Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto

Fotoksiążki najtaniej

Kiedyś tak jak wszyscy mieliśmy podstawową książkę zawierającą 24 stron (więc była tania) i wysoką cenę za każdą dodatkową stronę. To jednak nie dawało nam satysfakcji. Książka 24 stronicowa jest produktem wybrakowanym i wygląda jakby ktoś wyrwał z niej część kartek. Dlatego uznaliśmy, że w Alboom podstawowa fotoksiążka musi mieć 40 stron bo tylko wtedy jest książką. Oczywiście nie zwiększyliśmy ceny. Książki 40 stronicowe mają w Alboom taką cenę jak gdzie indziej 24 stronicowe lub mniejsze. Podobnie ze stronami dodatkowymi. Są one wszędzie bardzo drogie a więcej stron to przecież piękniejsza książka. My znaleźliśmy kompromis. Dodatkowe strony sprzedajemy w tanich pakietach po 40 sztuk.

Oto nasze podstawowe zasady:

  • Każda fotoksiążka w cenie podstawowej zawiera 40 stron na zdjęcia;
  • Ładna książka to książka gruba z dużą ilością zdjęć. Przyjęliśmy, że dodatkowe strony muszą być bardzo tanie. Aby to osiągnąć sprzedajemy je w pakietach po 40 sztuk;
  • Wysyłka nie może kosztować więcej niż sam produkt. U nas zawsze opłata za wysyłkę nie zależy od ilości zamówionych sztuk a przy kilku sztukach jest gratis.

Nie chcę tu omawiać poszczególnych konkurentów. Ich ceny można znaleźć z internecie. Opiszę nasz cennik przez porównanie do aktualnej oferty fotoksiążek w serwisie groupon.

W ofercie na groupon’ie klient może kupić książkę z 69% zniżką. Zobaczmy ile taka książka kosztuje:

  • Książka 28 stron 39,90zł;
  • Wysyłka 29zł (nie ma odbioru własnego) plus 10zł za każdą dodatkową sztukę;
  • Dodatkowe 12 stron (aby uzyskać 40) 18zł.

Razem za 40 stronicową książkę z 69% zniżką w groupon’ie musimy zapłacić 86,90zł. W Alboom taka sama 40 stronicowa książka kosztuje 80zł (bez żadnych zniżek). Do tego trzeba dodać 10zł za wysyłkę ale po pierwsze w Alboom możliwy jest odbiór własny, po drugie w Alboom przy zamówieniu 2 lub więcej sztuk wysyłka pocztą jest gratis.

Zapraszam do przeczytania naszego cennika.

No i przede wszystkim zapraszam do zamawiania fotoksiążek, tańszych nawet bez promocji.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2024 Alboom Sp. z o.o..