Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto

Edycja przez internet

Na innych stronach musisz przesłać do sprzedawcy zdjęcia a następnie czekać na maila z projektem kalendarza do zatwierdzenie. Jak myślisz ile minut (tak minut) grafik ma zaplanowane na każdy kalendarz. Co się stanie jeśli dostanie on bardzo wiele zamówień? Tobie zależy na czasie ale grafik po prostu nie będzie w stanie zająć się Twoim kalendarzem. Kiedyś też tak robiliśmy i wiemy, że to rozwiązanie się nie sprawdza.

Wiele firm oferuje edytory gdzie sam możesz zaprojektować kalendarz lub foto książkę. To dobrze bo nie jesteś uzależniony od grafika, który może nie mieć czasu zająć się twoim zamówieniem. Niestety taki edytor musisz zainstalować na swoim komputerze. Jeśli masz problem możesz zwrócić się do sprzedawcy ale on nie widzi Twojego komputera. Może dawać Ci rady ale nie może Ci pomóc.

Nasze rozwiązanie to edytor dostępny przez internet. Nic nie musisz instalować na swoim komputerze. Możesz edytować kalendarz kiedy tylko zechcesz i gdzie zechcesz (w domu, w pracy, u znajomych) bo edytor jest w internecie. Jeśli masz kłopot my możemy wejść do Twojego zamówienia i Ci pomóc, nie dawać rady ale szybko rozwiązać Twój problem z zamawianym kalendarzem lub foto książką. To rozwiązanie jest najlepsze i jest dostępne tylko na naszej stronie.

Nasz edytor został sprawdzony przez tysiące zadowolonych kupujących. Możesz sam podać wszystkie dane do kalendarza, sprawdzić projekt, wprowadzić ew. poprawki i zatwierdzić projekt. Wszystko w nie więcej niż kilka minut.

Edytor kalendarzy – 5 prostych kroków

Edytor kalendarzy pozwala w 5 prostych krokach przygotować swój kalendarz

  • Krok 1 – przesłanie zdjęć– Nasz edytor umożliwia sprawne przesłanie dowolnej liczby zdjęć. W każdej chwili widzisz ile już zostało przesłanych i ile czasu zostało do zakończenia przesyłki.
  • Krok 3 – ustal kolejność zdjęć– Ustal, które z przesłanych zdjęć ma być przy którym miesiącu. Jeśli trzeba możesz także np. obrócić zdjęcie.
  • Krok 3 – wersja kolorystyczna– Wybierz wersję kolorystyczną kalendarza.
  • Krok 4 – dodaj Twoje święta– Przy każdym miesiący kalendarza dopisz swoje święta.
  • Krok 5 – zatwierdź projekt– Zobacz projekt kalendarza. Jeśli coś nie pasuje wszystko możesz poprawić i sprawdzić projekt jeszcze raz, aż do skutku. Jeśli projekt kalendarza odpowiada Ci wybierz sposób dostawy, zweryfikuj ew. adres wysyłki i zatwierdź kalendarz.

Zawsze służymy Ci pomocą

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z przesłaniem materiałów do kalendarza, jego zatwierdzeniem itp. Zwróć się do nas a zawsze Ci pomożemy.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..