Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
Fotoksiążka szkolna 21x26cm w Alboom.pl

ZAWSZE ZDĄŻYSZ

Termin realizacji to tylko 2 dni. Postępuj wg. następujących kroków:

 • Prześlij fotografie.
 • Ustaw układy kolejnych stron i wstaw zdjęcia na miejsce.
 • Dodaj podpisy pod zdjęciami.
 • Sprawdź wizualizacjię książki.
 • W ciągu maksimum 2 dni od zatwierdzenia projektu i wpłynięcia zapłaty - Twoja książka trafia na pocztę lub czeka na twój odbiór.

Jeśli kupisz dziś. W ciągu godziny prześlij zdjęcia, ułóż je na poszczególnych stronach i zatwierdź projekt fotoksiążki. Jeśli to wszystko zrobisz, najdalej pojutrze (a najczęściej na drugi dzień) Twoja książka będzie gotowa!!!.

Cena fotoksiążki

Fotoksiążka do 40 stron: 80zł

Każde dodatkowe 40 stron: 30zł

Edytor online

Edycja przez internet

Jedynie w naszym serwisie możesz skorzystać z dostępnego w internecie edytora. U nas zawsze możesz szybko uzyskać pomoc, sprawdzić lub poprawić Twój projekt tak abyś mógł dostać swój kalendarz na czas.

Dowiedz się dlaczego to jest ważne…

Gwarancja jakości

Bezwarunkowa gwarancja jakości

Jeśli błąd jest naszą winą poprawimy go za darmo. Jeśli błąd wynikł z Twojej pomyłki możesz go poprawić za pół ceny.

Dowiedz się więcej…

Realizacja 48 godzin

Realizacja w 48 godzin

Fotoksiążki są gotowe w ciągu dwóch dni. Jeśli dziś złożysz zamówienie Twoja książka już pojutrze będzie gotowa.

Dowiedz się więcej…

Dyży wybór gotowych wzorów

Wiele układów stron do wyboru

Mamy wiele gotowych układów do wyboru. Wybierz wzór okładki, jeden z kilkudziesięciu układów stron, tło.

Dowiedz się więcej…

Doświadczenie

Opinie naszych klientów

Od wielu lat prowadzimy sprzedaż fotoksiążek przez internet zbierając najlepsze opinie o naszej pracy i naszych produktach od tysięcy zadowolonych klientów.

Dowiedz się więcej…

Xerox Docucolor 8000AP

Najlepsza jakość druku

Nasza drukarnia fotoksiążek działa najdłużej, ma największe doświadczenie, najlepszych drukarzy, profesjonalne, produkcyjne maszyny i (według nas) najlepszą jakość w Polsce.

Dowiedz się więcej...

FOTOKSIĄŻKI SZKOLNE 21 na 26cm

CO OFERUJEMY

W naszej ofercie znajdziesz fotoksiążkę w twardej oprawie rozmiaru 21 na 26cm. Lepszej oferty nie znajdziesz w internecie. W omawianej fotoksiążce masz możliwość wstawić swoje zdjęcie na każdej stronie. Wybrać samodzielnie jeden z kilkudziesięciu dostępnych układów stron lub jedno z wielu dostępnych

Własny projekt okładki

Zaprojektuj samodzielnie przód i tył okładki. Na okładce możesz umieścić własne zdjęcie oraz tytuł i podpis. Możesz wybrać jedną z kilku przygotowanych przez nas propozycji, specjalnie dla książek szkolnych. Jeśli nasze propozycje ci nie pasuja, możesz je zmodyfikować wstawiając inne tło. Możesz też oczywiście zaprojektować całą okładkę samodzielnie ustawiając własne zdjęcie na całą stronę.

Własny projekt każdej strony

Każdą stronę książki możesz zaprojektować według własnego uznania. Możesz wybrać jeden z kilkudziesięciu gotowych szkolnych układów stron, jedno z teł. Możesz sam wskazać, w którym miejscu znajdzie się każde zdjęcie oraz dodać podpisy.

Materiał i rozmiary

Fotoksiążka ma rozmiar 21 na 26 cm. Twarda okładka jest wykonana na bazie grubej tektury i dodatkowo foliowana tak aby uzyskać błyszczący elegancki efekt wykończenia.

Wnętrze książki drukowane jest na wysokiej jakości papierze satynowanym o gramaturze 160g (dla książek powyżej 60 stron stusujemy papier 120g).

