Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto

Niezwykłe zdjęcia w zwykłych okolicznościach

Akademia Fotografii Amatorskiej AFA drukowała u nas plakaty z informacją o zajęciach w okresie jesiennym. Dostałem zgodę aby te plakaty tutaj pokazać. Dlaczego chcę je pokazać? Ano dlatego, że są to przepiękne zdjęcia zrobione w naprawdę zwykłych okolicznościach. Każdy z nas codziennie może takie zdjęcie samodzielnie zrobić.

Aby zrobić to zdjęcie trzeba mieć po prostu oczy otwarte i aparat w pogotowiu. Ten piesek mieszka w Drohiczynie i wcale nie jest głodny. Po prostu zna taką sztuczkę z miską.

Tutaj wystarczyło spojrzeć w górę.

 

Czy chodząc kiedyś po Warszawie lub innym mieście przyszło Wam do głowy robić zdjęcia? A tu taki „bana” czerwony tramwaj na zielonym moście. Na zdjęciu wyszedł jednak rewelacyjnie.

Kolumna Zygmunta tuż po zmroku.

Kolumna Zygmunta jeszcze raz. Naprawdę zapraszam na wycieczkę wieczorem nawet tam gdzie się mieszka i niby się wszystko już zna.

Z robieniem pięknych zdjęć w banalnych okolicznościach jest oczywiście jeden drobny problem. Trzeba umieć to robić. Zapewniam, że można się nauczyć samemu (trzeba tylko spróbować). Można tez iść na kurs fotograficzny, np. w Akademii Fotografii Amatorskiej AFA (dane na plakatach).

 

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..