Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto

Pomysły na fotoksiążki – rysunki z przedszkola

Chciałbym dzisiaj rozpocząć cykl artykułów z pomysłami na ciekawe fotoksiążki. Pomysł, który dziś przedstawię jest jednym z moich ulubionych. Jeśli macie dzieci w wieku przedszkolnym to na pewno też macie całe pudła przepięknych rysunków zrobionych przez wasze pociechy. Pod koniec roku każdy rodzic dostaje z przedszkola teczkę prac swojego dziecka. Prace te przechowuje się jako pamiątkę rodzinną przez wiele lat i nie bardzo wiadomo co z nimi zrobić. Nie wolno ich wyrzucić ale zajmują dużo miejsca i pooglądać też jest je trudno.

Idealnym rozwiązaniem problemu jest fotoksiążka z dziecięcymi rysunkami. Skanujemy kilkadziesiąt najładniejszych prac (zamiast skanować można zrobić zdjęcie telefonem lub aparatem cyfrowym) i robimy fotoksiążkę: „MARYSIA 4 latka”. Po kilku latach zbierze się nam mała biblioteczka z rysunkami naszej pociechy.

Zrobienie takiej książki jest bardzo proste bo przecież to jest głównie archiwum prac dziecka. Główną decyzją jaką musimy podjąć to tło i układ fotoksiążki. Zdjęcia mogą być na tle białym, czarnym, możemy je umieścić na całą stronę lub możemy wybrać bardziej żywe tło i np. umieścić po kilka rysunków na stronie. Zobaczcie zresztą sami.

Pomysły na fotoksiążki - rysunki z przedszkola

 

Pomysły na fotoksiążki - rysunki z przedszkola

 

Pomysły na fotoksiążki - rysunki z przedszkola

 

Pomysły na fotoksiążki - rysunki z przedszkola

 

Zapraszam do zamawiania naszych fotoksiążek – kliknij tu.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..