Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto

Nowy cennik wysyłki na gwiazdkę

Nowe ceny wysyłki w Alboom

W 2014 roku już 10 raz drukujemy kalendarze na gwiazdkę. Drukarnia Świętego Mikołaja się rozwija a renifery latają coraz sprawniej. Dlatego też postanowiliśmy obniżyć koszty wysyłki naszych zamówień.

Od dziś (8 grudnia 2014) wysyłka kurierem kosztuje 13zł. Tak jak zawsze wysyłamy korzystając z firmy UPS. Cena wysyłki oczywiście nie zależy od ilości zamówionych produktów.

To jednak nie wszystko. Dotychczas przy wysyłce pocztą można było liczyć na darmową wysyłkę. Zasady były jednak skomplikowane (dla różnych produktów rożna ilość uprawniała do darmowej wysyłki) i nie obejmowały wysyłki kurierem. Od dziś (8 grudnia) darmowa wysyłka obejmuje zarówno pocztę i kuriera. Wprowadzamy też prostą zasadę, że darmowe są wysyłki dla wszystkich zamówień powyżej 200zł (wysyłanych na jeden adres).

To wciąż jednak jeszcze nie wszystko. Do tej pory jeśli korzystało się z kodu zniżkowego to nie można było liczyć na darmową wysyłkę. Teraz ta zasada też znika. Liczy się wartość zamówienia, nie zależnie od tego czy posiada się kod czy nie.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..