Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
Konkurs Mój Zeszyt Szkolny | ALBOOM

KONKURS FOTOGRAFICZNY „MÓJ ZESZYT SZKOLNY”

Jeśli zawsze marzyłeś aby mieć zeszyt szkolny z okładką według własnego pomysłu dziś marzenie to może się spełnić. Kończą się wakacje i zbliża nowy rok szkolny. Przygotowaliśmy dla wszystkich zabawę w wymyślanie własnych okładek zeszytów szkolnych. Pokaż nam zdjęcie, które chciałbyś umieścić na okładce zeszytu. Zaproś znajomych do zabawy (oddawania głosów). 100 osób o największej liczbie głosów otrzyma swój zeszyt gratis.

Pomysł na zeszyt szkolny?

Tak dokładnie. Dzięki Alboom.pl ty lub Twoje dziecko może mieć zeszyt z własną okładką a na niej zdjęcie swoje, swojego pieska lub co tylko wymyślicie.

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o naszych zeszytach szkolnych.

Czy już widzisz o co chodzi?

Jeśli masz zdjęcie, które chcesz umieścić na okładce swojego lub swojego dziecka zeszytu szkolnego, zgłoś je w konkursie.

Jeśli zaprojektowałeś samodzielnie niesamowitą okładkę zeszytu szkolnego i chciałbyś mieć taki zeszyt, zgłoś ją w konkursie.

Co można wygrać?

1 NAGRODA - 100 NAJLEPSZYCH PRAC

100 osób, które zbierze najwięcej głosów otrzyma kod promocyjny upoważniający do zakupu jednego, dowolnego zeszytu szkolnego ze zniżką 100%.

2 NAGRODA - KOLEJNE PRACE

Osoby, których prace uplasują się na miejscach dalszych niż 100 otrzymają kod promocyjny upoważniający do zakupu jednego, dowolnego zeszytu szkolnego ze zniżką 50%.

NAGRODA DODATKOWA - WSZYSTKIE PRACE

Wszyscy, którzy zgłoszą prace w konkursie otrzymają kod promocyjny upoważniający do zakupu dowolnej liczby, dowolnych zeszytów szkolnych ze zniżką 30%.

Jak to działa?

Konkurs jest przeprowadzany na naszej stronie na facebooku:
  • Wejdź na naszą stronę na facebooku i przejdź do zakładki KONKURS
  • Kliknij guzik [Zgłoś pracę] a następnie w formularzu podaj swoje Imię i Nazwisko, adres email oraz oczywiście wgraj zdjęcie, które chciałbyś umieścić na okładce zeszytu.
  • Nie ma pomysłów lepszych lub gorszych. To przecież Twój (lub Twojego dziecka) zeszyt szkolny. Jednak naprawdę ciekawe pomysły będziemy się starali promować wśród fanów alboom dzięki czemu szybciej taki projekt może zdobyć więcej głosów.
  • Powiadom znajomych o Twoim udziale w konkursie tak aby oddali głos na Twoją pracę.
  • Każdy może zgłosić jedną pracę i głosować wiele razy (ale tylko raz na jedno zdjęcie).
  • Zgłaszać zdjęcia i głosować można do piątku 17 sierpnia 2012.

Jak wyłaniani są zwycięzcy?

Zasady konkursu są bardzo proste. Wygrywa każdy projekt (zdjęcie do umieszczenia na okładce zeszytu), który zdobędzie conajmniej jeden głos. Głosowanie na prace konkursowe przeprowadzane jest na naszej stronie na facebooku.
  • Na naszej stronie na facebook'u wejdź w zakładkę z konkursem.
  • Wejdź do części z pracami konkursowymi.
  • Wybierz pracę, który najbardziej Ci się podoba.
  • Kliknuj [głosuję].
Zniżka nie obejmuje kosztów wysyłki (10zł za wysyłkę pocztą, 20zł za wysyłkę kurierem). Zeszyty można odbierać osobiście w naszym biurze w Warszawie. Opłaty za wysyłkę nie kumulują się. Niezależnie ile rzeczy się zamówi, za wysyłkę płacimy tylko raz.
Zobacz szczegółowy regulamin konkursu: REGULAMIN KONKURSU MÓJ ZESZYT SZKOLNY

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..