Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto

Album foto – najlepsze miejsce dla Twoich zdjęć

Kiedyś (nie tak znowu dawno) wywoływało się zdjęcia w punkcie fotograficznym, kupowało album foto i na każdej stronie w gotowych okienkach umieszczało się fotografie. Była to miła i przyjemna „praca”. Po kilkunastu (kilkudziesięciu) minutach wszystkie zdjęcia były już na swoim miejscu i mieliśmy wspaniałą pamiątkę z wakacji, ślubu, komunii, … Dzisiaj w dobie aparatów cyfrowych, komputerów i internetu nikt już tak nie robi. Dzisiaj przygotowujemy fotoksiążki i zamawiamy ich druk w ulubionym serwisie (oczywiście w alboom.pl). Każdy jednak kto zamawiał fotoksiążkę wie, że nie jest to takie łatwe. Zdecydowanie, jak ma wyglądać każda strona, ułożenie wszystkich zdjęć na swoim miejscu i dodanie podpisów zajmuje nie minuty ale godziny. Sam testuję wszystkie programy i edytory do fotoksiążek jakie wpadną mi w ręce (polskie i zagraniczne) i zawsze jest tak samo. Zaprojektowanie 40 stronicowej książki, zawierającej ponad 100 zdjęć i podpisy na każdej stronie to praca na 4 do 6 godzin. Do tego dochodzi problem wybrania właściwej kompozycji (a przecież nie każdy z nas jest grafikiem i ma odpowiednią intuicję i umiejętności).

Szybkie fotoksiążki

W Alboom.pl wiemy, że czas edytowania fotoksiążki jest podstawową przeszkodą uniemożliwiającą wielu osobom jej zamówienie. Niektórzy po prostu nie mają tyle wolnego lub tyle cierpliwości. Aby usunąć tę przeszkodę, w zeszlym roku wprowadziliśmy tzw. Szybkie fotokiążki. Edytor szybkich fotoksiążek jest skrajnie uproszczony i oparty na zupełnie innej zasadzie niż wszystkie edytory fotoksiążek na świecie. Ma jednak jedną zaletę. Każdy może zamówić swój foto album i może to zrobić naprawdę w 10 minut. Szybkie fotoksiążki cieszą się olbrzymią popularnością i w tej chwili prawie połowa klientów się na nie decyduje. Niestety szybkie fotoksiążki mają jedno poważne ograniczenie. Na każdej stronie może być tylko jedno zdjęcie. To powoduje, że dla wielu klientów wciąż jest to rozwiązanie nie wystarczające.

Szybki album foto

Miło mi jednak zakomunikować, że już niedługo zniknie jedyna wada szybkich fotoksiążek. Na jednej stronie będzie można umieścić wiele zdjęć. Szybkie fotoksiążki staną się prawdziwymi foto albumami. Mamy już działające prototypy. Jeszcze nie jest idealnie bo książkę zaprezentowaną na filmiku poniżej robiłem 40 minut. To bardzo szybko ale do ideału (10-15 minut) jeszcze trochę zostało.

Jeśli sam chciałbyś spróbować nowego edytora i chcesz być pierwszym, który dowie się o jego uruchomieniu, zapisz się do naszego newslettera. Skorzystaj z formularza na dole strony.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..