Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto

Nowe formy wysyłki – zmiany cen

Kolejna zmiana, która pojawiła się oficjalnie w ostatnim czasie to możliwość zamówienia wysyłki kurierem. Dotychczas było to też możliwe ale trzeba było zamówić taką wysyłkę bezpośrednio u nas telefonicznie. Od teraz można ją wybrać samodzielnie składając zamówienie. Wysyłka kurierem kosztuje 20zł niezależnie od liczby zakupionych rzeczy.

Kolejna informacja, jaką muszę przekazać to zmiana cen na wysyłkę pocztową priorytetową. Poprzednia cena wynosiła 6zł i była ustalona 4 lat temu. W międzyczasie było kilka podwyżek opłat pocztowych. Wzrosły także ceny pudełek i kopert do wysyłki. Dziś sama cena odpowiednio trwałej koperty do wysyłki to 2 do 4zł do tego dochodzi wynagrodzenie osoby pakującej oraz opłata pocztowa (do tej opłaty z cennika poczty trzeba doliczyć 22% VAT). Dlatego też jesteśmy zmuszeni podnieść naszą cenę wysyłki pocztą do 10zł (dziesięć złotych). Mam nadzieję, że cena ta utrzyma się bez zmian przez wiele następnych lat. Zmiana ceny wejdzie w życie w poniedziałek 20 września. Zamówienia złożone do tej pory będą wysyłane po starej cenie.

Wszystkie opcje wysyłki i ich ceny (po 20 września):

  • Przesyłka pocztowa priorytetowa – 10zł – niezależnie od ilości zamówionych rzeczy;
  • Przesyłka kurierska – 20zł – niezależnie od ilości zamówionych rzeczy;
  • Przesyłka kurierska płatna przy odbiorze – 26zł – niezależnie od ilości zamówionych rzeczy.
  • Odbiór osobisty w naszym biurze w Warszawie.

Dodatkowo, jak zawsze obowiązuje zasada, że w przypadku zamówienia większej ilości rzeczy wysyłka pocztą jest gratis. Liczba zależy od rodzaju produktu i jest zawsze podana przy jego opisie (np. kalendarze A4 wystarczy kupić 3 sztuki aby były wysłane za darmo). Darmowa wysyłka jest oczywiście dostępna przy zamówieniach pełnopłatnych. W przypadku korzytsania z obniżek, promocji lub kodów rabatowych nie obowiązuje.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2024 Alboom Sp. z o.o..