Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
Jesteś tu: ALBOOM » FOTOKSIĄŻKI »

Szybkie fotoksiążki 21 na 21 cm

Szybkie fotoksiążki 21 na 21 cm

ZAWSZE ZDĄŻYSZ

Termin realizacji to tylko 48 godzin. Postępuj wg. następujących kroków:
 • Wyślij zdjęcia, podaj tytuł i autora oraz wpisz ew. podpisy pod zdjęciami.
 • Zobacz podgląd foto książki.
 • Zatwierdź projekt foto książki.
 • W ciągu 48 godzin od zatwierdzenia projektu i wpłynięcia płatności Twoja fotoksiążka trafia na pocztę lub jest gotowa do odbioru.

Jeśli dziś dokonasz zakupu. W ciągu godziny możesz przesłać zdjęcia, wpisać tytuł i zatwierdzić projekt fotoksiążki. Wtedy Twoja fotoksiążka już pojutrze będzie gotowa!!!.

Dostawa

 • Poczta - priorytet: 10 zł.
 • Kurier: 10 zł.

Możliwy jest odbiór własny w naszym biurze w Warszawie, ul. Puławska 233 lok B5, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 21:00.

Płatność przelewem

Wpłaty przelewem prosimy dokonywać na nasz rachunek:

26 2160 0003 2000 1575 6459 0001 W tytule przelewu proszę podać numer zamówienia i login.

Wersje fotoksiążek

Fotoksiążka 21 na 21cm
 • 40 stron z 40 Twoimi zdjęciami (wliczając okładkę)
 • Rozmiar książki (21 na 21cm)
 • Rozmiar zdjęć od 19 na 14 cm (zdjęcie na środku kartki) do 27 cm na 20,5 (rozkładówka).
 • Twoją książka ma własny tytuł i autora, które są umieszczone na okładce, grzbiecie książki i stronie tytułowej.
 • Na każdej stronie możesz umieścić swój własny, dowolnie długi tekst.
 • Bardzo prosty edytor umożliwiający każdemu przygotowanie własnej książki w 10 minut.
 • Edytor on-line. Nie musisz instalować na swoim komputerze żadnych programów!!!
 • Najwyższa jakość druku - Xerox Docucolor 8000 (2400dpi).
 • TERMIN REALIZACJI 48 GODZIN!!!
Edytor online

Edycja przez internet

Jedynie w naszym sklepie możesz korzystać z edytora dostępnego przez internet. Tylko my zawsze możemy szybko udzielić Ci pomocy, sprawdzić lub poprawić Twój projekt tak abyś mógł dostać swoją fotoksiążkę na czas.

Dowiedz się dlaczego to jest ważne…
Gwarancja jakości

Bezwarunkowa gwarancja jakości

Jeśli błąd jest z naszej winy poprawimy go za darmo. Jeśli błąd wynikł z Twojej pomyłki możesz go poprawić za pół ceny.

Dowiedz się więcej…
Realizacja 48 godzin

Realizacja w 48 godzin

Fotoksiążki są gotowe w 48 godziny. Jeśli dziś złożysz zamówienie Twoja fotoksiążka już pojutrze będzie gotowa.

Dowiedz się więcej…
Dyży wybór gotowych projektów

Wiele projektów do wyboru

Bardzo wiele projektów do wyboru. Wybierz układ fotoksiążki, tło, rodzaje czcionek oraz kolorystykę.

Dowiedz się więcej…
Doświadczenie

Opinie naszych klientów

Od kilku lat sprzedajemy w internecie zbierając najlepsze opinie o naszej pracy i naszych produktach od tysięcy zadowolonych klientów.

Dowiedz się więcej…
Xerox Docucolor 8000AP

Najlepsza jakość druku

Drukarnia, w której drukujemy fotoksiążki działa najdłużej, ma największe doświadzenie, najlepszych drukarzy, profesjonalne, produkcyjne maszyny i (według nas) najlepszą jakość w Polsce.

Dowiedz się więcej...

CO OFERUJEMY

  Oferujemy do sprzedaży fotoksiążkę w twardej oprawie, z Twoimi własnymi zdjęciami i własną treścią. Drugiej takiej oferty nie znajdziesz ani na Allegro ani nigdzie w internecie. Dzięki naszemu bardzo łatwemu edytorowi każdy może przygotować własną fotoksiążkę i nie musi być ekspertem od komputerów. Dodatkowo nie trzeba mieć wielu godzin wolnego czasu bo fotoksiążkę można przygotować nawet w 10 minut.

