Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto

Niezapomniany prezent – Książka na zamówienie

Niezapomniany prezent - Książka na zamówienie

Mamy dla Was niepowtarzalny pomysł na unikatowy prezent. Stworzenie spersonalizowanej książki zawierającej niesamowitą opowieść, w której bohaterami są obdarowani.

Taką ofertę posiada wydawnictwo Siedem Mórz – (https://web.facebook.com/siedem.morz/). Książki Siedmiu Mórz mają w stu procentach charakter jednorazowego, niepowtarzalnego wydarzenia. Są efektem kreacji, powstałej ze współpracy zespołu z zamawiającym. Jak wygląda taki proces powstawania? Zleceniodawca dostarcza konieczne dane. Oprócz imienia, nazwiska, miejsca zamieszkania i zawodu, powinny to być cechy charakteru, czy pielęgnowane hobby. Mile widziane są ciekawe anegdoty i historie z życia. W przypadku prezentów ślubnych raczej nie może się obejść bez krótkiej historii narzeczeństwa.

Na tej podstawie autorzy piszą i ilustrują ciekawą opowieść. Panna młoda hoduje zioła, a pan młody jest kibicem piłkarskim? Już to wystarczy, aby stworzyć za pomocą zaskakującej intrygi, pełne zwrotów akcji opowiadanie. Tekst każdorazowo jest przesyłany do akceptacji zamawiającym, nie ma więc obaw o pomyłki. Całość jest bogato ilustrowana przesłanymi przez Zamawiającego zdjęciami.

Staranne, profesjonalne wykonanie książki (drukiem zajmuje się Alboom), opakowanej ponadto w estetyczne pudełko, daje gwarancję wspaniałego prezentu.

Taka pozycja będzie frajdą nie tylko dla obdarowanych, którzy będą mieli w ręku książkę o sobie, ale i dla obdarowujących, gdyż zabranie danych o bohaterach najczęściej odbywa się w tajemnicy – jest więc swego rodzaju wciągającą zabawą w detektywa. W sumie prezent niebanalny, który po latach nabierze coraz większej wartości sentymentalnej.

Zapraszamy na stronę www.siedemmorz.pl i profil na facebooku:
https://www.facebook.com/siedem.morz/

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..