Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
canvasy-efekty-wideslider

Fotobrazy z efektem artystycznym

Zamów fotoobraz i wybierz efekt artystyczny przygotowany przez naszego grafika.

Wróć do strony Fotoobrazy

Co to są efekty artystyczne

Zdjęcia wydrukowane na płótnie wyglądają bardzo efektownie. To jednak nie wszystko co możemy Ci zaoferować. Nasi artyści zamienią Twoje zdjęcie w prawdziwe dzieło sztuki. Zobacz jakie efekty są dostępne. Mozemy zamienić Twoje zdjęcie w obraz olejny, rysunek kredką, rysunek pastelami, plakat w stylu pop-art. Przeczytaj krótką instrukcję jak zamówić efekt artystyczny i zamów swój foto obraz. To zajmie tylko 5 minut.

Efekt obrazu olejnego

Efekt rysunku kredką

Efekt rysunku pastelami

Efekt popart

Jak złożyć zamówienie

Jeśli chcesz wybrać efekt artystyczny dla swojego obrazu zrobisz to w kilku prostych krokach:

1. W edytorze obrazów w kroku 3 wybierze efekt artystyczny jaki chcesz uzyskać.

2. Zatwierdź fotoobraz do druku.

3. Nasz artysta w ciągu 2 dni roboczych przygotuje dla ciebie kilka propozycji na podstawie Twojego zdjęcia. Propozycje dostaniesz do wyboru mailem.

4. Wyślij nam informację, którą z propozycji wybrałeś.

To już wszystko. W tym momencie przystępujemy do produkcji obrazu. Jeśli jesteś przekonany kliknij guzik poniżej i rozpocznij edycję swojego foto obrazu. To trwa tylko 5 minut i pamiętaj, że zawsze w razie kłopotów możemy Ci pomóc.

Ile kosztuje efekt artystyczne

Przygotowanie efektu artystycznego przez naszego grafika kosztuje 59zł

Pytania i odpowiedzi

Jak będą przygotowane propozycje efektów artystycznych?

Zaprojektuj foto obraz w normalny sposób. Wybierz zdjęcie i jeśli trzeba odpowiednio je wykadruj. Nasz artysta opracuje zdjęcie, które wybrałeś w zamówieniu.

Jak długo będę czekać na propozycje efektów artystycznych?

Nasz artysta zacznie pracę po zatwierdzeniu przez Ciebie obrazu do druku. Propozycje będą przygotowane w ciągu 2 dni roboczych (czyli nie liczymy weekendów i świąt).

Jak otrzymam propozycje efektów artystycznych?

Wyślemy do Ciebie informację mailem, że propozycje już są gotowe. W mailu będzie opisane jak je możesz znaleźć (lub po prostu załączymy je do maila).

Co się stanie jeśli otrzymane propozycje mi się nie spodobają?

Jeśli propozycje się nie spodobają, poinformuj nas, która jest według Ciebie najbliższa ideału. Nasz artysta przygotuje dla Ciebie kolejne.

Dlaczego efekty artystyczne są płatne i dlaczego trzeba na nie czekać 2 dni?

Nasi artyści korzystają ze specjalnego oprogramowania do przygotowania efektów artystycznych. Jednak ich wkład jest bardzo duży. Artysta ogląda otrzymane zdjęcie i dobiera odpowiednio techniki retuszu. Decyduje o nasyceniu kolorów, które elementy mają być wyostrzone, jakie efekty uwypuklić a co ukryć. Nie otrzymujesz standardowego efektu wygenerowanego przez komputer takiego jak tysiące innych. O ostatecznym wyglądzie Twojego obrazu decyduje nasz artysta.

Nie wiem czy wszystko to rozumiem. Co będzie jak sobie nie poradzę?

Nie należy się bać. Nasze edytor jest naprawdę bardzo prosty. Po prostu spróbuj a jeśli będziesz mieć kłopoty, skontaktuj się z nami. Możemy obejrzeć Twoje zamówienie i zawsze Ci pomożemy. Spróbuj już teraz. Naciśnij guzik poniżej i zamów swój foto obraz. To zajmie tylko pięć minut.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..