Twoja własna książka

Korzystając z naszej oferty możesz stworzyć swoją własną książkę. Tytuł i autor książki są podane na okładce, na grzbiecie i na stronie tytułowej. Dodatkowo na stronie tytułowej możesz umieścić kilkuzdaniową dedykację a na tylnej okładce krótkie streszczenie.

Twój własny tekst na każdej stronie

Jak sama nazwa wskazuje, fotoksiążka służy do prezentowania zdjęć. Jeśli jednak chcesz, na każdej stronie możesz umieścić dowolną ilość tekstu. Może być to być krótki podspis pod zjęciem ale także długa opowieść, do której zdjęcie jest tylko ilustracją. Strony Twojej książki formatują się automatycznie. Jeśli nie podasz żadnego tekstu lub będzie to jedno, dwa zdania to zdjęcie zostanie umieszczone tak aby miało jak największy rozmiar. Jeśli jednak wpiszesz na danej stronie dużo tekstu, zdjęcie zostanie odpowiednio zmniejszone tak aby zostawić miejsce na tekst.

Materiał i rozmiary

Fotoksiążka zawiera 40 stron (19 kartek dwustronnie zadrukowanych oraz dwie okładki) o rozmiarach 21cm na 21cm. Fotoksiążka jest oprawiona w twardą oprawę. Okładka jest pofoliowana folią błyszczącą. Książka jest wydrukowany na papierze matowym 160g/m.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

  Sprzedajemy w internecie od ponad 4 lat i przez ten czas stale usprawnialiśmy naszą usługę. Staramy się aby nasze produkty były coraz lepsze ale także aby proces produkcji byl coraz lepszy. Każdy potrafi zrobić i sprzedać dobrze jedną rzecz. Jednak np. w okresie świątecznym, kiedy zamówień jest bardzo wiele zamówienia na czas potrafią realizować tylko najlepsi. Nasza firma się rozwija. Dziś jako pewnie jedyni w Polsce sprzedajemy nasze foto książki także za granicą. Komentarze na naszym koncie Allegro mówią same za siebie. Oto kilka komentarzy z czasu poprzednich świąt:

25 gru 2008 MEGA POZYTYW. Kalendarz rewelacja, doskonały kontakt ze Sprzedającym, mega szybka wysyłka. Towar wysokiej jakości na super prezent. POLECAM!!!!

25 gru 2008 Świetny towar, błyskawiczna przesyłka, Sprzedawca jak najbardziej godny polecenia! Pełen profesjonalizm i ogromny szacunek do klienta. Pozdrawiam:) 24 gru 2008 Rewelacyjna jakość druku i odwzorowanie kolorów! Ekspresowa realizacja zamówienia. Kalendarze są prześliczne, choć nieduże. GORĄCO POLECAM 23 gru 2008 Wielki POZYTYW, solidna firma, dobry produkt w dobrej cenie, ekspresowe wykonanie, po 4 godzinach od zamówienia info, że kalendarz gotowy do odbioru. Zdecydowanie polecam. 23 gru 2008 wszystko w jak najlepszym porządku wykonanie i przesyłka błyskawiczna pomimo okresu przedświątecznego!! WIELKI POZYTYW!! 23 gru 2008 Pełny profesjonalizm sprzedawcy, firma ma u mnie ogromnego plusa:)) 100% pozytyw!!!!!!!! Polecam gorąco!!!!!!!! 23 gru 2008 Absolutny pozytyw!!!!!!!!!!!!!!! Przepięknie wykonane, bardzo wyraźne zdjęcia, pełna satysfakcja. Polecam 23 gru 2008 Bardzo miły kontakt ze sprzedającym no i super ekspresowa przesyłka! A kalendarz-rewelacja!POLECAM!!! 23 gru 2008 SUPERPOZYTYW!!! Rewelacja! Wszystko tak jak zostało zamówione, zgodne z opisem aukcji i późniejszymi podglądami PDF. Gorąco polecam bo naprawdę warto! Bardzo szybka realizacja i wysyłka! Oby więcej takich Allegrowiczów!!! SUPERPOZYTYW!!! 🙂 22 gru 2008 Szybko i profesjonalnie! Kalendarz super! Serdecznie pozdrawiam i życzę wesołych świąt!!! 22 gru 2008 Jestem bardzo zadowolona - kalendarz piękny, ekspresowo przesłany, dobrze zabezpieczony. Doskonały kontakt ze Sprzedającym. Zamierzam kupić jeszcze jeden - i niech to będzie najlepszą rekomendacją. 22 gru 2008 WIELKI POZYTYW!!! Świetny kontrahent, wspaniałe kalendarze. Zawaliła jak w wielu przypadkach poczta polska, a STUDIOUH-COM stanęło na wysokości zadania i przesłało drugi zestaw kalendarzy kurierem. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI. GORĄCO POLECAM

