Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto

Podsumowanie 2019 roku

Rok 2019 skończył się już jakiś czas temu. Jednak dla nas miłośników fotokalendarzy ten sezon skończył się dopiero niedawno, po dniu Babci.

Najpopularniejsze fotokalendarze

Jak zwykle najpopularniejszym zamawianym kalendarzem okazał się kalendarz wiszący A3. Najczęściej wybieranym projektem był projekt z klasycznym okładem kalendarium na białym tle (tak jak widać na zdjęciu poniżej). Jak widać większość osób wybiera klasyczną elegancję. Być może pójdziemy tym tropem tworząc nowe projekty na sezon 2020.

Jeśli chodzi o kalendarze biurkowe to w tym roku pierwszy raz najpopularniejszy okazał się kalendarz miesięczny XL. To bardzo miłe. Zawsze twierdziłem, że to mój ulubiony kalendarz.

Wielki Konkurs Świąteczny

W grudniu jak co roku odbył się konkurs na zabawki świąteczne. Zwyciężyła praca widoczna poniżej. Wszystkie nagrodzone prace można zobaczyć tutaj. Co roku dodajemy gratis do kalendarzy tysiące zabawek z tektury. Można je ozdobić i powiesić na choince. Naprawdę warto usiąść z rodziną i pobawić się w samodzielne robienie zabawek na choinkę. Jest to doświadczenie, którego nie kupi się za żadne pieniądze. Dlatego będzie te tekturki dodawać w grudniu do kalendarzy po wsze czasy.

1 paula2206 gwiazdka

Miasteczko Świętego Mikołaja

W naszej drukarni już trzeci rok z rzędu, w grudniu stoi miasteczko św Mikołaja. Może je podziwiać każdy kto przyjdzie odebrać kalendarze osobiście. Co roku jest większe i piękniejsze. Jeśli ktoś nie mógł zobaczyć osobiście to wszystko dokładnie obfotografowaliśmy.

 

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..