Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto

Kalendarzobranie w Drukarni świętego Mikołaja

Czy znacie historię Świętego Mikołaja? Wszystko zaczęło się od biskupa Miry, który żył w III wieku na obszarze dzisiejszej Turcji. Biskup zasłynął z pomocy biednym i potrzebującym. Po śmierci został ogłoszony świętym a jego kult rozprzestrzeniał się po całym chrześcijańskim świecie. Więcej o historii świętego Mikołaja możecie przeczytać tutaj. Dnia 6 grudnia obchodzimy Mikołajki, w rocznicę śmierci biskupa z Miry.

Przez wieki święty Mikołaj był biskupem, który przynosi prezenty. Tak też byl przedstawiany.

Kolor stroju świętego Mikołaja nie był ustalony. Po prostu był to starszy pan z długą białą brodą w stroju biskupa.

W XIX wieku święty Mikołaj stawał się coraz bardziej popularny. Cały czas jednak była to postać wywodząca się z tradycji katolickiej i prawosławnej. Ponieważ jednak wszyscy chcieli aby święty Mikołaj przynosił im prezenty więc powoli miejsce biskupa z Miry zaczął zajmować Santa Claus. Tłuściutki krasnolud w czerwonym ubraniu. Ten obraz został ostatecznie rozpropagowany w XX wieku przez reklamy Coca-Coli.

No tak ale co to wszystko ma wspólnego z kalendarzami i fotoksiążkami. Szukaliśmy w naszym archiwum czy znajdziemy jakieś ślady, że święty Mikołaj już dawniej przynosił pod choinkę książki i kalendarze i kiedy już prawie straciliśmy nadzieję udało nam się coś znaleźć. Zobaczcie sami.

Ha!!! Święty Mikołaj od dawna wiedział, że kalendarze są jednymi z najlepszych prezentów na gwiazdkę.

Kalendarzobranie

Dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy specjalną ofertę. Każdy może kupić kalendarze po obniżonej cenia. Zniżka wynosi tyle ile dni zostało do Mikołajek.

Dzisiaj 7go listopada zniżka wynosi 30% ale już jutro 8go listopada wyniesie 29%. Pojutrze 9go listopada zniżka będzie wynosić 28%. Codziennie wielkość zniżki będzie się zmniejszać aż do 6 grudnia kiedy wyniesie 1%. Oto kilka dodatkowych faktów:

  • Zniżka obowiązuje na wszystkie rodzaje kalendarzy;
  • Każdy może kupić dowolną ilość kalendarzy;
  • Liczy się data zatwierdzenia kalendarza do druku (zapłacić można trochę później);

Aby skorzystać promocji trzeba w formularzu zamówienia wpisać kod MIKOLAJKI2011. Więcej o działaniu kodów przeczytasz tutaj.

Zamówienie kalendarza trwa tylko 5 minut. Jeśli nie jesteś pewien czy dasz sobie radę, nie martw się. Po prostu spróbuj. Jeśli będziesz miał kłopoty skontaktuj się z nami a na pewno Ci pomożemy. Dzięki naszemu edytorowi on-line mamy wgląd w każde zamówenie, nawet zanim zostanie zatwierdzone. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc.

Zacznij już teraz. Przejdź na stronę kalendarzy i wybierz interesujący Cię rodzaj: kliknij tu.

Albo po prostu kliknij poniżej i rozpocznij edycję kalendarza A3. Naszego najpopularniejszego produktu.

 

 

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..