wpłynięciu pieniędzy lub otrzymaniu informacji o płatności przy odbiorze – rozpoczynamy produkcję. Po dwóch dniach kalendarze są gotowe do odbioru lub wysyłki.
  • Fotoksiążka jest drukowana w dni robocze w ciągu 48 godzin od zatwierdzenia projektu i wpłynięcia zapłaty na nasz rachunek. Po wpłynięciu pieniędzy lub otrzymaniu informacji o płatności przy odbiorze rozpoczynamy produkcję. Po dwóch dniach foto książka jest gotowa do odbioru lub wysyłki.
  • Zeszyty szkolne drukowane są w dni robocze w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia projektu i wpłynięcia zapłaty na nasz rachunek. Po wpłynięciu pieniędzy lub otrzymaniu informacji o płatności przy odbiorze – rozpoczynamy produkcję. Na drugi dzień zeszyty są gotowe do odbioru lub wysyłki.
  • Plakaty drukowane są w dni robocze w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia projektu i wpłynięcia zapłaty na nasz rachunek. Po wpłynięciu pieniędzy lub otrzymaniu informacji o płatności przy odbiorze – rozpoczynamy produkcję. Na drugi dzień zeszyty są gotowe do odbioru lub wysyłki.
  • Fotoobrazy drukowane są w dni robocze w ciągu 3 dni roboczych od zatwierdzenia projektu i wpłynięcia zapłaty na nasz rachunek. Po wpłynięciu pieniędzy lub otrzymaniu informacji o płatności przy odbiorze – rozpoczynamy produkcję. Na drugi dzień zeszyty są gotowe do odbioru lub wysyłki.

Termin dostawy

Na czas, po którym przesyłka trafia do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na wydrukowanie, wykończenie i przygotowanie do wysłania oraz czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie.

Przesyłki kurierskie i do paczkomatów są dostarczane w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z drukarni. Oznacza to, że np. przesyłka wysłana we wtorek zwykle zostanie dostarczona w środę. Natomiast przesyłka wysłana w piątek zostanie dostarczona w poniedziałek.

Koszt dostawy zostanie doliczony do cen zamówień w Twoim koszyku. Obie kwoty składają się na ostateczny koszt zamówienia. Jest on zawsze podany w zamówieniu, które można zobaczyć na ekranie po wypełnieniu formularza danych zamawiającego, sposobu dostawy oraz formy płatności.

Klient otrzymuje mail w momencie przekazania paczki firmie kurierskiej.

Sposób, cena i przewidywany czas dostawy

Paczkomat Przesyłka kurierska Przesyłka kurierska pobraniowa
1-2 dni roboczych 1-2 dni roboczych 1-2 dni roboczych
10 zł 13 zł 20 zł

Koszt wysyłki nie zwiększa się wraz z ilością zamówionych produktów. Podane ceny dotyczą kosztu wysyłki zamówień wysyłanych w jednej paczce pod jeden adres.

Wysyłka gratis

W przypadku jeśli wartość zamówień wysyłanych w jednej paczce pod jeden adres przekroczy 100zł (bez kosztów wysyłki) wysyłka jest darmowa.

Podane ceny są cenami brutto zawierają VAT

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2024 Alboom Sp. z o.o..