Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto

Sezon świąteczny 2010 – Jak zwykle wszystko na czas

Czas realizacji zamówień

Wielu klientów pisze i dzwoni do nas z pytaniem czy zdążymy zrealizować ich zamówienia w terminie i czy dotrą na święta. Jeśli też macie takie wątpliwości to nie musicie się martwić. Mamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu kalendarzy i to nie są nasze pierwsze święta. Wszytkie kalendarze są realizowane w 24 godziny a fotoksiążki w 48 godzin. Tak jest dziś (12 grudnia) i tak bedzie aż do Wigilii.

Oczywiście nie polecam odkładania zamówienia na ostatnią chwilę ale możecie być pewni, że Wasze zamówienia będą realizowane z dnia na dzień aż do 22 grudnia.

Dostawa

Dostawa jest niezwykle ważna bo co z tego, że kalendarze są gotowe jeśli nie dotrą na czas. Tutaj też opieramy się na naszych wieloletnich doświadczeniach. Oferujemy wysyłkę pocztą oraz kurierem. Obie formy mają swoje wady i zalety.

  • POCZTA – Do zeszłego roku wysyłaliśmy tylko pocztą. Tajemnica polega na tym aby znaleźć urząd pocztowy, który przetworzy i „pośle w świat” nasze przesyłki tego samego dnia kiedy są nadane. Z informacji, które dostajemy od klientów, wiele przesyłek dociera następnego dnia a większość po 2 dniach, także w okresie świątecznym.
  • KURIER – Do zeszłego roku nie wysyłaliśmy kurierem. Teraz jednak znaleźliśmy naprawdę dobrą firmę kurierską, którą możemy polecić (UPS). Zamawiający kurierem muszą jednak pamiętać, że ta forma wysyłki jest dobra tylko dla tych, którzy są w miejscu odbioru. Jeśli często nie ma Was w domu i kurier nikogo nie zastanie polecamy pocztę.

To na tyle. Zapraszam do składania zamówień. Nie przewidujemy żadnych opóźnień.

Święty Mikołaj i elfy

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..