Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto

Nowe projekty kalendarzy A4

Mamy przyjemność zaprezentować nowe projekty kalendarzy A4. Ostatnio bardzo podobają nam się kalendarze A4 w układzie poziomym. Dlatego postanowiliśmy je ulepszyć dodając nowe grupy projektów.

Projekty klasyczne poziome

Projekty klasyczne są najczęściej zamawiane. Dlatego teraz zrobiliśmy je w wersji poziomej. Na środku można umieścić bardzo duże kwadratowe zdjęcie (18 na 18cm). Jest to więc projekt dla wielbicieli kwadratów ale także dla tych, którzy mają trochę zdjęć pionowych a trochę poziomych. Na polu kwadratu wszystkie będą wyglądać bardzo dobrze.

Po bokach znajduje się kalendarium rozdzielone na dwie połowy. Po lewej pierwsza połowa miesiąca a po prawej druga. Kalendarium zawiera wszystkie święta i imieniny. Jest też możliwość zdefiniowania własnych świąt na każdy dzień.

To jeszcze nie koniec. Dzięki poziomemu układowi kalendarza, na gorze jest jeszcze miejsce na małe kalendarzyki z kolejnym i poprzednim miesiącem. Dzięki temu ten projekt można porównywać tylko do dużo droższych projektów kalendarzy klasycznych A3.

Nowe projekty fotokalendarzy A4 w Alboom.pl

Poniżej pozostałe kolory tego projektu

Projekty poziome „siatka dni”

Kolejnym popularnym projektem jest projekt z kalendarium „siatka dni”. Niestety jest on dostępny tylko dla tych, którzy mają poziome zdjęcia. Dlatego od dziś wersja pozioma tego kalendarza przeznaczona do umieszczania pionowych zdjęć. Maksymalny rozmiar zdjęcia to 13,5 na 18cm

Jeśli nie pamiętacie, kalendarium „siatka dni” zawiera wszystkie święta i imieniny dla każdego dnia miesiąca. Można też w nim zdefiniować własne święto dla każdego dnia.

Nowe projekty fotokalendarzy A4 w Alboom.pl

Poniżej pozostałe kolory tego projektu

Kolor kawowy

Nowe projekt to jednak nie wszystko. Postanowiliśmy dodać nowy piękny kolor do istniejących już projektów kalendarzy. Kolor ten odkryliśmy tworząc wspaniałe kalendarze biurkowe XXL. Kolor ten to oczywiście kawowy. Wygląda tak pięknie w kalendarzach, że musieliśmy go wykorzystać. Nowe projekty fotokalendarzy A4 w Alboom.pl

Poniżej inne projekty w kolorze kawy

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..