Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto

KONKURS – Kolorowe Święta – wyniki

Czas przedstawić wyniki naszego wielkiego (i pierwszego w historii alboom) konkursu. Najpierw jednak przypomnienie na czym konkurs polegał.

Do każdego zamówienia dodawaliśmy tekturki z wyciętymi laserem zabawkami choinkowymi. Każdy kto taką zabawkę udekorował mógł przesłać jej zdjęcie na naszą stronę konkursową. Następnie głosujący wybierali najlepsze prace. W konkursie były wspaniałe nagrody. Za 3 pierwsze miejsca iPod’y za kolejnych 20 miejsc zeszyty A4 z własnym zdjęciem. Dodatkowo ufundowaliśmy nagrodę specjalną (iPod) za najładniejszą pracę.

Poniżej krótki filmik przedstawiający nagrodzone prace.

Nagrodzone prace

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Nagroda specjalna

Ta praca została dodana do konkursu jako jedna z ostatnich i jednogłośnie przez wszystkich została okrzyknięta jako najlepsza. Chciałbym tu podkreślić dwie rzeczy. Jedna to wykonanie, które jest perfekcyjne. Za samo jednak wykonanie nie byłoby nagrody. Autorka jest z wyksztalcenia plastykiem więc ma przewagę nad resztą uczestników. To co „powaliło nas na kolana” to pomysł. Dla tych, którzy jeszcze nie zauważyli, królik jest wykonany z odwróconego do góry nogami aniołka.

Kolejne miejsca

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..