Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
Konkurs Kolorowe Święta w Alboom.pl

KONKURS FOTOGRAFICZNY "KOLOROWE ŚWIĘTA" - edycja 2016

Każda osoba zamawiająca w grudniu produkty w serwisie www.alboom.pl otrzymuje wycięte z ozdobnej tektury zabawki na Choinkę. Udekoruj swoją zabawkę najlepiej jak potrafisz i zgłoś zdjęcie na konkurs. Być może to Twoja praca wygra wspaniały czytnik ebook'ów Amazon Kindle. Najważniejsza w naszym konkursie jest zabawa i świąteczna atmosfera. Dla wszystkich naszych klientów przygotowaliśmy specjalne tekturowe zabawki na choinkę. Zabawki te są dodawane do wszystkich zamówień.

Jak wziąć udział w konkursie

Aby wziąć udział w konkursie trzeba udekorować jedną z naszych tekturowych zabawek na choinkę, zrobić jej zdjęcie i zgłosić to zdjęcie do konkursu.     Konkurs jest przeprowadzany na naszej stronie na facebooku:
  • Wejdź na naszą stronę na facebooku i przejdź do zakładki KONKURS
  • Kliknij guzik [DODAJ ZDJĘCIE] a następnie w formularzu podaj swoje Imię i Nazwisko, adres email oraz oczywiście wgraj zdjęcie.
  • To wszystko. Namów swoich znajomych aby głosowali na Twoją pracę. Dzięki temu będzie ona łatwiej zauważona przez Jury.
Prace w konkursie można zgłaszać od 10 do 21 grudnia 2016 do godziny 23:59. Zwycięzcy zostaną wyłonieniu 22 grudnia 2016 roku.

Jak wyłaniani są zwycięzcy

Zasady konkursu są bardzo proste. Wygrywa najładniejsza praca. O tym, która praca jest najładniejsza decyduje Jury. Jury nie musi brać pod uwagę liczby zebranych głosów ale na pewno dokładniej przyjrzy się tym pracom, które mają ich więcej. Głosowanie na prace konkursowe przeprowadzane jest na naszej stronie na facebooku.
  • Na naszej stronie na facebook'u wejdź w zakładkę z konkursem.
  • Wejdź do części z pracami konkursowymi.
  • Wybierz pracę, która najbardziej Ci się podoba.
  • Kliknuj [głosuję].

Nagrodna dla zwycięzcy

Dla 3 pierwszych miejsc przygotowaliśmy wspaniały prezent, czytnik ebook'ów Amazon Kindle, wartości 450zł

47 wyróżnień za kolejne miejsca

Dodatkowo przygotowaliśmy 47 wyróżnień. Osoby, które zajęły miejsca od 4 do 50 otrzymają kupon rabatowy upoważniający do bezpłatnego zamówienia fotokalendarza A3 z własnymi zdjęciami, wartości 59zł. Konkurs Kolorowe Święta 2016 w Alboom.pl
Zobacz szczegółowy regulamin konkursu: REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO KOLOROWE ŚWIĘTA

Prace z poprzednich lat

Nasz konkurs jest ogłaszany od wielu lat. Zobaczcie jakie piękne prace były zgłaszane w poprzednich latach. Konkurs Kolorowe Święta 2015 Joanna Jędryszek Kolorowe Święta 2015 w Alboom.pl - Joanna Jędryszek Kolorowe Święta 2014 w Alboom.pl Sylwia Wolny Kolorowe Święta 2014 w Alboom.pl - Sylwia Wolny Kolorowe Święta 2013 w Alboom.pl - Joanna Koralewska Kolorowe Święta 2013 w Alboom.pl - Joanna Koralewska Kolorowe Święta 2012 w Alboom.pl - Paweł Wydmuch Kolorowe Święta 2012 w Alboom.pl - Paweł Wydmuch Kolorowe Święta 2011 w Alboom.pl - Maria Strzelecka Kolorowe Święta 2011 w Alboom.pl - Maria Strzelecka

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..