Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto

Do kiedy składać zamówienia przed Świętami 2020

UWAGA!!! Odbiory osobiste zamówień będą dostępne tylko we wtorek i środę 22-23XII. W czwartek 24XII i piątek 25XII drukarnia jest zamknięta.

Kiedy złożyć zamówienie

Jeśli chcemy nasze zamówienie otrzymać przed Świętami musimy je złożyć odpowiednio wcześnie.

Wysyłka kurierem i do paczkomatu

Firma kurierska dostarcza przesyłki ostatniego dnia przed Świętami w środę 23 grudnia. Przesyłki mogą być też dostarczone we czwartek 24go grudnia ale pewnie nie wszędzie dlatego zamówienie z wysyłką w środę jest obdarzone dużym ryzykiem. Generalnie zamówienia wysłane we wtorek 22go powinny dotrzeć w środę. Z poprzednich lat wiemy, że przesyłki wysłane dzień przed Wigilią także docierały na czas ale wynika to głównie z tego, że takich paczek jest mało i jest jednak obdarzone ryzykiem.

Aby otrzymać zamówienie wysłane kurierem przed świętami należy je złożyć do poniedziałku 21 grudnia (do godziny 24ej).

Odbiór osobisty

Ostatni dzień kiedy można osobiście odbierać zamówienia to środa 23 grudnia. UWAGA! NIE PRACUJEMY WEEKEND (19,20 grudnia) I WE CZWARTEK (24 grudnia). Zamówienia można odbierać w naszej drukarni, ul. Puławska 233 lok B5 od 9.00 do 17.00 w dni robocze (tak więc w sobotę i niedzielę będzie zamknięte).

UWAGA!!! Ze względu na obostrzenia epidemiczne odbiory osobiste zamówień będą dostępne tylko we wtorek i środę 22-23XII. Do drukarni może wejść jedna osoba. Wtęp tylko w maseczkach ochronnych.

Aby odebrać zamówienie osobiście przed Świętami należy je złożyć do wtorku 22 grudnia.

Po świętach

Drukarnia wznawia pracę po Świętach dopiero w poniedziałek 28 grudnia. Zamówienia będzie można odbierać od 9ej do 17ej. W czwartek 31 grudnia drukarnia będzie zamknięta. Po nowym roku drukarnia wznawia pracę 4 stycznia 2021.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..