Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto

Fotokalendarze na Dzień Babci 2015

Dzień Babci zbliża się wielkimi krokami. Jak wiadomo dla każdej babci największym skarbem są jej wnuki. Dlatego też fotokalendarz gdzie w każdym miesiącu są zdjęcia ukochanych wnuczków jest najlepszym prezentem. Możecie być pewni, że babcia nie wyrzuci takiego kalendarza nawet jak rok się już skończy i będzie go przechowywać przez wiele lat.

Najpierw najważniejsze. Nie zapomnijcie o naszej promocji na Dzień Babci.

Jeśli już chcecie zamówić najpopularniejszy kalendarz A3 kliknijcie tutaj. Tam też możecie dowiedzieć się szczegółów i zobaczyć wszystkie projekty kalendarzy.

Mamy też w ofercie inne kalendarze (wiszące, biurkowe). Tu dowiecie się o nich wszystkiego.

No i największy hit tego roku. Terminarze czyli kalendarze w formie książki gdzie można umieścić do 4 zdjęć wnuczków na każdy tydzień.

To tyle wstępu. Teraz chcielibyśmy przedstawić najciekawsze projekty kalendarzy dla naszych babć.

 

Fotokalendarze na Dzień Babci w Alboom.pl

Najpierw oczywiście projekt dla najmniejszych maluszków. Jest też oczywiście wersja różowa dla dziewczynek. Posiadamy te projekty w formie kalendarza pionowego i poziomego tak więc każdy znajdzie to co lubi. Jeśli macie głównie zdjęcia poziome, wybierzcie kalendarz pionowy. Jeśli macie głównie zdjęcia pionowe wybierzcie kalendarz poziomy.

Fotokalendarze na Dzień Babci w Alboom.pl

Nie wszystkie babcie mają sokoli wzrok. Dlatego przygotowaliśmy specjalne kalendarze z bardzo dużymi cyframi. Miejsc na zdjęcie jest trochę mniej ale za to babcia będzie mogła odczytać wszystkie daty i święta.

Fotokalendarze na Dzień Babci w Alboom.pl

Niektórzy wolą jak miejsca na zdjęcie jest trochę więcej. Dlatego mamy specjalną grupę projektów do zdjęć kwadratowych. Babcia widziała cały kalendarz z najważniejszymi datami i duże kwadratowe zdjęcie. Fotokalendarze na Dzień Babci w Alboom.pl

Zdjęcie kochanych wnusiów jest najważniejsze. Co tam daty i literki (też oczywiście są ale małe na dole) niech zdjęcie będzie naprawdę duże.

Fotokalendarze na Dzień Babci w Alboom.pl

Jeśli wasza babcia jest bardziej konserwatywna i woli porządny kalendarz z wszystkimi datami, świętami, imieninami to oczywiście takich też mamy bardzo wiele do wyboru.

Fotokalendarze na Dzień Babci w Alboom.pl

Są też oczywiście kalendarze poziome gdzie można umieścić duże poziome zdjęcia. Czy babcia wie, że oprócz wnusiów jest też ten kochany kotek?

Jeśli już chcecie zamówić kalendarz A3 (lub po prostu dowiedzieć się o nim więcej) kliknijcie tutaj.

Mamy w ofercie bardzo wiele różnych kalendarzy. Tu dowiecie się o nich wszystkiego.

Jeśli macie naprawdę dużo zdjęć polecamy terminarze. W terminarzu czyli kalendarzu w formie książki można umieścić do 4 zdjęć wnuczków na każdy tydzień!

No i nie zapomnijcie o najważniejszym czyli naszej promocji na Dzień Babci.

 

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..