Rozmiary i ilość zdjęć w fotoksiążce

Liczba zdjęć, możliwych do umieszczenia w fotoksiążce zależy od tego ile zdjęć chcemy umieścić na jednej stronie. W fotoksiążkach szkolnych przygotowane są specjalne układy pozwalające umieścić 16 zdjęć na stronie. Tak więc jeśli całą książkę wykonamy z ich wykorzystaniem możemy w 40 stronicowej książce umieścić aż do 640 zdjęć. Oczywiście nie zawsze chcemy umieszczać tak wiele małych zdjęć na jednej stronie. Dlatego też w projekcie książek szkolnych przygotowane są układy stron z jedną, dwoma, trzema, czterema, pięcioma i sześcioma zdjęciami na stronie.

Rozmiar zdjęcia wynika z wybranego układu na stronie. Zależnie od tego jaki układ wybraliśmy zdjęcie może być mniejsze lub większe (aż na całą stronę), poziome lub pionowe. Jeśli okienko na stronie ma trochę inny kształt niż przesłane zdjęcie, mamy możliwość wykadrowania zdjęcia i wybrania fragmentu, widocznego w książce.

DOSTĘPNE UKŁADY STRON I TŁA

Projekty okładek

Książkę poznaje się po okładce. W naszych fotoksiążkach szkolnych przygotowaliśmy kilka gotowych wzorów okładek szkolnych. Mają różne tła i możliwość umieszczenia zdjęcia (np. zdjęcie całej klasy lub budynku szkoły) oraz tytułu i podpisu (nazwa szkoły i klasy oraz rok szkolny). Jedna z okładek umożliwia umieszczenie 20 zdjęć uczniów całej klasy.

Oczywiście nasze gotowe projekty to nie wszystko. Możesz zmodyfikować jedną z naszych okładek ustawiając własne tło. Możesz też przygotować zupełnie własną okładkę i wgrać ją do projektu książki jako plik jpg.

ksiazka-szkolna-okladka-pg1 ksiazka-szkolna-okladka-pg2 ksiazka-szkolna-okladka-pg3 ksiazka-szkolna-okladka-pg4

Wszystko co potrzebne w książce szkolnej

Fotoksiążka szkolna ma opowiadać o uczniach i różnych wydarzeniach z życia strony. Dlatego też przygotowaliśmy specjalnie układy stron pozwalające zaprezentować 16, 9 i 6 uczniów na jednej stronie. W niektórych klasach zakłada się, że każdy uczeń „dostanie” całą stronę. Dlatego też mamy kilka układów stron, gdzie można pokazać zdjęcie ucznia, jego imię, kilka słów na jego temat oraz kilka dodatkowych zdjęć. Jest też oczywiście kilkanaście układów typowych, z różną liczbą zdjęć. Na tych stronach możemy pokazać zdjęcia z wycieczek i uroczystości szkolnych.

[[noslider]] [[noslider]] [[noslider]]

Szkolne tła

Możesz dostosować książkę do swoich upodobań. Na każdej stronie możesz zmienić tło. Przygotowaliśmy kilka teł idealnych dla książki szkolnej. Możesz także po prostu ustawić tła jednokolorowe, wybierając kolor z dostępnej palety. Jeśli i to ci nie odpowiada możesz wgrać własne zdjęcie i ustawić je w tle książki.

ksiazka-szkolna-tla-pg7 ksiazka-szkolna-tla-pg5 ksiazka-szkolna-tla-pg6 ksiazka-szkolna-tla-pg4 ksiazka-szkolna-tla-pg3 ksiazka-szkolna-tla-pg2 ksiazka-szkolna-tla-pg1

Od ponad 8 lat zamujemy się produkcją i sprzedażą fotoksiążek. Nieustannie udoskonalamy nasze usługi. Ulepszamy zarówno nasze książki jak i proces produkcji oraz sprzedaży. Nie jest wielką sztuką dobrze zrobić i sprzedać jedną fotoksiążkę. Jednak koniec roku szkolnego, w którym zamówień jest ogromna ilość powoduje że terminowym zamówieniom potrafią sprostać tylko najlepsi.

Prosimy o przeczytanie kilku komentarzy na Allegro - one są naszą najlepszą rekomendacją.

