Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto

Jak pracujemy w Święta 2012

Wigilia za pasem. To już tylko 8 dni. Gorączka zakupów rozpala się do czerwoności. W Alboom mamy ponad 8 lat doświadczenia w dostarczaniu kalendarzy na czas (najstarszy kalendarz jaki znalazłem w domu jest na rok 2005). Poniżej przedstawiam rady jak złożyć zamówienie aby mieć pewność, że przesyłka dotrze na czas.

Kiedy pracujemy przed Świętami

Tradycyjnie już od zawsze nie pracujemy w Wigilię. Nie pracujemy też w soboty i niedziele. To znaczy, że w tym roku ostatnim dniem, kiedy wysyłamy przesyłki jest piątek 21 grudnia. Tego też dnia do godziny 21ej można odbierać ostatnie zamówienia w naszym biurze.

Piątek 21 XII – godzina 17:00ostatnie wysyłki pocztą

Piątek 21 XII – godzina 18:30ostatnie wysyłki kurierem

Piątek 21 XII – godzina 21:00kończymy wydawanie prac w naszym biurze

Kalendarze, terminarze i plakaty

Czas wykonania kalendarzy, terminarzi i plakatów to 24 godziny. To znaczy, że ostatnie zamówienia należy złożyć w czwartek 20 XII, tak aby byly wysłane lub odebrane w piątek.

Fotoksiążki

Czas wykonania fotoksiążek to 48 godzin. To znaczy, że ostatnie zamówienia należy złożyć w środę 19 XII, tak aby byly wysłane lub odebrane w piątek.

Dostępne sposoby wysyłki lub odbioru

Wysyłka kurierem

Przesyłka kurierska jest dostarczana w jeden dzień. To znaczy, że przesyłki wysłane w piątek powinny dotrzeć w wigilię w poniedziałek. Proszę jednak pamiętać, że możliwe są opóźnienia. Kurier może nas po prostu nie zastać w domu. Dlatego lepiej nie zostawiać zamówienia na ostatni dzień.

Wysyłka pocztą

Wszystkie przesyłki wysyłamy listami priorytetowymi. Powinny teoretycznie dotrzeć na drugi dzień. Nasza praktyka pokazuje, że rzeczywiście większość na drugi dzień dochodzi ale duża liczba dochodzi w ciągu 2 dni lub dłużej.

Odbiór własny

Najpewniejszy jest odbiór własny. Proszę jednak pamiętać, że wydajemy prace do piątku do 21ej i nie będzie możliwości odebrać w weekend lub w wigilię.

Płatność

Dostępne są dwa sposoby płatności. Płatność on-line (kartą lub przez PayPal) oraz płatność przelewem. Jeśli ktoś chce aby oczekiwanie na wpłynięcie przelewu nie opóźniło jego zamówienia może nam przesłać potwierdzenie wpłaty mailem (info@alboom.pl). Możliwa jest też wysyłka kurierska pobraniowe gdzie można zapłacić kurierowi przy odbiorze.

Dla osób, które odbierają przesyłki samodzielnie w naszym biurze istnieje jeszcze możliwość zapłacenia gotówką lub kartą przy odbiorze. Proponuję jednak aby wszyscy postarali się zapłacić wcześniej podczas składania zamówienia. Znacznie to przyśpiesza wydawanie zamowień.

 

 

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..