PROJEKTY I WERSJE KOLORYSTYCZNE

  Przygotowaliśmy kilka układów, według których Twoja fotoksiążka może być zformatowana: width="440" height="230" alt="Fotoksiążka - zdjęcie wycentrowane" style="float: right"> Zdjęcie wycentrowane W tym układzie zdjęcie jest umieszczone w ramce na środku strony. Pod zdjęciem znajduje się tekst danej strony. Jeśli tekstu jest dużo i nie mieści się pod zdjęciem, jest ono zmniejszane tak aby starczyło miejsca.   width="440" height="230" alt="Fotoksiążka - Maksymalny rozmiar zdjęcia" style="float: right"> Maksymalny rozmiar zdjęcia Każde zdjęcie jest ustawiane od krawędzi do krawędzi strony tak aby miało jak największy rozmiar (zdjęcia są be ramek). Jeśli zdjęcie jest poziome to jest umieszczane na górze strony. Jeśli zdjęcie jest pionowe to jest umieszczone o wewnętrznej lub zewnętrznej stronie kartki (tak aby było miejsce na ew. tekst).   Zdjęcie na całą stronę Wszystkie zdjęcia są kadrowane tak aby zajęły całą stronę. Tekst jest umieszczany w ramce nad zdjęciem, na dole strony (zasłania część zdjęcia). Jeśli chcesz sam zdecydować, jaka część zdjęcia jest na stronie, wykadruj je w programie graficznym tak aby miało kształt kwadratu. przykład   Zdjęcie na rozkładówce W tym układzie jedno ze zdjęć (zdjęcie poziome lub zdjęcie z lewej strony) jest umieszczane na obu sąsiadujących stronach w największym możliwym wymiarze. Drugie zdjęcie jest umieszczane jako miniaturka na pozostałym wolnym miejscu. Na wolnym miejscu także jest umieszczany tekst z obu stron.  

Rozmiary zdjęć w fotoksiążkach

We wszystkich naszych fotoksiążkach można umieścić zdjęcia dowolnych rozmiarów i o dowolnych proporcjach. Na stronie foto książki znajduje się pole przeznaczone na umieszczenie zdjęcia. Zdjęcia nie są obcinane ani kadrowane. Są umieszczane na środku dostępnego pola. Jednak dzięki różnorodności naszych projektów możesz zawsze dobrać taki aby Twoje zdjęcie zajmowało na stronie maksymalny możliwy rozmiar.

JAKOŚĆ DRUKU I WYKONANIA

  Nasza drukarnia od wielu lat (najdłużej w Polsce)zajmuje się profesjonalnym drukiem cyfrowym. Posiadamy maszynę XEROX DC 8000AP. Jest to produkcyjny system pełnokolorowy, w tej chwili jedno z najbardziej zaawansowanych tego typu urządzeń na świecie(patrz tutaj).

BEZWARUNKOWA GWARANCJA JAKOŚCI

  Naszą dewizą jest najwyższa jakość. Jeśli w zakupionej foto książce jest jakiś błąd, zawsze staramy się to naprawić:
 • Jeśli błąd wystąpił z naszej winy naprawimy go na nasz koszt. Prześlij do nas fotoksiążkę, co do której masz zastrzeżenia a my przygotujemy dla Ciebie (nieodpłatnie) drugi, wolny od wszelkich wad. Jeśli nie chcesz oddawać wadliwej foto książki możesz ją od nas odkupić za połowę ceny (zakupu należy dokonać na aukcji Allegro).
 • Jeśli błąd wystąpił z Twojej winy (błędny podpis, niewłaściwe zdjęcia, itp.). Przygotujemy dla Ciebie drugi, poprawiony egzemplarz za pół ceny (zakupu należy dokonać na aukcji Allegro).