Rok 2014

12 mar 2014 Ekspresowa wysyłka, towar zgodny z opisem.Książka bardzo ładna, dobrze wykonana Polecam wszystkim kupującym 🙂

Rok 2013

29 lis 2013 Przepiękna foto książka jestem mega zachwycona bardzo dokładnie i szybko zrobiona śliczne zdjęcia na dodatek szyyyyybka dostawa. Na pewno jeszcze nie jedną foto książkę zamówię u was. POLECAM Z CAŁEGO SERCA :))))

02 maj 2013 Strasznie jestem zadowolona. Mąż mi polecał tę książkę i nie zawiodłam się. Jakość wydruku bardzo wysoka i wykonanie bardzo solidne. jestem zadowolona i jeszcze będę tu zamawiać.

29 kwi 2013 Jestem zachwycona! Fotoksiążka jest śliczna, współpraca na medal, sprzedający to prawdziwy wzór dla innych! Dziękuję za rady podczas tworzenia albumu i za błyskawiczne wykonanie, polecam wszystkim zakupy tutaj!

28 kwi 2013 Jeżeli chodzi o tego allegrowicza zasługuje on na najwyższą ocene. Zakupiona przeze mnie foto-książka dosyć, że zostałą wysłana i wydrukowana w przeciągu jednego dnia to na dodatek została wykonana bardzo starannie. W skali od 1 do 10 daje 10000:)

Rok 2012

13 gru 2012 FOTO książka jest rewelacyjna!!! Program służący do stworzenia tego "CUDA" jest rzeczywiście bardzo prosty! Świetny pomysł na prezent!! SZCZERZE POLECAM tego Sprzedawcę - godny zaufania, wszystko przebiegło w jak najlepszym porządku 🙂

11 sie 2012 SUPER MEGA POZYTYW! Fotoksiążka bardzo fajna, kontakt super, realizacja zamówienia ekspreseowa. Nic tylko polecić. Bardzo zależąło mi na czasie, sprzedawca zrobił wszystko by przesyłka była w określonym miejscu w określonym czasie. SUPER!!!

13 lip 2012 W poniedziałek wysłałam zamówienie, a już w piątek książka była u mnie. Wydanie bardzo ładne, z twardą okładką. Plusem jest też prosty w obsłudze program. Na pewno nie jest to moja ostatnia książka zamówiona u tego Allegrowicza. Polecam innym!

Rok 2011

28 gru 2011 Całość transakcji przebiegła bez zarzutu - dobry kontakt mailowy ze Sprzedającym, fotoksiążka bardzo dobrej jakości w atrakcyjnej cenie, błyskawiczna przesyłka - polecam innym Allegrowiczom.

23 gru 2011 Przesyłka rzeczywiście ekspresowa, dotarła na czas nawet mimo początkowej 'wpadki' (błąd w druku), ale na przeprosiny przysłali nawet dodatkowy egzemplarz zamówionej fotoksiążki! To się nazywa profesjonalny Sprzedawca 🙂

08 lut 2011 Wszystko jak najbardziej OK. Fotoksiążka rewelacja, doskonała na prezent i nie tylko. Program łatwy w obsłudze, a sprzedający bardzo konkretny. Szybka wysyłka. Cała transakcja na najwyższym poziomie. Polecam. Dziękuję i pozdrawiam.

Rok 2010

29 gru 2010 Wszystko w jak najlepszym porządku - szybkie wykonanie książki, bardzo szybka przesyłka - polecam gorąco 🙂

22 gru 2010 Bardzo dziękuję!!!!! Jestem bardzo zadowolona z fotoksiążki-jest to najpiękniejszy prezent. Jeszcze nie raz skorzystam z Państwa usług. Polecam gorąco tego Kontrahenta!!!!

JAKOŚĆ DRUKU I WYKONANIA

Nasza drukarnia (najdłużej w Polsce) zajmuje się profesjonalnym drukiem cyfrowym. Drukujemy na profesjonalnym produkcyjnym systemie pełnokolorowym. W tej chwili jest to jedno z najbardziej zaawansowanych tego typu urządzeń na świecie.

