Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto

Od teraz nasze plakaty na zamówienie w rozmiarach 50 na 70cm i 70 na 100cm

Z przyjemnością informujemy, że rozszerzyliśmy naszą ofertę plakatów na zamówienie o naprawdę duże rozmiary. Teraz możesz zamówić swój plakat z wieloma zdjęciami także w rozmiarze 50 na 70cm i 70 na 100cm.

Duże plakaty na zamówienie w Alboom.pl

Duże rozmiary plakatów są dostępne w najbardziej popularnej opcji z wieloma zdjęciami. Na plakacie rozmiaru 50 na 70cm można umieścić do 140 zdjęć. Natomiast na plakacie największym 70 na 100cm można umieścić aż 176 zdjęć. Plakaty są drukowane na ploterze lateksowym na papierze 200g. To znaczy, że zachowają najwyższą jakość przez wiele, wiele lat.

Na plakacie pod zdjęciami można umieścić tytuł, autora i ew. kilka zdań tekstu. Oczywiście można zmieniać kolory tła, krój tekstu i wzory ramek dla zdjęć.

Nie jest łatwo ułożyć ładnie tak wiele zdjęć na plakacie. Dlatego nasz edytor ustawia je automatycznie, korzystając z jednego z wybranych algorytmów.

Zdjęcia w rządkach

Pierwszy sposób układania zdjęć polega na tym, że zdjęcia są układane w równej szerokości rządkach. Zdjęcia same są różnych rozmiarów więc każdy rządek może różnić się wysokością ale wszystkie są tak samo szerokie więc otrzymujemy równy prostokąt wypełniony naszymi zdjęciami.

Duże plakaty na zamówienie w Alboom.pl

 

Zdjęcia w kolumnach

Podobnie jak poprzednio ale na odwrót. Zdjęcia są ułożone w równej wysokości kolumnach. Kolumny mogą być węższe lub szersze (zależnie od rozmiaru zdjęć) ale wszystkie są tak samo wysokie.

Duże plakaty na zamówienie w Alboom.pl

 

Manhattan

Manhattan to taki dziwny układ. Zdjęcia są w kolumnach o równej szerokości. Każda kolumna ma trochę inną wysokość.

Duże plakaty na zamówienie w Alboom.pl

Jak zamówić duże plakaty

Zamówienie plakatów jest bardzo proste. Wejdź na stronę plakatów i kliknij przy odpowiednim rozmiarze, który chcesz zamówić. Możesz też kliknąć poniżej i rozpocząć edycję.

Plakaty 50 na 70 cm
Papier satynowany 200g
Liczba zdjęć do 140
Cena: 30zł
Plakaty 70 na 100 cm
Papier satynowany 200g
Liczba zdjęć do 176
Cena: 60zł

 

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..