Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto

Do kiedy składać zamówienia przed Świętami 2019

UWAGA!!! Ostatni dzień na odbiór zamówień to poniedziałek 23XII. We wtorek 24XII i piątek 27XII drukarnia jest zamknięta.

Kiedy złożyć zamówienie

Jeśli chcemy nasze zamówienie otrzymać przed Świętami musimy je złożyć odpowiednio wcześnie.

Wysyłka kurierem

Firma kurierska dostarcza przesyłki ostatniego dnia przed Świętami w poniedziałek 23 grudnia. Przesyłki mogą być też dostarczone we wtorek 24go grudnia ale pewnie nie wszędzie dlatego zamówienie z wysyłką w poniedziałek jest obdarzone dużym ryzykiem. Generalnie zamówienia wysłane w piątek 20go powinny dotrzeć w poniedziałek. Firmy kurierskie Inpost i DHL (z których korzystamy) oświadczyły, że gwarantują dostawę przed Świętami dla przesyłek wysłanych 20go.

Aby otrzymać zamówienie wysłane kurierem przed świętami należy je złożyć do czwartku 20 grudnia (do godziny 24ej).

Odbiór osobisty

Ostatni dzień kiedy można osobiście odbierać zamówienia to poniedziałek 23 grudnia. UWAGA! NIE PRACUJEMY WEEKEND (21,22 grudnia) I WE WTOREK (24 grudnia). Zamówienia można odbierać w naszej drukarni, ul. Puławska 233 lok B5 od 9.00 do 21.00 w dni robocze (tak więc w sobotę i niedzielę będzie zamknięte).

Aby odebrać zamówienie osobiście przed Świętami należy je złożyć do niedzieli 22 grudnia.

Po świętach

Drukarnia wznawia pracę po Świętach dopiero w poniedziałek 30 grudnia. W poniedziałek 30 grudnia zamówienia będzie można odbierać od 9ej do 21ej. We wtorek 31 grudnia odbiór zamówień będzie dostępny tylko do 18ej. Po nowym roku drukarnia wznawia pracę 2 stycznia 2018.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..