BEZWARUNKOWA GWARANCJA JAKOŚCI

Naszą dewizą jest najwyższa jakość. Jeśli w zakupionej fotoksiążce znajdzie się błąd, zawsze staramy się to naprawić:

 • Jeśli jest to błąd wystąpił z naszej winy bezpłatnie go naprawimy. Prześlij do nas fotoksiążkę, co do której masz zastrzeżenia a my przygotujemy dla Ciebie (nieodpłatnie) drugą, wolną od jakichkolwiek wad. Jeśli nie chcesz oddawać wadliwej książki możesz ją od nas odkupić za połowę ceny.
 • Jeśli błąd wystąpił z Twojej winy (niewłaściwe zdjęcia, błędna data lub podpis, itp.). Przygotujemy dla Ciebie drugą, poprawioną książkę za pół ceny.

Pamiętaj. Zawsze jeśli masz jakiekolwiek zastrzeżenia co do otrzymanej fotoksiążki skontaktuj się z nami a zrobimy wszystko aby usunąć problem.

NAJLEPSZY EDYTOR INTERNETOWY

W innych serwisach oferowane są wymyślne edytory gdzie sam możesz projektować fotoksiążkę. Niestety taki edytor musisz zainstalować na swoim komputerze. Jeśli masz problem możesz zwrócić się o pomoc ale zdalna ingerencja rzadko jest skuteczna.

Nasze rozwiązanie to edytor internetowy. Nic nie musisz instalować na swoim komputerze. Możesz edytować książkę kiedy tylko zechcesz i gdzie zechcesz (w domu, w pracy, u znajomych) bo edytor jest dostepny w internecie. Jeśli masz kłopot, my możemy sprawdzić Twoje zamówienie i pomóc Ci. Nie dawać rady ale szybko rozwiązać Twój problem z zamawianą fotoksiążką. To rozwiązanie jest najlepsze i jest dostępne tylko u nas.

Nasz edytor został sprawdzony przez tysiące zadowolonych i wracających kupujących. Możesz sam podać wszystkie dane do fotoksiążki, sprawdzić jak będzie ona wyglądał, wprowadzić ew. poprawki i zatwierdzić projekt. Wszystko w naprawdę krótkim czasie.

Edytor fotoksiążek - 5 prostych kroków

Edytor pozwala w 5 prostych krokach przygotować swoją fotoksiążkę:

 • Krok 1 - przesłanie zdjęć - Nasz edytor pozwala sprawnie przesłać dowolną ilość zdjęć. W każdej chwili widzisz postęp przesyłania i ile czasu zostało do zakończenia przesyłki.
 • Krok 2 - ułóż zdjęcia na stronach książki - Wszytane zdjęcia są wyświetlane w pasku na górze. Możesz przeciągnąć wybrane zdjęcie i umieścić je w wybranym okienku na stronie książki.
 • Krok 3 - wybierz układy stron i wzory tła - Dla każdej strony książki domyślnie przyporządkowany jest układ i wzór tła. Jeśli jednak chcesz możesz je zmienić. Dostępnych jest kilkadziesiąt układów stron i kilka teł do wyboru. Możesz także wgrać własne, dowolne tło.
 • Krok 4 - dodaj podpisy do zdjęć - Na okładce książki możesz podać tytuł i autora. Natomiast na każdej stronie możesz umieścić podpisy pod zdjęciami. Ilość i położenie podpisów zależne jest od wybranego układu strony.
 • Krok 5 - zatwierdź projekt - Zobacz projekt fotoksiążki. Możesz przejrzeć książkę strona po stronie w edytorze lub ściągnąć plik PDF gdzie każda strona, każdy tekst i zdjęcie będą wyraźnie widoczne. Wprowadź ewentualne korekty i sprawdzić projekt jeszcze raz, aż do skutku. Jeśli projekt fotoksiążki odpowiada Ci, wybierz sposób dostawy, zweryfikuj ew. adres wysyłki i zatwierdź zamówienie książki.

Zawsze służymy Ci pomocą

Jeśli masz jakiekolwiek niejasności lub problemy itp. Zwróć się do nas a zawsze Ci pomożemy.

REALIZACJA W 48 GODZIN

Fotoksiążka jest drukowana w dni robocze w ciągu maksymalnie 2 dni od zatwierdzenia projektu i zaksięgowania zapłaty na naszym rachunku. Po wpłynięciu pieniędzy rozpoczynamy jej produkcję. Najdalej po dwóch dniach jest gotowa do odbioru lub wysyłki. Przykładowo, książka zamówiona w środę będzie gotowa najdalej w piątek. Natomiast książka zamówiona w sobotę będzie gotowa najdalej we wtorek.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..