Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto

Najlepsze foto prezenty z okazji imienin!

Sprzedajemy foto kalendarze od wielu wielu lat i wiem, że nie jest łatwo znaleźć porównywalny prezent. Każdy kalendarz jest jedyny w swoim rodzaju bo zawiera nasze własne zdjęcia. Każdy kalendarz wygląda pięknie bo jest wydrukowany na najlepszym papierze przez drukarnię mającą największe doświadczenie w Polsce. Każdy kalendarz jest tylko nasz bo zawiera nasze daty i nasze święta. Nie słyszałem jeszcze o przypadku aby ktoś nie był zachwycony a nawet wzruszony otrzymując taki prezent.

Foto kalendarz nie jest drogim prezentem. Najpopularniejszy kalendarz A3 kosztuje 59zł. Tym razem mam jednak dla wszystkich specjalną ofertę. Rozdawałem prezenty w dniu swoich urodzin więc muszę być konsekwentny i w imieniny też coś przygotować.

Dziś i przez najbliższe 5 dni każdy może kupić nasz najlepszy kalendarz za pół ceny. Kod promocyjny uprawniający do zakupu kalendarza ze zniżką jest na naszej stronie na facebooku.

Wejdź na naszą stronę na facebook’u i pobierz kod promocyjny.

Ja rozdaję prezenty na swoje święta ale w koncu ja nie jestem najważniejszy na świecie. Jeśli chcielibyście dostawać/rozdawać foto prezenty z okazji swoich świąt dajcie znać a może coś ciekawego wymyślimy.

 

Na koniec najważniejsze. Pozdrowienia dla wszystkich Michałów.

Michał Pakier

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..