Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
fotoksiazkaszkolnaslider

Najlepsza pamiątka szkolna

Fotoksiążki szkolne

Szkolna A4

60 stron: 60zł

  • Rozmiar: 210 na 297 mm;
  • Dodatkowe 20 stron 12zł;
  • Twarda oprawa;

Szkolna pozioma A4

60 stron: 70zł

  • Rozmiar: 297 na 210mm;
  • Dodatkowe 20 stron 12zł;
  • Twarda oprawa;

Szkolna kwadratowa

60 stron: 50zł

  • Rozmiar: 210 na 210mm;
  • Dodatkowe 20 stron 12zł;
  • Twarda oprawa;

Najlepsza pamiątka szkolna

Wszystkie szkolne zdjęcia Twojego dziecka ułożone w piękną Szkolną Fotoksiążkę - idealny sposób na uczczenie końca roku szkolnego! Stwórz szkolny album ze zdjęciami razem ze swoim dzieckiem, jego kolegami z klasy, nauczycielami i rodzicami - aby zapamiętać czasy szkolne Twojego dziecka i zachować wspomnienia na zawsze!

Jak przygotować przepiękną fotoksiążkę szkolną

Aby przygotować fotoksiążkę szkolną trzeba przede wszystkim zebrać zdjęcia wszystkich uczniów oraz różnych zdarzeń z życia klasy. Zawartość książki może być różna zależnie od posiadanych zdjęć i pomysłu. Może to być dziennik tego co wydarzyło się przez cały rok szkolny lub prezentacja wszystkich uczniów. Dzieci mogą coś przygotować od siebie: życzenia dla wychowawczyni, swoje marzenia, przewidywania co będą robić jak dorosną lub jak będzie wyglądał świat za 50 lat. Takie karteczki napisane przez uczniów można zeskanować (lub zrobić zdjęcie telefonem) i wstawić do książki. Efekt jest naprawdę wspaniały. Więcej o pomysłach na fotoksiążkę szkolną znajduje się w artykule na naszym blogu.

CO OFERUJEMY

W naszej ofercie znajdziesz fotoksiążkę w twardej oprawie i różnych rozmiarach. Lepszej oferty nie znajdziesz w internecie. W omawianych fotoksiążkach masz możliwość wstawić swoje zdjęcie na każdej stronie. Wybrać samodzielnie jeden z kilkudziesięciu dostępnych układów stron.

Własny projekt okładki

Zaprojektuj samodzielnie przód i tył okładki. Na okładce możesz umieścić własne zdjęcie oraz tytuł i podpis. Możesz wybrać jedną z kilku przygotowanych przez nas propozycji, specjalnie dla książek szkolnych. Jeśli nasze propozycje ci nie pasuja, możesz je zmodyfikować wstawiając inne tło. Możesz też oczywiście zaprojektować całą okładkę samodzielnie ustawiając własne zdjęcie na całą stronę.

Własny projekt każdej strony

Każdą stronę książki możesz zaprojektować według własnego uznania. Możesz wybrać jeden z kilkudziesięciu gotowych szkolnych układów stron, jedno z teł. Możesz sam wskazać, w którym miejscu znajdzie się każde zdjęcie oraz dodać podpisy.

Materiał i rozmiary

Fotoksiążka szkolne mogą mieć różne rozmiary. Pionowe i poziome A4 oraz pionowe i poziome A4 plus. Twarda okładka jest wykonana na bazie grubej tektury i dodatkowo foliowana tak aby uzyskać błyszczący elegancki efekt wykończenia.

Wnętrze książki drukowane jest na wysokiej jakości papierze satynowanym o gramaturze 160g (dla książek powyżej 60 stron stosujemy papier 120g).

Rozmiary i ilość zdjęć w fotoksiążce

Liczba zdjęć, możliwych do umieszczenia w fotoksiążce zależy od tego ile zdjęć chcemy umieścić na jednej stronie. W fotoksiążkach szkolnych przygotowane są specjalne układy pozwalające umieścić 16 zdjęć na stronie. Tak więc jeśli całą książkę wykonamy z ich wykorzystaniem możemy w 40 stronicowej książce umieścić aż do 640 zdjęć. Oczywiście nie zawsze chcemy umieszczać tak wiele małych zdjęć na jednej stronie. Dlatego też w projekcie książek szkolnych przygotowane są układy stron z jedną, dwoma, trzema, czterema, pięcioma i sześcioma zdjęciami na stronie.

Rozmiar zdjęcia wynika z wybranego układu na stronie. Zależnie od tego jaki układ wybraliśmy zdjęcie może być mniejsze lub większe (aż na całą stronę), poziome lub pionowe. Jeśli okienko na stronie ma trochę inny kształt niż przesłane zdjęcie, mamy możliwość wykadrowania zdjęcia i wybrania fragmentu, widocznego w książce.

Projekty okładek

Książkę poznaje się po okładce. W naszych fotoksiążkach szkolnych przygotowaliśmy kilka gotowych wzorów okładek szkolnych. Mają różne tła i możliwość umieszczenia zdjęcia (np. zdjęcie całej klasy lub budynku szkoły) oraz tytułu i podpisu (nazwa szkoły i klasy oraz rok szkolny). Jedna z okładek umożliwia umieszczenie 20 zdjęć uczniów całej klasy.

Oczywiście nasze gotowe projekty to nie wszystko. Możesz zmodyfikować jedną z naszych okładek ustawiając własne tło. Możesz też przygotować zupełnie własną okładkę i wgrać ją do projektu książki jako plik jpg.

ksiazka-szkolna-okladka-pg1 ksiazka-szkolna-okladka-pg2 ksiazka-szkolna-okladka-pg3 ksiazka-szkolna-okladka-pg4

Wszystko co potrzebne w książce szkolnej

Fotoksiążka szkolna ma opowiadać o uczniach i różnych wydarzeniach z życia strony. Dlatego też przygotowaliśmy specjalnie układy stron pozwalające zaprezentować 16, 9 i 6 uczniów na jednej stronie. W niektórych klasach zakłada się, że każdy uczeń „dostanie” całą stronę. Dlatego też mamy kilka układów stron, gdzie można pokazać zdjęcie ucznia, jego imię, kilka słów na jego temat oraz kilka dodatkowych zdjęć. Jest też oczywiście kilkanaście układów typowych, z różną liczbą zdjęć. Na tych stronach możemy pokazać zdjęcia z wycieczek i uroczystości szkolnych.

[[noslider]] [[noslider]] [[noslider]]

Szkolne tła

Możesz dostosować książkę do swoich upodobań. Na każdej stronie możesz zmienić tło. Przygotowaliśmy kilka teł idealnych dla książki szkolnej. Możesz także po prostu ustawić tła jednokolorowe, wybierając kolor z dostępnej palety. Jeśli i to ci nie odpowiada możesz wgrać własne zdjęcie i ustawić je w tle książki.

ksiazka-szkolna-tla-pg7 ksiazka-szkolna-tla-pg5 ksiazka-szkolna-tla-pg6 ksiazka-szkolna-tla-pg4 ksiazka-szkolna-tla-pg3 ksiazka-szkolna-tla-pg2 ksiazka-szkolna-tla-pg1

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..