Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto

Pomysły na własne okładki zeszytów szkolnych

We wcześniejszych wpisach pisaliśmy jak zamówić zeszyt szkolny z własną okładką w 5 minut. Przygotowaliśmy też poradnik dla zaawansowanych. Dziś chcieliśmy pokazać kilka pomysłów jak można przygotować komplet zeszytów do wszystkich przedmiotów szkolnych.

Pomysły na zeszyty szkolne z własną okładką w Alboom.pl

Powyżej pomysł pierwszy. Wybieramy jedno ładne zdjęcie i wykorzystujemy je we wszystkich zeszytach, zmieniając tylko kolor tła. Możemy wybrać jasne tła pastelowe albo bardziej wyraziste kolory.

Pomysły na zeszyty szkolne z własną okładką w Alboom.pl

Można też zrobić inaczej. W każdym zeszycie użyć innego zdjęcia na okładce ale we wszystkich wykorzystać to samo tło. Teł do wyboru jest bardzo wiele.

Pomysły na zeszyty szkolne z własną okładką w Alboom.pl

Kolejny pomysł to wykorzystanie naszych teł tematycznych. Przygotowaliśmy gotowe tła pasujące do różnych przedmiotów. Możemy do każdego zeszytu wybrać takie samo zdjęcie lub za każdym razem inne. W zasadzie można też nie dodawać zdjęcia a jedynie podpis z imieniem i nazwiskiem dziecka, nazwą przedmiotu, klasy itd.

Pomysły na zeszyty szkolne z własną okładką w Alboom.pl

Na koniec zeszyty z całą okładką własnego projektu. Najprościej oczywiście wgrać zdjęcie i umieścić je na całą stronę. Ale oczywiście nie musi to być zdjęcie a dowolna grafika. Rozmiar zdjęcia wypełniającego całą stronę to 148 na 210mm (1776 na 2520 pikseli). Proszę pamiętać, że zewnętrzny 1cm z każdej strony to tak zwany obszar bezpieczny gdzie nie należy umieszczać żadnych istotnych elementów (napisów itd). Do takiej okładki z własnym zdjęciem na całą stronę możemy dodać oczywiście podpis (imię i nazwisko itd), który zostanie umieszczony w ramce na dole. Jeśli nie dodamy żadnego podpisu na okładce będzie tylko nasze zdjęcie.

Więcej o zeszytach szkolnych z okładką własnego projektu przeczytasz tutaj.

Jeśli chcesz już teraz zamówić taki zeszyt szkolny kliknij guzik poniżej.

 

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..