10 MINUTOWY EDYTOR INTERNETOWY

  Większość firm oferujących fotoksiążki wymaga zainstalowania na Twoim komputerze specjalnego programu, w którym musisz zaprojektować swoją książkę zanim złożysz zamówienie. Nie jest to rozwiązanie zbyt wygodne (po pewnym czasie masz na komputerze zainstalowane dziesiątki programów, które były używane przez chwilę i potem tylko zaśmiecają i spowolniają Twój system) nie zawsze też możesz coś instalować na swoim komputerze (na przykład w pracy). Nasze rozwiązanie to edytor dostępny przez internet przy użyciu przeglądarki. Nie musisz nic instalować i możesz pracować nad swoją książką w każdej chwili, gdy masz dostęp do internetu (w domu, w pracy, u znajomych). Projektując nasz edytor szczególną uwagę przywiązywaliśmy do jego prostoty. Wcześniej przygotowaliśmy dziesiątki foto książek w edytorach różnych firm. Jedne z tych edytorów były lepsze inne gorsze ale wszystkie miały jedną wspólną cechę, aby przygotować książkę trzeba na to poświęcić wiele godzin. Z rozmów z naszymi klientami wiemy, że nie każdy ma tyle czasu. Nie każdy też ma na tyle zdolności aby odpowiednio dobrać kolor tła, krój, kolor i wielkość czcionki, rozkład zdjęć na stronie itd. Dlatego u nas wszystko wygląda dużo prościej.

Edytor foto książek - 5 prostych kroków

Edytor pozwala w 5 prostych krokach przygotować fotoksiążkę:
 • Krok 1 - przesłanie zdjęć - Nasz edytor umożliwia sprawne przesłanie dowolnej liczby zdjęć. W każdej chwili widzisz ile już zostało przesłanych i ile czasu zostało do zakończenia przesyłki.
 • Krok 2 - wersja kolorystyczna - Wybierz wersję kolorystyczną foto książki.
 • Krok 3 - ustal kolejność zdjęć - Ustal, które z przesłanych zdjęć ma być na krórej stronie (edytor domyślnie ustawia zdjęcia chronologicznie, wg. kolejności ich zrobienia). Jeśli trzeba możesz także np. obrócić zdjęcie.
 • Krok 4 - wpisz tekst książki - Wpisz tytuł i autora książki oraz jeśli jest taka Twoja wola treść, która ma się znaleźć na każdej ze stron.
 • Krok 5 - zatwierdź projekt - Zobacz projekt foto książki. Jeśli coś nie pasuje wszystko możesz poprawić i sprawdzić projekt jeszcze raz, aż do skutku. Jeśli projekt Ci odpowiada, wybierz sposób dostawy, zweryfikuj ew. adres wysyłki i zatwierdź foto książkę.

Zawsze służymy Ci pomocą

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z przesłaniem materiałów do foto książki, jej zatwierdzeniem itp. Zwróć się do nas a zawsze Ci pomożemy.

PŁATNOŚĆ

Szybkość przygotowania Twojej foto książki zależy od tego jak szybko zatwierdzisz jej projekt i jak szybko wpłyną do nas pieniądze. Wpłaty możesz dokonać na podany niżej rachunek. Jeśli chcesz odebrać zamówienie osobiście możesz zapłacić przy odbiorze. Wpłaty przelewem prosimy dokonywać na nasz rachunek: 26 2160 0003 2000 1575 6459 0001 W tytule przelewu proszę podać numer zamówienia i login.

REALIZACJA W 48 GODZIN

  Fotoksiążka jest drukowana w dni robocze w ciągu 48 godzin od zatwierdzenia projektu i wpłynięcia zapłaty na nasz rachunek. Po wpłynięciu pieniędzy lub otrzymaniu informacji o płatności przy odbiorze rozpoczynamy jego produkcję. Na drugi dzień jest gotowy do odbioru lub wysyłki.

Facebook