Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto

Najpopularniejsze projekty kalendarzy w 2011 roku

Od dawna zastanawialiśmy się jakie wersje kolorystyczne kalendarzy są najbardziej popularne wśród naszych klientów. Ostatnio postanowiliśmy to sprawdzić i oczywiście chcemy podzielić się tą wiedzą ze wszystkimi.

Kalendarze A3 – najpopularniejsze w grudniu 2011

Miejsce 1 Miejsce 2 Miejsce 3
Miejsce 4 Miejsce 5 Miejsce 6

Przyznam, że dla mnie taki wynik rankingu był dużym zaskoczeniem. Zawsze myślałem, że najpopularniejszy będzie projekt, który znalazł się na miejscu 3. No ale wygląda na to, że się myliłem.

Kalendarze A4 – najpopularniejsze w grudniu 2011

Zobaczmy jak to wygląda w przypadku kalendarzy A4. Wynik jest podobny. Różnica wynika chyba głównie z tego, że dla kalendarzy A4 nie ma odpowiednika projektu, który wygrał w przypadku rozmiaru A3. Mnie najbardziej cieszy, że w przypadku kalendarzy A4 na 5 miejscu znalazł się projekt z kwadratowym zdjęciem. Sam najbardziej lubie te projekty i zawsze je wybieram do swoich kalendarzy.

Miejsce 1 Miejsce 2 Miejsce 3
Miejsce 4 Miejsce 5 Miejsce 6

Kalendarze A5 – najpopularniejsze w grudniu 2011

W przypadku kalendarzy A5 na 4 miejscu jest projekt ze zdjęciem pionowym. Takie projekty najlepiej prezentują się w tych małych kalendarzykach. Rozmiar kartki jest mały więc i wszelkie literki muszą być malutkie. Szkoda więc marnować na nie miejsce i jak najwięcej zdjęcia przeznaczyć na zdjęcie.

Miejsce 1 Miejsce 2 Miejsce 3
Miejsce 4 Miejsce 5 Miejsce 6

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2024 Alboom Sp. z o.o..