Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto

Wielki Konkurs Świąteczny 2020 – Wyniki

Nie jest łatwo wybrać zwycięzców naszego konkursu. Prace są naprawdę świetne. Jury bardzo długo pracowało i nareszcie podjęło decyzję.

Brawa dla wszystkich uczestników i brawa dla zwycięzców.

Miejsca 1 do 3 – Nagroda Amazon Kindle

W konkursie liczy się wykonanie, technika, zdjęcie (to ważne bo słabe zdjęcie może zepsuć dobrą pracę) no i pomysł. Nie mogło zabraknąć koronawirusa i maseczek. W końcu to rok 2020. Aż dziwne, że nie było więcej takich prac (kilka było). Druga praca to Grinch. Konkurs trwa już wiele, wiele lat a nigdy nie było Grincha. Może to też kwestia roku 2020 kiedy w Święta Grinch prawie zwyciężył. Na koniec jeżyk. Nikt nie pokona małego jeżyka jeśli chodzi o igły. No może tylko choinka.

Miejsca 4 do 10 – Nagroda Kalendarz A3 PRO

Autorzy poniższych prac otrzymają mailem kody umożliwiające zamówienie darmowego kalendarza A3 PRO. Kolejność prac poniżej jest przypadkowa.

Miejsca 11 do 30 – Nagroda kalendarz wiszący A3

Autorzy poniższych prac otrzymają mailem kody umożliwiające zamówienie darmowego kalendarza wiszącego A3. Kolejność prac poniżej jest przypadkowa.

Brawa dla wszystkich uczestników konkursu bo wszyscy wygrali. Najważniejszą nagrodą jest czas spędzony z rodziną poza codzienną gonitwą przy wspólnym szykowaniu ozdób na choinkę

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..