Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
fotoksiazka-partymix-slider

Fotoksiążki Party Mix

Najlepsza pamiątka ze studniówki, balu, dyskoteki, i każdej dobrej zabawy.

PARTY MIX A4 plus

60 stron: 80zł

 • Rozmiar: 240 na 297 mm;
 • Dodatkowe 20 stron 12zł;
 • Twarda oprawa;

PARTY MIX pozioma A4 plus

60 stron: 90zł

 • Rozmiar: 297 na 240mm;
 • Dodatkowe 20 stron 12zł;
 • Twarda oprawa;

PARTY MIX kwadrat plus

60 stron: 70zł

 • Rozmiar: 210 na 210mm;
 • Dodatkowe 20 stron 12zł;
 • Twarda oprawa;

PARTY MIX A4

60 stron: 60zł

 • Rozmiar: 210 na 297 mm;
 • Dodatkowe 20 stron 12zł;
 • Twarda oprawa;

PARTY MIX pozioma A4

60 stron: 70zł

 • Rozmiar: 297 na 210mm;
 • Dodatkowe 20 stron 12zł;
 • Twarda oprawa;

CO OFERUJEMY

Przygotowaliśmy specjalny projekt fotoksiążki, w której możesz umieścić wspomnienia z każdej mniejszej lub większej uroczystości, balu, dyskoteki. Przygotowaliśmy kilka projektów specjalnych okładek, kilkadziesiąt układów stron i tła pasujące idealnie do tematu.

Własny projekt okładki

W naszych fotoksiążkach możesz samodzielnie zaprojektować przód i tył okładki. Na okładce możesz umieścić własne zdjęcie oraz tytuł i podpis. Możesz wybrać jedną z kilku przygotowanych przez nas propozycji, specjalnie dla książek Party-Mix. Jeśli nasze propozycje ci nie pasują, możesz je zmodyfikować wstawiając inne tło. Możesz też oczywiście zaprojektować całą okładkę samodzielnie ustawiając własne zdjęcie na całą stronę.

Własny projekt każdej strony

Każdą stronę w książce możesz przygotować korzystając z jednego z kilkudziesięciu szablonów. Szablony różnią się ilością zdjęć na stronie, ich układem (zdjęcia poziome i pionowe) oraz wielkością. Na większości szablonów jest też miejsce na umieszczenie krótkiego lub dłuższego podpisu. Poza szablonami, możesz także wybrać dla każdej strony inne tło. Mamy przygotowanych kilkanaście teł. Jeśli żadne z nich Ci nie pasuje, możesz umieścić w tle własne zdjęcie.

Materiał i rozmiary

Fotoksiążka ma rozmiar 21 na 26 cm. Twarda okładka jest wykonana na bazie grubej tektury i dodatkowo foliowana tak aby uzyskać błyszczący elegancki efekt wykończenia.

Wnętrze książki drukowane jest na wysokiej jakości papierze satynowanym o gramaturze 160g (dla książek powyżej 60 stron stusujemy papier 120g).

Rozmiary i ilość zdjęć w fotoksiążce

Liczba zdjęć, możliwych do umieszczenia w całej fotoksiążce zależy od tego ile zdjęć umieścimy na jednej stronie. W fotoksiążkach Party-Mix dostępne są układy zawierające od jednego do sześciu zdjęć na stronie. Jeśli natomiast chcesz zrobić stronę z listą uczestników uroczystości, o której jest książka to mamy też układ z 16 zdjęciami. Tak więc liczba zdjęć, jaką umieścimy w książce zależy tak naprawdę tylko od nas. Może ich być kilkanaście, kilkadziesiąt a nawet kilkaset.

Rozmiar zdjęcia wynika z wybranego układu na stronie. Zależnie od tego jaki układ wybraliśmy zdjęcie może być mniejsze lub większe (aż na całą stronę), poziome lub pionowe. Jeśli okienko na stronie ma trochę inny kształt niż przesłane zdjęcie, mamy możliwość wykadrowania zdjęcia i wybrania fragmentu, widocznego w książce.

Projekty okładek

Książkę poznaje się po okładce. W fotoksiążkach Party-Mix przygotowaliśmy kilka wzorów okładek gotowych do książki ze studniówki, wieczoru panieńskiego czy urodzin. Mają różne tła i możliwość umieszczenia zdjęcia (np. zdjęcie całej klasy lub budynku szkoły) oraz tytułu i podpisu.

Oczywiście nasze gotowe projekty to nie wszystko. Możesz zmodyfikować jedną z naszych okładek ustawiając własne tło. Możesz też przygotować zupełnie własną okładkę i wgrać ją do projektu książki jako plik jpg.

Wszystko co potrzebne w książce z udanej imprezy

Jeśli chcesz zrobić książkę ze studiówki, balu gimnazjalnego, osiemnastki, wieczoru panieńskiego, urodzin itd, itp to dobrze trafiłeś. Właśnie dla takich potrzeb przygotowaliśmy projekt Party-Mix. Mamy tu dynamiczne układy zdjęć dla zaprezentowania udanej zabawy. Są układy, gdzie kilka zdjęć i akapit tekstu pozwoli opowiedzieć o bohaterze uroczystości. Są układy gdzie możesz zaprezentować uczestników w ich wspaniałych kreacjach (bal karnawałowy). Jest tych układów kilkadziesiąt i na każdą potrzebę coś się znajdzie. Jeśli zaś się nie znajdzie skontaktuj się z nami a na chętnie dodamy nowy ciekawy układ.

Imprezowe tła tła

Aby książka dokładnie odpowiadała Twojej koncepcji, na każdej stronie możesz zmienić tło. Przygotowaliśmy kilkanaście teł idealnych dla książki z udanej i hucznej imprezy. Są tu kurtyny, gwiazdki, błyski świateł i dużo kolorów. Możesz także po prostu ustawić tła jednokolorowe, wybierając kolor z dostępnej palety. Jeśli i to ci nie odpowiada możesz wgrać własne zdjęcie i ustawić je w tle książki.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..